guolis

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 09 08, 16:36

Matosas rašėCOLON
taxistas rašėCOLONP.S. Aisku, jeigu pas tave tokia pat sistema. Pas mane tai stabdziai diskiniai, o rankinis bugninis :lol: :lol: :lol:
sistema pas ji ta pati tuti but, o vat jei su stebule tai acuroj man kastavo guolis 350 liotu, o juk jie tokie pat :roll:
Nezinau ar jie tokie pat. Man dar siule ir uz 290, bet ar verta imti :?: :wink: Pasiule vien guolis, geras-150. Su stebule kinietiskas~290(ar 260 :roll: ), geresnis-560.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 08, 16:40

taxistas rašėCOLON
Matosas rašėCOLON sistema pas ji ta pati tuti but, o vat jei su stebule tai acuroj man kastavo guolis 350 liotu, o juk jie tokie pat :roll:
Nezinau ar jie tokie pat. Man dar siule ir uz 290, bet ar verta imti :?: :wink: Pasiule vien guolis, geras-150. Su stebule kinietiskas~290(ar 260 :roll: ), geresnis-560.
ooo tai jauciu pas mani kitiskas stovi :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 09 08, 16:48

Gal kitoks :roll: Nes ir greiciai netokie, ir mase masinu. Nors nezinau ar nuo to priklauso :roll:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

DJKA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 2005 08 25, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas DJKA » 2005 09 08, 20:34

Pas mane stabziai irgi diskiniai, del rankinio nezinau, dar nespejau nieko kaip reikiant apziuret ;) Kadangi pats autoremontuose nesu zinovas, teks su tevo pagalba pasidarbuoti, tai gal pramoksiu sio bei to, i nauda bus... Pas mane vaziuojant >60 km/h gale girdisi ikyrus uzesys, tai pamaniau kad pirmiausiai gali buti guolis kaltas, tik ar uzteks pakeisti pati guoli, ar dar ir stebule reikes keisti??? (gal nelabai vykusiai paklausiau, nes nelabai isivaizduoju kas per daiktas ta stebule ;-/ )
taxistas rašėCOLONP.S. Aisku, jeigu pas tave tokia pat sistema. Pas mane tai stabdziai diskiniai, o rankinis bugninis :lol: :lol: :lol:
Mitsubishi Galant '95 (7G), sedanas, 6V 24V, vysina-perlamutras

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 09 09, 00:16

DJKA rašėCOLONPas mane stabziai irgi diskiniai, del rankinio nezinau, dar nespejau nieko kaip reikiant apziuret ;) Kadangi pats autoremontuose nesu zinovas, teks su tevo pagalba pasidarbuoti, tai gal pramoksiu sio bei to, i nauda bus... Pas mane vaziuojant >60 km/h gale girdisi ikyrus uzesys, tai pamaniau kad pirmiausiai gali buti guolis kaltas, tik ar uzteks pakeisti pati guoli, ar dar ir stebule reikes keisti??? (gal nelabai vykusiai paklausiau, nes nelabai isivaizduoju kas per daiktas ta stebule ;-/ )
taxistas rašėCOLONP.S. Aisku, jeigu pas tave tokia pat sistema. Pas mane tai stabdziai diskiniai, o rankinis bugninis :lol: :lol: :lol:
Pakelk ant domkrato. Pasuk rata. Jokio triuksmo ir trukciojamu neturi buti. Siaip nezinovui sunkoka suprasti :roll:
O stebule- tai tokia detale, ant kurios priesuojamas guolis, asis. Ant tos asies priesuojamas guolis, ir asis prisukama prie masinos. Nemanau kad garaze su tevu ispresuosit guoli nuo stebules ir paskui vel uzpriesuosit :roll: Nuvaziuok i servisa ir tau pasakys koks guolis uzia. daug nekainuos. O paskui planuok toliau.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

DJKA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 2005 08 25, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas DJKA » 2005 09 09, 12:10

Ok, nuvaziuosiu i servisa kad pasakytu kas netvarkoj ir kiek kainuos remontas.
Mitsubishi Galant '95 (7G), sedanas, 6V 24V, vysina-perlamutras

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

guolis

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 09 09, 19:15

As irgi galvojau, kad galato priekinio guolio garaze neispresuosiu, todel nuvaziavau i KEMI. Ten jie, pasirodo, tais paciais metodais kaip ir as garaze buciau dares dirba. Stebule nueme per 4-5min, o guoli nukalinejo 25min.. :P .

BUTTON_POST_REPLY