Outlander 2006m galiniai stabdziai

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
montis1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 125
UžsiregistravoCOLON 2015 01 06, 19:24
AutomobilisCOLON mitsubishi outlander turbo
MiestasCOLON Vilnius

Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas montis1 » 2018 05 05, 10:03

Sveiki. Noreciau suzinoti nuomoniu pasiulymu kokius didesnius galinius stabdzius galima susideti i pirmos kartos outlander.Na stadziu diskus ir suportus vietoj standartiniu be didesniu perdarymu? Standarte gale stovi tokie pat kaip ir 2g eclipsej.(EVO zinau,kad tinka diskai,o stabdziams reikia adapteriu.)
Laukiu pasiulymu minciu.
Dekui.

Vartotojo avataras
Nowone
Dalyvis
PranešimaiCOLON 840
UžsiregistravoCOLON 2006 06 23, 17:01
AutomobilisCOLON evo V
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas Nowone » 2018 05 07, 08:20

Evo stabdžius ir gali susidėt. Tiesa, jie netinka bolt on. Pirmas dalykas, tai reikia nugręžt ir nuimt stabdžių disko apsaugą, kad tilptų didesnis evo diskas. Antra, reikia pritaikyt tvirtinimus, kad prisitvirtintų suportas. Darbo nėra daug, bet šiek tiek dėmesio reikia. Yra ir kitų būdų, galima naudot IX galanto suporto tvirtinimus, bet čia jau visą pakabą išardyt reikia. Arba kaip pats minėjai, galima naudot adapterius suportam. Patys tvirtinimai, OEM Outlanderio ir OEM Evo suportų skiriasi nelabai daug, bet daugiau darbo atitaikant teisingą suporto kampą, kad disko ir kaladėlės darbinis plotas būtų tinkamas. Jei gerai pamenu, tai ir stabdžių šlangelės originalios per trumpos, keičiant į Evo suportus.

montis1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 125
UžsiregistravoCOLON 2015 01 06, 19:24
AutomobilisCOLON mitsubishi outlander turbo
MiestasCOLON Vilnius

Re: Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas montis1 » 2018 05 07, 22:47

Kokios kainos dabar vaiksto galiniu suportu brembiniu nes sti tokie patys.Kazkada domejausi tai po 100e uz vnt. Tai kirba man mintis detis pezo 406 priekinius brembinius suportus ir gamintis adapterius.Nes priekyje 607 sudeti su adapteriais ir susitaupe nemazai pinigu,o adapterius ar eviko ar pezo suportam gamintis reikia nes nei vieni netinka.Niekas tokio makliaus nedare? :)
Gal pats jau isidejes galinius i savo evolanderi?

Vartotojo avataras
Nowone
Dalyvis
PranešimaiCOLON 840
UžsiregistravoCOLON 2006 06 23, 17:01
AutomobilisCOLON evo V
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas Nowone » 2018 05 08, 13:52

Aš kadangi turėjau likusį Evo stabdžių komplektą, tai į priekį sudėjau Evo stebules ir viskas susirinko bolt on. Į galą kaip rašiau, reikėjo pažaist, bet dar nesudėjau iki galo, nes pritrūkau banjo ir tvirtinimų varžtų. Nenorėjau jokių adapterių, tai galbūt mano variantas nėra pats paprasčiausias ir geriausias. Jeigu gaminsies adapterius, būtinai matuokis suportą ant mašinos, kad pataikytum kaladėlės ir disko kontaktinį plotą teisingai.

Dėl kainų, tai aš mokėjau už galinius suportus 90 EUR už 2vnt, + nauji diskai, + naujos kaladėlės ir armuotos žarnelės.

montis1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 125
UžsiregistravoCOLON 2015 01 06, 19:24
AutomobilisCOLON mitsubishi outlander turbo
MiestasCOLON Vilnius

Re: Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas montis1 » 2018 05 08, 22:57

Nenori savisku parduot? :) Siaip noreciau kada su tavimi susitikt apziuret taviski outlanderi,pakalbet. :roll:

Vartotojo avataras
Nowone
Dalyvis
PranešimaiCOLON 840
UžsiregistravoCOLON 2006 06 23, 17:01
AutomobilisCOLON evo V
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Outlander 2006m galiniai stabdziai

Neperskaitytas pranešimas Nowone » 2018 05 09, 10:05

Ne, parduot nenoriu, nes pats be galinių stabdžių dabar :D aš daugumą dalių perku UK, ten didesnė pasiūla ir kainos žmoniškesnės.

Mano pažįstamas, susidėjęs naujus OEM diskus ir piktesnes kaladėles, stabdo sakyčiau labai neblogai. Jeigu galios daug nėra, tai pilnai užtenka ir stockinių tvarkingų stabdžių su geresnėm kaladėlėm. O jei dar priekyje kažkas rimčiau, ko gero net neverta parintis su tuo galu. Mano atveju taip nutiko, kad stabdžiai buvo mirę ir turėjau tą Evo komplektą, tai tik todėl juos ir dėjau.

P.S. Atvažiuot pažiūrėt/pakalbėt, welcome anytime, tik sutart laiką reikia.

BUTTON_POST_REPLY