Problemos su Carisma

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Rezident
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2010 01 19, 13:56
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.6 16v 1988
SkypeCOLON regimantas1988

Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas Rezident » 2010 01 19, 14:03

Sveiki, as naujokas forume taciau Carisma turiu metus laiko. Turiu pora problemu. Gal galesite patarti :) Padariau diagnostika rado problema "gazo pedalo padeties daviklis prie ipurskimo sklendes" man ten papasakojo kad man neruguliuoja kuro ir oro srauto tad turetu nelikt traukos ir ryti nezmoniskai na bet kaip kuro sanaudos liko tokios taip ir yra o kaip trauke taip trauke. Kame cia problema? O kita cia kaip pastebejau aktuali problema barskejimas gale. Kiek varau i serviza sako kad viskas ok bet kaip barska taip barska. Bet kuomet paduoda gero saltuko su dregme barskejimas apryma gal ka pakeisti gale reiktu kad ta barskesi panaikinti? Ir galutinai daedusi problema perjungent pavaras kazkas cypsi keiciau tas plasmasikes vistiek liko tas cypsejimas. Gal kas susidoroje esat su ta problema? Buciau dekingas uz info.

Vartotojo avataras
extremalas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2010 01 13, 21:12
AutomobilisCOLON Mitsubishi carisma 1.6 16valve

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas extremalas » 2010 01 19, 19:57

sweikas,

o tiksliau kas ten pas tave barska? pas mane kai barskejo, tai pakeiciau salenblokus ir tada ok. paskui barskejo panele ir vidine abloske priverziau ja ir tada viskas ok. tai parasyk kas tau tiksliau barska.
____________________________
mitsubishi carisma 1995 1.6 16v.

Rezident
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2010 01 19, 13:56
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.6 16v 1988
SkypeCOLON regimantas1988

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas Rezident » 2010 01 20, 09:12

Paneles as ir jau verziau bet kad visvien briedas gaunasi kazkur dar barskesys o seip didziausia beda kuomet pasigauni koke duobe ar nelygumus kelyje garsas lyg ir isorineje masinos dalyje taciau negaliu vaziuojant buti bagazineje arba po masina ir girdeti kurioje vietoje...

Vartotojo avataras
Kadras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 181
UžsiregistravoCOLON 2007 12 06, 22:46
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas Kadras » 2010 01 21, 23:10

Rezident rašėCOLONSveiki, as naujokas forume taciau Carisma turiu metus laiko. Turiu pora problemu. Gal galesite patarti :) Padariau diagnostika rado problema "gazo pedalo padeties daviklis prie ipurskimo sklendes" man ten papasakojo kad man neruguliuoja kuro ir oro srauto tad turetu nelikt traukos ir ryti nezmoniskai na bet kaip kuro sanaudos liko tokios taip ir yra o kaip trauke taip trauke. Kame cia problema? O kita cia kaip pastebejau aktuali problema barskejimas gale. Kiek varau i serviza sako kad viskas ok bet kaip barska taip barska. Bet kuomet paduoda gero saltuko su dregme barskejimas apryma gal ka pakeisti gale reiktu kad ta barskesi panaikinti? Ir galutinai daedusi problema perjungent pavaras kazkas cypsi keiciau tas plasmasikes vistiek liko tas cypsejimas. Gal kas susidoroje esat su ta problema? Buciau dekingas uz info.
Del "gazo pedalo daviklio" pas mane irgi buvo jo problema neveike patare pakeist pakeiciau bet pakitimo jokio...nors man tada budavo nesamoniu kad kura rydavo kai kada...ta davikli pasitikrink imanoma ar jis gyvas ar ne turint testeriuka...o del barskejimo tai pas man priekyje yra kazkas ir nieks neranda servisai spelioja gal tas gal anas...tai ateis pavasaris bandysiu pats ziuret ir tvarkyt taip ir su auto daugiau susipazinsiu...idomu kur Vilniuj nebrangiai ir gerai tvarko vaziuokle

Rezident
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2010 01 19, 13:56
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.6 16v 1988
SkypeCOLON regimantas1988

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas Rezident » 2010 01 22, 08:50

Tai as ir galvojau kad man kura ryje bet blin jug ziema kur cia nerys kai sildai masina i diena 3-4 kartus jau geria sildai plius lauke visad -8 -15 nu tai ir srebe kaip tankas...

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas redline » 2010 01 26, 23:06

Pas Carismas kiek teko skaityti rusiskuose ir norvegiskose forumose issidevi amortiku stakanai ir nuo to gaunasi barskejimas uzvaziavus ant didesnes duobes ar sukant staigu, dideli posuki. Normalu, kad servisas tos problemos neras, nes reikai imti amortika lauk. Bet pas mane tokiu pasaliniu garsu nera. Kazkada buvo barskejo checbeko dangtis, tai pareguliavau spyna dabar nei garso. O del pavaru dezes tai nesupratautaves Rezident, ka ten tau per plastmasiukus keite :roll:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Rezident
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2010 01 19, 13:56
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma 1.6 16v 1988
SkypeCOLON regimantas1988

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas Rezident » 2010 01 27, 11:58

As nelb ka raukiu apie mechanika tai papasakosiu galbut juokingai :) yra pavaru svirtis ir is jos zemyn eina toks strypas, po masina palindus matosi kaip jis susijunge su kitu ir ties sujungimu dedasi plasmasiukai tai tuos pakeite ties dveis sujungimais. O po to vel jungesi su spyrokle ir galutinai i ta viena kur krumpleracius permetineja ten dedasi spyroklike toke ir va ji kiek man daeina cypsi kaip pasiutus nes yra surudijusi.

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas redline » 2010 01 27, 23:51

Rezident rašėCOLONAs nelb ka raukiu apie mechanika tai papasakosiu galbut juokingai :) yra pavaru svirtis ir is jos zemyn eina toks strypas, po masina palindus matosi kaip jis susijunge su kitu ir ties sujungimu dedasi plasmasiukai tai tuos pakeite ties dveis sujungimais. O po to vel jungesi su spyrokle ir galutinai i ta viena kur krumpleracius permetineja ten dedasi spyroklike toke ir va ji kiek man daeina cypsi kaip pasiutus nes yra surudijusi.
Na jei surudijusi ir del to cypia tai arba isimk ir dek kita arba jei nori sutaupyk isimk senaja ir bandyk rudis nuvales atgaivint, sutept.
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Vartotojo avataras
brylius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 621
UžsiregistravoCOLON 2008 04 21, 12:59
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
SkypeCOLON brylius
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas brylius » 2010 02 08, 18:00

Jei kalbant apie Carismos barskejimus, tai priekyje pvz kaip man buvo. Nusipirkau, pavazinejau, pradejo barsketi. Turiu drauga, jis tvarko masinas, tai visa iskrate, islauze, sako nesuprantu, viskas ok, vaziuokle ledine. Tai beliko tik amortizatoriai. Nusipirkau du japancus amortikus, uz kuriuos suplojau tikrai nepigiai, pakeite ir bedos kaip nebuta. Isemus senus priekinius, ir paklibinus juos, jie turejo laisvuma. Tad problema aiski buvo. Priekyje beda issprendziau, taciau, kaip kolegos cia minejo, yra ir pas mane barskesys gale. Lyg bagazinej, lyg...na nezinau, barska varant per duobes didesnes ir siaip posukiuose jei greiciau suki... Tai va :wink:
Mitsubishi Carisma 95m 1.6 66KW
http://www.lrc.lt/

Vartotojo avataras
xekrax
Dalyvis
PranešimaiCOLON 493
UžsiregistravoCOLON 2010 03 07, 19:25
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
SkypeCOLON xekrax
MiestasCOLON Kupiškis-Vilnius

Re: Problemos su Carisma

Neperskaitytas pranešimas xekrax » 2010 05 16, 10:44

galinius celinblokus tada keisk :) pas mane taip buvo gale, kad barškėdavo lyg bagažinė
Carisma 98m. 1.6l

BUTTON_POST_REPLY