Bildesys...

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
RedEYE
Dalyvis
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 2006 10 22, 14:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
MiestasCOLON Vilnius

Bildesys...

Neperskaitytas pranešimas RedEYE » 2006 10 22, 14:56

Sveiki, yra tokia problema, kazkas bilda prieky vairuotojo puseje vaziuojant per duobeles. Lygiai taip pat subilda kai pradedi vaziuot ir labai numeti apsukas. Gal kas turi kokiu minciu kas galetu bildeti?dekui

P.s auto M.Galantas 93m.

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 10 22, 15:22

Apatinis sharnyras.
Klibinant ir tikrinant vazhiuokle gali nesimatyti, nes jis kazhkaip ten idomiai uzhsispaudzhia.
Matosi, kad kliba tik ishemus.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
RedEYE
Dalyvis
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 2006 10 22, 14:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas RedEYE » 2006 10 22, 16:56

Dzhedaj rašėCOLONApatinis sharnyras.
Klibinant ir tikrinant vazhiuokle gali nesimatyti, nes jis kazhkaip ten idomiai uzhsispaudzhia.
Matosi, kad kliba tik ishemus.
Na taip, tikrinant vaziuokle atrodo lyg ir viskas tvarkoje. Cia tas apatinis sharnyras kur eina su shake?

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Bildesys...

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 10 22, 17:12

RedEYE rašėCOLONSveiki, yra tokia problema, kazkas bilda prieky vairuotojo puseje vaziuojant per duobeles. Lygiai taip pat subilda kai pradedi vaziuot ir labai numeti apsukas. Gal kas turi kokiu minciu kas galetu bildeti?dekui

P.s auto M.Galantas 93m.
Man po dažymo kažkas LABAI bildėjo, galvojau gal kas pakabos (buvo net tema čia didelė), bet viską patikrinus- ne. Tada priėjau išvados, kad gal koks varžtas į vėdinimo sistemą surinkinėjant įkritęs ar pan. :roll: Kažkurią dieną reikėjo paardyt panelę- tai ieškojau, nieko neradau. :evil: Galų gale vieną dieną neištvėriau, pastačiau taip, kad drebėtų mašina (barškėdavo nukritus apsukoms ar per kokias duobes važiuojant... dar sukant į dešinę :lol: )- ogi klausiau klausiau kur baršką ir RADAU!!! :twisted: ogi barškėjo kapoto laikiklis (kur kapotas tokiu vyriumi tvirtinasi varžtais prie kėbulo). Pasirodo neprisispausdavo pakankamai, turėjo tas kampas (kairysis) laisvumo ir atsiradus drebėjimui- barškėdavo tas metalinis sujungimas 8O :lol:

Moralas: neskubėkit visko važiuoklėje keist, bet tikrint tikriausiai vis tiek nuo ten reikia pradėt žiūrėt ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 10 22, 21:50

Shitam paveikslely tas sharnyras pazhymetas 40320AL ir 40320AR :)
Visai shalia yra 40330 :)
Siulau pasitikrinti abu, bet duodu 80%, kad bilda butent 40320 :)

http://www.japancats.ru/mitsubishi/imag ... E264700416

Beje man meistras patare ne keisti, o geriau restauruoti sharnyrus, nes pakesiti jie taip gerai nebelaiko :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
RedEYE
Dalyvis
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 2006 10 22, 14:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas RedEYE » 2006 10 24, 14:58

Gal dar zinot kur stovi priekiniu zibintu apiplovimo varikliukas, nes paspaudus mygtuka man tik rele po kapotu suklaksi ir viskas?

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 10 24, 15:03

Jei gerai pamenu - prie paties bakelio.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Deikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 2005 07 18, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Deikas » 2006 10 24, 18:47

man taip pat buvo - pasikeis stabilizatoriaus gumytes priekyje - kainuoja po 6 Lt ir ddar uz darba paims ~40lt jei ne pats keisiesi:) nustos billdeti.

jei nepades tai reikia paziureti gal jau pati trauke kliba tai visa traukute pasikeisk, kainuos taip apie 25Lt viena ir pakeitimas vienai apie 20Lt. bildesys dings. na nebent pas tave ten xren znajet kas... amortikas sulindes i salona gal:)

arba dar buna kad atsiverze ratai ir atsiranda bildesys. tai tiesiog paimk ir patikrink ar ne atsisuke ratai...

Vartotojo avataras
RedEYE
Dalyvis
PranešimaiCOLON 95
UžsiregistravoCOLON 2006 10 22, 14:46
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas RedEYE » 2006 10 24, 20:59

Deikas rašėCOLONman taip pat buvo - pasikeis stabilizatoriaus gumytes priekyje - kainuoja po 6 Lt ir ddar uz darba paims ~40lt jei ne pats keisiesi:) nustos billdeti.

jei nepades tai reikia paziureti gal jau pati trauke kliba tai visa traukute pasikeisk, kainuos taip apie 25Lt viena ir pakeitimas vienai apie 20Lt. bildesys dings. na nebent pas tave ten xren znajet kas... amortikas sulindes i salona gal:)

arba dar buna kad atsiverze ratai ir atsiranda bildesys. tai tiesiog paimk ir patikrink ar ne atsisuke ratai...
Stabilizatoriaus gumytes naujos, kaip beje ir tos puses traukute kurioje yra bildesys.

Ratai 100% yra uzverzti(patikrinta) :)

Kazkaip man atrodo, kad Dzhedaj yra teisus del sharnyro.

gincevince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 572
UžsiregistravoCOLON 2006 08 07, 13:35

Neperskaitytas pranešimas gincevince » 2006 10 24, 21:57

pas mane tas pats. priekyje nauji amortikai, technikine isklibino viska bet per duobes yra bildejimas. taip atrodo kad kokia guma suesta. gal ir pas mane tas pats variantas gali buti ?

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 10 25, 08:20

gincevince rašėCOLONpas mane tas pats. priekyje nauji amortikai, technikine isklibino viska bet per duobes yra bildejimas. taip atrodo kad kokia guma suesta. gal ir pas mane tas pats variantas gali buti ?
Gali buti.
Du kartus man krate ir nieko. Tik kai pakele masina ir nueme rata pamate kad sarnyras visai prie pabaigos. Matyt atsilaisvina kai ratas ne ant zemes stovi
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 10 25, 09:09

Kad man tikrino ir ant zhemes ir pakelus ne karta ir ne du :)
Niekas nerado, kame problema, o tas bildejimas jau vare vezhi, nes net pasigarsinus muzika permushdavo :)
Tada buvo atliktas toks eksperimentas - stovinchiai mashinai susukti ratai ir spardoma i padanga is visu jegu :) Ir ka - pasireishke lygiai toks pats garsas, kaip vazhiuojant... Po to teliko surasti, kas barshka (o tai truko oj kaip ilgai, nes tas sharnyras zaraza barshkejo, bet neklibejo) :)

Ishemus pasirode, kad kliba visgi ;) Atsirestauravau ta viena, po menesio ir kitoj pusej tas pats pradejo darytis :) Taigi dabar abu sutvarkyti ir tyluma ramuma... ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2006 10 25, 09:39

Dzhedaj rašėCOLONKad man tikrino ir ant zhemes ir pakelus ne karta ir ne du :)
Niekas nerado, kame problema, o tas bildejimas jau vare vezhi, nes net pasigarsinus muzika permushdavo :)
Tada buvo atliktas toks eksperimentas - stovinchiai mashinai susukti ratai ir spardoma i padanga is visu jegu :) Ir ka - pasireishke lygiai toks pats garsas, kaip vazhiuojant... Po to teliko surasti, kas barshka (o tai truko oj kaip ilgai, nes tas sharnyras zaraza barshkejo, bet neklibejo) :)

Ishemus pasirode, kad kliba visgi ;) Atsirestauravau ta viena, po menesio ir kitoj pusej tas pats pradejo darytis :) Taigi dabar abu sutvarkyti ir tyluma ramuma... ;)
pas mane tai buto traskejimas atsirades kaip granatos kokios, bet pasireiksdavo kai dregna budavo, o kartais ir ne, tai nei vienas meistras negalejo rasti, keli servizai ziurejo, bet nesuprasdavo.

Tik viena kart nuvariau prie kuro aparaturos atrestauruoti sailentbloku ir sarnyro, meistras sutvarkes sailentus isvazinejo is garazo, sako girdziu kazkas krr krr, tai isivare masina atgal i garaza ir per per pusvalandi atrado ir sutvarke, pasirodo varztas prie sakes atsileides buvo ir uzkirmijes.

O sia problema bande spresti, acura, rimtoma ir faromas :lol:
EX Mitsubishi Eclipse GST

LiutasVegetaras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 2005 11 15, 21:55
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas LiutasVegetaras » 2006 10 25, 16:10

gal kas diagnoze taip ir lanceriui pasakysit? bilda vaziuojant per duobes, kalnelius, grovelius ir pan.. pasikeiciau amortikus, susitvarkiau stabilizatoriu.. ir vistiek bilda. servisuose nieks nieko nemato.. :roll:
Lancerius `95 universalas, 1.6 benzas/dujos

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2006 10 25, 16:26

Manau gal ta pati gali pritaikyt ir lanceriui ;)
Ash coltui irgi buvau vos ne viska perrinkes prieky, ir amortikus, tachiau vistiek bildejo...
Sharnyrai buvo nekeisti, taigi galbut jie taip pat buvo pareje, tik nesimate (uzhsi**** kariaut, todel nekeichiau ir nebieshkojau kas bilda) :D
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

BUTTON_POST_REPLY