Rankinio stabduko davikliai

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 11 14, 14:48

Matosas rašėCOLON
Pliustas rašėCOLON nu man diskas atsiejo 50lt, dabar reikes apkatke padaryt 300km miesto salygom, bo kitaip vel susikreivos suskreivalios.

bej Nezinau apie kokius pinigus ponas shnekate 8)
aš tau sakiau nė žodžio (tuos kuriuos pavogiau iš tavęs :lol: ) beje pala tai kalades branges pirkai :?:
ir aplamai iš kur ėmiau diskus iš acuros :?: ir kieno gamybos jie, gal labai jau prasti :?: ir ar nesusigundei ant sigmos (ar visgi netinka suportų skylės :roll: )
Lirostoj pirkau, ant sigmos gundymosi laiko nebuvo. diskai korejos gamybos :D nu bet textaroj irgi korejos tik 20lt brungesni. Acuroj berods Italishki bet tik 3ciadieni tures kaina irgi 63lt be nuolaidos. Kalades tekstaroj buvo alia japonishkos uzh 53lt, bet pamasciau kad tingiu vaziuot ir nutariau, kad prie mano komunistiniu korejietisku disku labiau tiks aceit japanskos bet malaizijoj gamintos, 40lt be nuolaidos. Vienzho man kaip tokiam ralistui uzhteks.
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 14, 14:52

Pliustas rašėCOLON
Matosas rašėCOLON aš tau sakiau nė žodžio (tuos kuriuos pavogiau iš tavęs :lol: ) beje pala tai kalades branges pirkai :?:
ir aplamai iš kur ėmiau diskus iš acuros :?: ir kieno gamybos jie, gal labai jau prasti :?: ir ar nesusigundei ant sigmos (ar visgi netinka suportų skylės :roll: )
Lirostoj pirkau, ant sigmos gundymosi laiko nebuvo. diskai korejos gamybos :D nu bet textaroj irgi korejos tik 20lt brungesni. Acuroj berods Italishki bet tik 3ciadieni tures kaina irgi 63lt be nuolaidos. Kalades tekstaroj buvo alia japonishkos uzh 53lt, bet pamasciau kad tingiu vaziuot ir nutariau, kad prie mano komunistiniu korejietisku disku labiau tiks aceit japanskos bet malaizijoj gamintos, 40lt be nuolaidos. Vienzho man kaip tokiam ralistui uzhteks.
kodėl man nesusiveda į 113lt :?: :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 11 14, 15:37

Matosas rašėCOLON
Pliustas rašėCOLON Lirostoj pirkau, ant sigmos gundymosi laiko nebuvo. diskai korejos gamybos :D nu bet textaroj irgi korejos tik 20lt brungesni. Acuroj berods Italishki bet tik 3ciadieni tures kaina irgi 63lt be nuolaidos. Kalades tekstaroj buvo alia japonishkos uzh 53lt, bet pamasciau kad tingiu vaziuot ir nutariau, kad prie mano komunistiniu korejietisku disku labiau tiks aceit japanskos bet malaizijoj gamintos, 40lt be nuolaidos. Vienzho man kaip tokiam ralistui uzhteks.
kodėl man nesusiveda į 113lt :?: :roll:
todel kad tamsta skaiciuku nepazhystat arba ackabarikus ne tuos uzhsidejes esate :idea: , 133 lituku rashiau, o ne 113 lt
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 14, 15:44

Pliustas rašėCOLONtodel kad tamsta skaiciuku nepazhystat arba ackabarikus ne tuos uzhsidejes esate :idea: , 133 lituku rashiau, o ne 113 lt
nu jo balti kumelaičiai man dar vis nuo 5adienio :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY