trauke ar sarnyras ar dar koks shudelekas?

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2006 03 29, 21:32

Henris rašėCOLONTai va nuvariau ant stendo sako viskas ore gali technikini aijt be problemu praeisi, pasakiau kame reikalas, sako jei granata tai turetu pastoviai brasket. Hmmm bet va siandien pas mus biski nulijo, tacka gavo dregmes iki namu nuo darbo parvaziavau jokio garselio. Tai arba granata gavo dregmes ir nebesitrina ten niekas, arba kazkoks tada guminis reikalas, nes guma suminkstejo, arba blin gal koks guolis. Blin kaip mane besina kai neina rasti kas per fignia, geriau jau zinai ir pasikeiti.
nu kad guma nuo dregmes suminkstetu tai cia jau antgamtishka butu :wink:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 04 10, 21:43

Blin vel tas shudas prasidejo kai lijo nebuvo to susikto garso, kaip mane nervina blin, man jau geda pas meistrus varyt nes jie nieko neranda, vel suku i desine duodu biski gaziuko ir klynkt lyg kazkas issoktu lauk, ir gali paskuj vaziuot ratu nors ir kilometra nieko ner, istiesini vaira paskuj vel i desine ir vel klynkt. Bet tik vaziuojant. Kur blin tas atraminis guolis statosi, gal man parodyt su pirstu kur patikrint meistram reikia. Dar blin dreba masina vaziuojant ant 90, sevise buvau sako gali vien balansavimas nepadet reikia tipo ir kazkokio tarpine ant lietnyko tekint, nors pasmane kazkokia plastmasine tarpine uzdeta is vidaus, sako vistiek reikia tekint. Nervas kyla, o technikini be problemu praejau, kazkokios mistikos (cia aisku ratu balansavimas ir technikinis ne prie ko, bet blin del to klynkt i desine, tai mane nevina labaij.
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
ZaZaZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 2004 12 09, 02:00
MiestasCOLON Å iauliai

Neperskaitytas pranešimas ZaZaZ » 2006 04 10, 23:48

Tai arba granata gavo dregmes ir nebesitrina ten niekas
vanduo paprastai padidina trinti. o ir siaip granatos buna apsaugotos guma, kad ten nepatektu purvo ir vandens, o jei granata plika butu tai tada nenuostabu ka visokie klinkt ir t.t. atsirastu
nostalgija: raudona Mitsubishi Eclpse GS,
dabar: juoda Mitsubishi Eclpse GS, Šiauliai

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 04 11, 08:52

ZaZaZ rašėCOLON
Tai arba granata gavo dregmes ir nebesitrina ten niekas
vanduo paprastai padidina trinti. o ir siaip granatos buna apsaugotos guma, kad ten nepatektu purvo ir vandens, o jei granata plika butu tai tada nenuostabu ka visokie klinkt ir t.t. atsirastu
tai granata tada ir pareina, kai įplyšta guma ir patenka ten kokių antikūnių :alien:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY