ABSo nesamone!

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Jarka
Klubo narys
PranešimaiCOLON 3227
UžsiregistravoCOLON 2005 01 25, 02:00
AutomobilisCOLON rav4
MiestasCOLON Visatos centras

ABSo nesamone!

Neperskaitytas pranešimas Jarka » 2005 03 18, 15:39

Tai va... Kaip matau ne vienam man tokios nesamones su ABS dedas...

Pas mane irgi vaziuojant staigiai neissioneisto uzsidega ABS lempute. Taip atsitinka vaziuojant dregnom salygom dazniausiai (99% atveju). Buna, kad jinai uzsidega del to, kad rele atsoka po kapotu salia pacio abs'o, bet tada ten zirzia ta rele, tai tada ja prispaudi, pajudini ir viskas ciki :!: O buna, kad tiesiog uzsidega lempute ir niekas ten nezirzia. Vel uzsikurus masina, nesviecia, bet anksciau ar veliau dregnu oru uzsidegs!

Pastaruoju metu pastebejau, kad priekines kaladeles reikia pasikeist, nes jau ziauriai nusinesiojo. Gal cia del to :?:
ex 1g dohc n/a
ex 2g tsi flight simulator: desert eagle
evo VIII - winged hussar
http://www.makeroadssafe.com

Vartotojo avataras
Swifty
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2004 12 13, 02:00
AutomobilisCOLON Nissan 200sx ir juodas golfas
SkypeCOLON kempius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Swifty » 2005 03 18, 16:51

a man tai kad ji pastoviai sviecia netrugdo :lol:

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 03 18, 17:21

O as lempute isemiau. :twisted: Labai nervuoja tamsiu laiku. Reikes kada nors paziureti, kur dingsta ABS :P
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 03 18, 19:34

Pasistojo man klausimas. :?: Ar yra sansu, kad pas mane nebutu ABS isvis.
Ijungus degima lempute neuzsidega, stabdant ABS neveikia, masina is FLORIDOS, o ten ziemos tai nebuna. Tai gal masinas be ABS'o leidzia? :?
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 03 18, 19:36

SNOOPY rašėCOLONPasistojo man klausimas. :?: Ar yra sansu, kad pas mane nebutu ABS isvis.
Ijungus degima lempute neuzsidega, stabdant ABS neveikia, masina is FLORIDOS, o ten ziemos tai nebuna. Tai gal masinas be ABS'o leidzia? :?
Nu tai ABS turi jausti, kai stabdai ant slidaus kelio. Masina grynai ciuozia ar su intervalais stabdo? :?: :roll:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 03 18, 19:46

Drumbash rašėCOLON
SNOOPY rašėCOLONPasistojo man klausimas. :?: Ar yra sansu, kad pas mane nebutu ABS isvis.
Ijungus degima lempute neuzsidega, stabdant ABS neveikia, masina is FLORIDOS, o ten ziemos tai nebuna. Tai gal masinas be ABS'o leidzia? :?
Nu tai ABS turi jausti, kai stabdai ant slidaus kelio. Masina grynai ciuozia ar su intervalais stabdo? :?: :roll:
Na tiek dar zinau, juk ne pirma masina su ABS'u turiu. Stabdant ABS'o nei kvapo, visi ratai ciuoze. Bet klausimas, gal kas sugede, ar saugiklis, ar rele, ar dar koks biesas, tai ir neveikia, ar ABS'o nera?
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 03 18, 19:56

SNOOPY rašėCOLON
Drumbash rašėCOLON Nu tai ABS turi jausti, kai stabdai ant slidaus kelio. Masina grynai ciuozia ar su intervalais stabdo? :?: :roll:
Na tiek dar zinau, juk ne pirma masina su ABS'u turiu. Stabdant ABS'o nei kvapo, visi ratai ciuoze. Bet klausimas, gal kas sugede, ar saugiklis, ar rele, ar dar koks biesas, tai ir neveikia, ar ABS'o nera?
Atsidaryk kapota, ir kur pagrindine saugykline, paziurek ar yra ABS saugiklis, ir ABS kompas, ten toks su metalinem slangutem. Jei yra, reishkias skias kai sakant neveik ABS :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 03 18, 20:00

Drumbash rašėCOLON
SNOOPY rašėCOLON Na tiek dar zinau, juk ne pirma masina su ABS'u turiu. Stabdant ABS'o nei kvapo, visi ratai ciuoze. Bet klausimas, gal kas sugede, ar saugiklis, ar rele, ar dar koks biesas, tai ir neveikia, ar ABS'o nera?
Atsidaryk kapota, ir kur pagrindine saugykline, paziurek ar yra ABS saugiklis, ir ABS kompas, ten toks su metalinem slangutem. Jei yra, reishkias skias kai sakant neveik ABS :wink:
Slanguciu daugiau nei proto, o saugiklio nera, bet ten ziurejau, ten tik vienas kontaktas, o antro nei kvapo. Tai gal nera ABS'o? :(
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 03 18, 20:01

nelabai noriu tiketi, nebent jau labai plikas modelis...Nors gal tam regionui skirta. :roll: :?
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 03 18, 20:05

Drumbash rašėCOLONnelabai noriu tiketi, nebent jau labai plikas modelis...Nors gal tam regionui skirta. :roll: :?
Modelis tai neplikas, pagal VIN tai HIGH komplektacija, is tikruju yra visi navarotai isskyrus ABS'a. Tai turbut skirta siltiem krastam mano tacka.
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 03 18, 22:38

O as ABS specialiai isjungiau kad fainiau valdytusi masina, dabar bent stabdo geriau. Jau kokie du menesiai be jo vazineju - zinokit visiskai nepasilgau.
ABS reikalingas tam kas nemoka valdyt masinos, ir kai reik staigiai issisukt ir atleit gaza jis lieka ant jo atsistojes, tada taip be ABS sunku valdyt masina, bet kai pripranti kad reikia kartais ir atleist stabdi ir paspaust gaza tada ABS nereikai jis tik maiso liksmai lakstyt.
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 03 19, 09:58

Lince rašėCOLONO as ABS specialiai isjungiau kad fainiau valdytusi masina, dabar bent stabdo geriau. Jau kokie du menesiai be jo vazineju - zinokit visiskai nepasilgau.
ABS reikalingas tam kas nemoka valdyt masinos, ir kai reik staigiai issisukt ir atleit gaza jis lieka ant jo atsistojes, tada taip be ABS sunku valdyt masina, bet kai pripranti kad reikia kartais ir atleist stabdi ir paspaust gaza tada ABS nereikai jis tik maiso liksmai lakstyt.
Gal ir tavo teisybe... :roll:
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
Lince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Lince » 2005 03 19, 10:01

Ir kas svarbiausia tai supratau tik kai atjungiau (kam as labai priesinausi ir priestaravau) ir pasivazinejau. Paskui kai paklause ar ideti atgal ABS saugikli pasakiau kad zinome ne. :-)
Mitsubishi Lancer EVO VIII
377Hp 486Nm 1.2Bar Boost
GT3071 Turbo

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2005 03 19, 10:56

SNOOPY rašėCOLON
Drumbash rašėCOLONnelabai noriu tiketi, nebent jau labai plikas modelis...Nors gal tam regionui skirta. :roll: :?
Modelis tai neplikas, pagal VIN tai HIGH komplektacija, is tikruju yra visi navarotai isskyrus ABS'a. Tai turbut skirta siltiem krastam mano tacka.
Mano eclipse taip pat buvo is Floridos, ABS buvo ir veike. Nebutinai gi ziema reikalingas ABS'as.
RS eclipsese atrodo neina ABS'as
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 06 15, 20:36

taxistas rašėCOLONO as lempute isemiau. :twisted: Labai nervuoja tamsiu laiku. Reikes kada nors paziureti, kur dingsta ABS :P

Valiooooooo :lol: :lol: :lol: Radau ABS'a :lol: Blyn, vienas laidas supuves buvo visai, kur eina nuo ratu kazkur po posparniu. Pjausciau kol radau normalia viela, daduriau ir veikia :lol: O klausimukas toks- kai suveikia ABS toks daznas kalenimas per pidala ir turi buti? Ratai neciuozia, reiskia veikia. Tai gal ir norma tas kalenimas :?: :roll: A, ir dar: kol neveike ABS'as, stabdant muse vaira. Jau ruosiausi diskus keisti. Atsirado ABS'as-- musimas baigesi. Ar taip gali buti :?: :roll:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

BUTTON_POST_REPLY