guolis

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

guolis

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 07 19, 00:26

gal kas zinot kur butu galima gauti galini guoli eagle talon (95m, 2turbo, quattro) ir ar tinka kokio nors 4 varomo eclipso ar galanto guolis, nes kaj pirkau masina man rodos sake kad pas eagle galanto vaziuokle. bandziau jau acuroj ir amerikietisku daliu pardose, bet kai isgirsta kad amerikoniska masina ir 4 varoma taj tik dejuot pradeda arba usipraso kokiu 900litu bet ir patys nezino ar tix ar ne tas guolis
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 07 19, 08:01

nu ka prasicekinsiu as cia Vilniui dar, gla cia kas ka zinos ar tures :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 07 19, 09:12

Esu simtu procentu isitikines, kad galima pritaikyti, tik pagal katalogus sunku rasti nes nera duomenu kokie guoliai reikalingi Talonui :roll:
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 07 19, 11:10

amerikietisku daliu parduotuvej is katalogo istrauke kazkoki guoli, kuris tinka talonui, bet pats pardavejas nelabai suprato ar ten tas, biski pasimetes buvo :) dar dave kazkoki guolio numeri pagal kuri bandyt ieskot LM503310, bet tokiu numeriu niex nezino kiek auto daliu parduotuvese klausinejau
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: guolis

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 07 19, 11:16

teqi rašėCOLONgal kas zinot kur butu galima gauti galini guoli eagle talon (95m, 2turbo, quattro) ir ar tinka kokio nors 4 varomo eclipso ar galanto guolis, nes kaj pirkau masina man rodos sake kad pas eagle galanto vaziuokle. bandziau jau acuroj ir amerikietisku daliu pardose, bet kai isgirsta kad amerikoniska masina ir 4 varoma taj tik dejuot pradeda arba usipraso kokiu 900litu bet ir patys nezino ar tix ar ne tas guolis
900lt. nesamone uzh guoli, jau geriau nuimk sena guoli, nuvayrti i parduotuve ir sakyti reik tokio guolio, kad pritaikytu, kad pabandytu nu europinio eclipso awd,galant awd ir t.t. arba gal net ne nuo awd pritaikys, manau tikrai jau perpuse kaina kristu ir daugiau
http://www.imagine.lt idėja -> realybe
http://www.itprojektai.lt stabiliam darbui
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Re: guolis

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2005 07 19, 11:20

Donix rašėCOLON
teqi rašėCOLONgal kas zinot kur butu galima gauti galini guoli eagle talon (95m, 2turbo, quattro) ir ar tinka kokio nors 4 varomo eclipso ar galanto guolis, nes kaj pirkau masina man rodos sake kad pas eagle galanto vaziuokle. bandziau jau acuroj ir amerikietisku daliu pardose, bet kai isgirsta kad amerikoniska masina ir 4 varoma taj tik dejuot pradeda arba usipraso kokiu 900litu bet ir patys nezino ar tix ar ne tas guolis
900lt. nesamone uzh guoli, jau geriau nuimk sena guoli, nuvayrti i parduotuve ir sakyti reik tokio guolio, kad pritaikytu, kad pabandytu nu europinio eclipso awd,galant awd ir t.t. arba gal net ne nuo awd pritaikys, manau tikrai jau perpuse kaina kristu ir daugiau
Cia panashiai buvo su sahrnyru, kai giminaiciui reikejo amerikietiskam fordui, tai vistoje pasake 1300LT, bet pasirodo puikiai tiko nuo mondeo uzh 40LT :lol: :lol:
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 07 19, 11:55

tai acuroj sake galima bandyt ardyt, tai tada ismatuosi gal sako ir uz 160litu prisitaikysi koki nors. bet nelabai servisai terliotis nori :) jauciu pabandysiu i servisa nuvezt ir tegu bando pritaikyt
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 07 19, 12:25

teqi rašėCOLONtai acuroj sake galima bandyt ardyt, tai tada ismatuosi gal sako ir uz 160litu prisitaikysi koki nors. bet nelabai servisai terliotis nori :) jauciu pabandysiu i servisa nuvezt ir tegu bando pritaikyt
kaip tai suprast nenori terliotis, a jie ka pasirinkima turi :?: nuvarai ir sakai isimkit man granata , kame bedos, su ta granata tegu jie , arba kad ir tu nuvarai pas acura ar pan. ir sakai va man reikia tokios, pritaikykit, nu jie paima ir daro savo darba, pritaiko, tu sumoki tuos nelemtus 75 lt :lol: ir vsio atgal i servisa saka idavai statykit ir uz pakeitima sumoki nelemtus 40 lt (max)
:wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rymka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 293
UžsiregistravoCOLON 2005 07 08, 03:00
MiestasCOLON Marijampole

Neperskaitytas pranešimas rymka » 2005 07 19, 12:57

Matosas rašėCOLON
teqi rašėCOLONtai acuroj sake galima bandyt ardyt, tai tada ismatuosi gal sako ir uz 160litu prisitaikysi koki nors. bet nelabai servisai terliotis nori :) jauciu pabandysiu i servisa nuvezt ir tegu bando pritaikyt
kaip tai suprast nenori terliotis, a jie ka pasirinkima turi :?: nuvarai ir sakai isimkit man granata , kame bedos, su ta granata tegu jie , arba kad ir tu nuvarai pas acura ar pan. ir sakai va man reikia tokios, pritaikykit, nu jie paima ir daro savo darba, pritaiko, tu sumoki tuos nelemtus 75 lt :lol: ir vsio atgal i servisa saka idavai statykit ir uz pakeitima sumoki nelemtus 40 lt (max)
:wink:
man atrodo kad ten sunkiau. gali buti kad ten tas guolis kartu su visa stupitca keiciasi. kaip pvz 1G eclipso
Mitsubishi Carisma DI-D
COLT CJ1 sold

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 07 19, 13:07

rymka rašėCOLON man atrodo kad ten sunkiau. gali buti kad ten tas guolis kartu su visa stupitca keiciasi. kaip pvz 1G eclipso
kad jie patys nezino. vieni sako guolis tik su stebule parsiduoda, atskirai vien guolio ner, kitam servise sako tik guoli pirkis, bet gali but kad reikes po to ir stebule pirkt. vnz niex nieko nezino, tai baisu i toki servisa ir atiduot, daba nors guolis ir kaukia bet nors masina vaziuoja :) a taj po to kai "patvarkys" man taj peskom vaiksciosiu
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 07 19, 13:07

rymka rašėCOLON
Matosas rašėCOLON kaip tai suprast nenori terliotis, a jie ka pasirinkima turi :?: nuvarai ir sakai isimkit man granata , kame bedos, su ta granata tegu jie , arba kad ir tu nuvarai pas acura ar pan. ir sakai va man reikia tokios, pritaikykit, nu jie paima ir daro savo darba, pritaiko, tu sumoki tuos nelemtus 75 lt :lol: ir vsio atgal i servisa saka idavai statykit ir uz pakeitima sumoki nelemtus 40 lt (max)
:wink:
man atrodo kad ten sunkiau. gali buti kad ten tas guolis kartu su visa stupitca keiciasi. kaip pvz 1G eclipso
as praktiskai isitikines kad taiu pir yra , bet tai esmes nekeicia :idea: jei reikia jie turi viska padaryt ir psio
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 07 19, 13:09

teqi rašėCOLON
rymka rašėCOLON man atrodo kad ten sunkiau. gali buti kad ten tas guolis kartu su visa stupitca keiciasi. kaip pvz 1G eclipso
kad jie patys nezino. vieni sako guolis tik su stebule parsiduoda, atskirai vien guolio ner, kitam servise sako tik guoli pirkis, bet gali but kad reikes po to ir stebule pirkt. vnz niex nieko nezino, tai baisu i toki servisa ir atiduot, daba nors guolis ir kaukia bet nors masina vaziuoja :) a taj po to kai "patvarkys" man taj peskom vaiksciosiu
tai kad guolis jei traukia tai gal jau visia ten ne kas, nes man kai buvo parejes tai jokio skirtumo nejauciau :roll: nors pas tave 4wd tai gal....
o siaip jei su stebule tai jis eina kartu
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 07 19, 13:27

lirostoj ziurejai? jeigu netures vietoj, paklausk ar galetu uzsakyt. uzsakymas lyg nieko nekainuoja, nu gal vos vos :) o kad usa mashinos guolis su stebule tai cia faktas :roll: turbut :D
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 07 19, 13:41

gazas rašėCOLONlirostoj ziurejai? jeigu netures vietoj, paklausk ar galetu uzsakyt. uzsakymas lyg nieko nekainuoja, nu gal vos vos :) o kad usa mashinos guolis su stebule tai cia faktas :roll: turbut :D
skambinaus ten. turejo galanto guoli. bet jauciu reikia geriau nuvaziuot, nes telefonu jie prasciau dirba :D sako neturim ir tiek, o kai nuvaziuoji taj nors biski pastangu ideda labiau paiesko :D
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 07 19, 14:48

mano galva tai tau reiktu sakyt mitsu eclipse o ne talonas tada zmones bent zinoma marke bus isgirde o kas liecia dalis tai jei pirmam tinka galanto dalys tai ir antram DSM turetu tikt o siaip reikia eit i ziuret knygas nes ten tik pagal jas gali pasakyt pas msu kaime tai tik kemi turejo knygas bet ir ten nerado :wink: ir dar galutinem variablui galima butu e-buy pakankint gal kas butu :?
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

BUTTON_POST_REPLY