Kaista stabdziu diskas

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Afigienasz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 703
UžsiregistravoCOLON 2008 12 04, 20:59
AutomobilisCOLON mitsubishi colt
MiestasCOLON kaunas

Re: Kaista stabdziu diskas

Neperskaitytas pranešimas Afigienasz » 2009 07 21, 13:12

aham, reik ir man prabandyti pasikeisti, nes ciujiu nebuvo keisti ilgai, tik dapilineti... o va klausimas, kaip isleisti skysti ? per nuorinimo taska ?
.... i believe i can fly ....

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Kaista stabdziu diskas

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2009 07 21, 19:15

nieko nuleidinet nereikia. Klizmos ar dar kokio velnio pagalba istrauki senaji skysti atsukus kamsti per kuri pildosi sistema. Uzpili naujo skyscio ir su draugo pagalba, viska atlieki kaip nuorinant stabdzius. Pradedi nuo tolimiausio rato ir nuleidineji tol, kol pasirodo sviezias skystis. Karts nuo karto vis papildant rezervara esanti po kapoto dangciu. :)
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Afigienasz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 703
UžsiregistravoCOLON 2008 12 04, 20:59
AutomobilisCOLON mitsubishi colt
MiestasCOLON kaunas

Re: Kaista stabdziu diskas

Neperskaitytas pranešimas Afigienasz » 2009 07 31, 23:13

atlikta, efektas pasirode :) tikrai smagiau ir geriau stabdosi :)
.... i believe i can fly ....

Teologas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 12:06
AutomobilisCOLON mitsubishi galant
MiestasCOLON LTU

Re: Kaista stabdziu diskas

Neperskaitytas pranešimas Teologas » 2009 08 03, 13:03

na kas pas tave man jau aisku..:)
kolegai volvo buvotip top tas pats tai kaltas nea stabziu skystis buvo oabs blokas ..
ji pakeitus viskas susitvarke ..
kasrupi rašėCOLONpas mane panasi beda, bet siek tiek baisiau.
Situacija: kol masina salta, viskas puiku. Smagiai rieda bla, bla, bla. Siek tiek pavaziavus, stabdziai pasidaro kur kas jautresni, po dar keliu km, masina pradeda netraukt. Sustoju. Matosi, kad net kalpokai pradeda lydytis. Kiek pastovejus, galima vaziuoti toliau. Atsiduriu savo garaze. Cilindras vaiksto, stabdziu kaladeles pakeisciu naujomis, suportai isvalomi, perrenkami, sutepami. Siek tiek nuleidinejant stabdziu skysti, pasirode labai itartinas misinys. Issuku pilnai nuleidimo varzta - jis is vidaus siek tiek parudijes. Nekreipiu demesio ir toliau sau manau, kad perrinkus suportus problema isnyks. Bet vos tik pradejus vaziuoti ir isilus stabdziams istorija pradeda kartotis. Kol sedziu masinoje ir laukiu kol ataus stabdziai, bandau kazka sumastyti. Isvada, kuria pabandysiu pateigti ar paneigti sekmadieni. Per ilga laika, ataustant skysciui, jis traukia i sistema dregme. Kadangi skysti turbut nekeistas nuo masinos pirkimo, stabdziu sistemoje yra nemazai vandens ir del to net tas varztelis kazkokia korozija is vidaus apsinese. Kai siek tiek ikaista stabdziai, sistemoje esantis vanduo issiplecia ir del to pasidaro jautrus stabdziai. Vis kaistant, vanduo pleciasi dar labiau, to pasekoje pasidaro neimanoma vaziuoti. Nezinau kiek tame tiesos, bet pabandysiu pasikeisti stabdziu skysti. Gal tavo atveju mano sapaliones irgi padetu ;)

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Kaista stabdziu diskas

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2009 08 05, 02:35

kasrupi rašėCOLONpas mane panasi beda, bet siek tiek baisiau.
Situacija: kol masina salta, viskas puiku. Smagiai rieda bla, bla, bla. Siek tiek pavaziavus, stabdziai pasidaro kur kas jautresni, po dar keliu km, masina pradeda netraukt. Sustoju. Matosi, kad net kalpokai pradeda lydytis. Kiek pastovejus, galima vaziuoti toliau. Atsiduriu savo garaze. Cilindras vaiksto, stabdziu kaladeles pakeisciu naujomis, suportai isvalomi, perrenkami, sutepami. Siek tiek nuleidinejant stabdziu skysti, pasirode labai itartinas misinys. Issuku pilnai nuleidimo varzta - jis is vidaus siek tiek parudijes. Nekreipiu demesio ir toliau sau manau, kad perrinkus suportus problema isnyks. Bet vos tik pradejus vaziuoti ir isilus stabdziams istorija pradeda kartotis. Kol sedziu masinoje ir laukiu kol ataus stabdziai, bandau kazka sumastyti. Isvada, kuria pabandysiu pateigti ar paneigti sekmadieni. Per ilga laika, ataustant skysciui, jis traukia i sistema dregme. Kadangi skysti turbut nekeistas nuo masinos pirkimo, stabdziu sistemoje yra nemazai vandens ir del to net tas varztelis kazkokia korozija is vidaus apsinese. Kai siek tiek ikaista stabdziai, sistemoje esantis vanduo issiplecia ir del to pasidaro jautrus stabdziai. Vis kaistant, vanduo pleciasi dar labiau, to pasekoje pasidaro neimanoma vaziuoti. Nezinau kiek tame tiesos, bet pabandysiu pasikeisti stabdziu skysti. Gal tavo atveju mano sapaliones irgi padetu ;)
Teologas rašėCOLONna kas pas tave man jau aisku..:)
kolegai volvo buvotip top tas pats tai kaltas nea stabziu skystis buvo oabs blokas ..
ji pakeitus viskas susitvarke ..
matosi, kad expertas. Masina buvo be abs ;)
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

BUTTON_POST_REPLY