jau nervai nelaiko

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

jau nervai nelaiko

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 05 11, 21:49

nelaiko nervai nes turiu vazinet maga atsisukes garsiai kad negirdeciau girgzdejimu, nesuprantu kas yra, ar kokios plastmases girgzda ar kokie tai shudai, op dugnu pajudant is vietos gyyyrkst kazkas, per duobes vaziuojant po kapotu irgi gyyyrkzt, toks garsas kaip sedeciau ant seno medinio kreslo ir supuociaus, kaip kokia medine kede girgzda visur, blinpirma minti gal po apacia glusakas po ziemos atsikabino nuo kokios gumos ir trinasi i kebula kur nors, kita mintis, ar negali tai buti antikorozinio padengimo pasekmes??? gal smala prilindo i gumines kokias ertmes. Patarkti, kur ka ziuret, nes kai nevaziuoji judini masina niekas netraska, tik kai vaziuoji, ant posukiu pwer duobeles, amortikus praejau visi tyliai dirba nebesuprantu nieko padekit, gal zinot kokiu meistriuku, kurie visapsusiskai ismano apie viska masinoje, bet kad Klaipedoje butu. JAU VISKAS NEBELAIKO NERVAI, jauciuosi, kaip vaziuociau su rusiska masina, kurioje viskas traska :((((
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 05 11, 22:03

Pas mane girgzhdesi per visa kebula duoda gale sailentblokas...vis neprisiruoshiu pakeisti...kol suradau, kas girgzhda... :roll:
Pakelus mashina neimanoma rast, nes jis atsiduria kitoj padety ir tyli :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 05 11, 22:14

tiktais sailentblokas, bet kaip minejo kolega Dzhedaj, tai sunku rasti pakelus automasina :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 05 11, 22:14

Dzhedaj rašėCOLONPas mane girgzhdesi per visa kebula duoda gale sailentblokas...vis neprisiruoshiu pakeisti...kol suradau, kas girgzhda... :roll:
Pakelus mashina neimanoma rast, nes jis atsiduria kitoj padety ir tyli :)
Taip, ivores. Tegul meistriukai iesko :twisted:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 05 11, 22:35

bet pas jus irgi kaip varle kokia guuurkt??? :) blin vaziuoji ir bijai, kad koks kebulo gabalas nenukristu, kai nezinai kas yra, beje man reikia ir kebulo geometrija daryt zinau klaipedoje tik dvi vietas kol kas kur daro vista ir visoda servisai, vistoj sako 300, istampymas, ar verta daryt? nes man del to niekaip nepadaro ratu suvedimo, vienas ratas (desinej priekyje) nezymiai arciau posparnio nei kairys, blin bijau kad padangu man neestu, kaip manot, gal zinot kur dar kebulo geometrija daro, ir kokios kainos mazdaug? O uz salenblokus Aciu, kad pataret, reikes pasikeist
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

BUTTON_POST_REPLY