Ratu musimas stabdant

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
BUTTON_POST_REPLY
vytautas7
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2006 07 19, 18:11

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas vytautas7 » 2008 01 23, 20:19

Dekui tau :)
Mitsubishi Colt GLi 1.3, 93m

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 01 24, 08:23

jeigu važinėsite kaip patrakę stabdydami ekstremaliai o paskui dar per balas pasivažinėsite tai betkokie diskai susikraipys, juk tai panašu į metalo grūdinimą, įkaitini ir staigiai atšaldai, metalo ta vieta susitraukia ir diskas išsikraipo, arba trūksta pertvaros, tada jau ir tekinimas nepadeda. Mano galva ir patirtim su diskų keitimais yra nuomonė vienareikšmiška važinėti su galva atsižvelgiant į situacijas kurias aprašiau :wink:
Nors esu girdėjes kad ir nusipirkus naujus diskus jie jau mušė (čia lyg faze'i buvo taip)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2008 01 24, 10:50

Matosas rašėCOLONjeigu važinėsite kaip patrakę stabdydami ekstremaliai o paskui dar per balas pasivažinėsite tai betkokie diskai susikraipys, juk tai panašu į metalo grūdinimą, įkaitini ir staigiai atšaldai, metalo ta vieta susitraukia ir diskas išsikraipo, arba trūksta pertvaros, tada jau ir tekinimas nepadeda. Mano galva ir patirtim su diskų keitimais yra nuomonė vienareikšmiška važinėti su galva atsižvelgiant į situacijas kurias aprašiau :wink:
Nors esu girdėjes kad ir nusipirkus naujus diskus jie jau mušė (čia lyg faze'i buvo taip)
Naujus diskus pries dedant siaip irgi rekomenduojama nutekint
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 01 24, 11:20

Mantas_V6 rašėCOLON
Matosas rašėCOLONjeigu važinėsite kaip patrakę stabdydami ekstremaliai o paskui dar per balas pasivažinėsite tai betkokie diskai susikraipys, juk tai panašu į metalo grūdinimą, įkaitini ir staigiai atšaldai, metalo ta vieta susitraukia ir diskas išsikraipo, arba trūksta pertvaros, tada jau ir tekinimas nepadeda. Mano galva ir patirtim su diskų keitimais yra nuomonė vienareikšmiška važinėti su galva atsižvelgiant į situacijas kurias aprašiau :wink:
Nors esu girdėjes kad ir nusipirkus naujus diskus jie jau mušė (čia lyg faze'i buvo taip)
Naujus diskus pries dedant siaip irgi rekomenduojama nutekint
bet jie turi būti tiesūs, o ten iškrypimas buvo gana ne mažas :wink: nors nežinau kurie gamintojai rekomenduoja nutekinti naujus diskus prieš dedant, gal kokie taiwaniečiai :roll: :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 01 24, 13:38

na nzn, negalima paneigti kad 1G labai jau jautrus tie stabdzhiu diskai, efkiu klube turbut nerastum temos apie susikraipiusius diskus - jie tiesiog taip nedaro :roll:
gal metalas kitoks gal pats disku plotas blogai paskaiciuotas nzn, bet shitas mitso fyntas man nepatinka :evil:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 01 24, 13:40

ProXas rašėCOLONna nzn, negalima paneigti kad 1G labai jau jautrus tie stabdzhiu diskai, efkiu klube turbut nerastum temos apie susikraipiusius diskus - jie tiesiog taip nedaro :roll:
gal metalas kitoks gal pats disku plotas blogai paskaiciuotas nzn, bet shitas mitso fyntas man nepatinka :evil:
gla ir metalas, nors abejoju kad gamykla gaminanti diskus renkasi metalų lydinius tarp modelių
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 01 24, 13:44

Matosas rašėCOLON
ProXas rašėCOLONna nzn, negalima paneigti kad 1G labai jau jautrus tie stabdzhiu diskai, efkiu klube turbut nerastum temos apie susikraipiusius diskus - jie tiesiog taip nedaro :roll:
gal metalas kitoks gal pats disku plotas blogai paskaiciuotas nzn, bet shitas mitso fyntas man nepatinka :evil:
gla ir metalas, nors abejoju kad gamykla gaminanti diskus renkasi metalų lydinius tarp modelių
Nzn kas ten ir kaip tiesiog ish mano pazhystamu tik ash teturiu bedu su diskais ir tai truputi nervina. Buvo bedu - pramankshtinau suportus pakeiciau diskus ir po poros menesiu vel susikraipe.. nafik :evil:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 01 24, 21:11

nezinau ar visu, bet Misubishi stabdziu diskai yra kaip igimta liga, taip pat ir pas senesnius BMW. Vaziuojant XXX greiciu, prireike ekstrimaliai greitai sustoti - diskai susikraipe dar net nespejus sustoti! Jei masina gali issibegeti iki tokio greicio, jos stabdziai turi buti apskaiciuoti ir ja sustabdyti. Cia as apie FTO, bet manau tai tures atsiliepima ir visiems Mitsubishi - kazkas negerai su gamintojais.
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 01 25, 08:03

kasrupi rašėCOLONnezinau ar visu, bet Misubishi stabdziu diskai yra kaip igimta liga, taip pat ir pas senesnius BMW. Vaziuojant XXX greiciu, prireike ekstrimaliai greitai sustoti - diskai susikraipe dar net nespejus sustoti! Jei masina gali issibegeti iki tokio greicio, jos stabdziai turi buti apskaiciuoti ir ja sustabdyti. Cia as apie FTO, bet manau tai tures atsiliepima ir visiems Mitsubishi - kazkas negerai su gamintojais.
neesu girdėjas kad kam nors būtų susikraipę pvz sigmos stabdžių diskai arba kokio pajero :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2008 01 25, 18:40

Matosas rašėCOLON neesu girdėjas kad kam nors būtų susikraipę pvz sigmos stabdžių diskai arba kokio pajero :idea:
O siaip del statistikos idomu - kiek turim forume su pajero? ne vieno? :roll: gal sigmu atsiras pora... O eklipsiu dafiga ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 01 25, 21:52

esu girdejes toki ganda, kad vienu metu Mitsubishi turejo nemalonumu ir buvo sustabdyta gamyba del stabdziu problemos. Bet cia tik gandas. Bet, kad per 2 metus as esu uzsidejes 3 pora disku, tai tiesa.
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2008 01 30, 16:28

man belieka tik pritarti.
Carisma turiu 4 metus. Nusipirkus buvo lediniai stabdžiai. Vasarą 1 priekinis trūko. Dabar gale makaluojasi. Kurioj pusėj nžn, bet koks skirtumas, reikės abu keist kaip kad priekinius pakeičiau. Dabar šalta, reik vasaros palūkėt :)

Ne paslaptis, kad ir Galantai problemų su stabdžiais turi. Kažkur skaičiau, kad čia dažna jų problema. Prastai diskai (lyg per maži, nepamenu tiksliai) parinkti buvo :cry:
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2008 01 31, 11:23

Sigmos stabdziu diskus ir suportus susidejau vasara, nuo to laiko si beda su stabdziu diskais isnyko.

Kazkoki juntama pagerejima stabdant nepajutau, gal psichologini labiau, nes su originaliais diskais taip pat gerai stabde. Pagrindinis tikslas ir buvo isvengti susikraipiusiu disku ateityje.
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
Faze
Dalyvis
PranešimaiCOLON 603
UžsiregistravoCOLON 2007 05 02, 20:05
AutomobilisCOLON 1 G
MiestasCOLON Vilnius / Panevezys

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Faze » 2008 02 03, 07:46

Jo jo buvo man... uzsidejau naujus diskus , dar po 90 uz 1 su nuolaida ir kazkas cypaut pradejo... ir ko tik nedarem kad nustotu... pasirodo diskas gamykliskai gan nemazai islenktas buvo.... dabar kuri laika ramu su stapdziais....
Tomas Fazė
Jaguar XF - daily
TSi AWD - money waster

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Ratu musimas stabdant

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2008 02 06, 14:11

Ar padejo stabdziu disku keitimas? Ar nebemusa? Bet klausimas del ko pradejo musti jei pakeitei pavazinejus kelis tukstancius kilometru ar neprades vel musti. Man taip buvo nutike.

BUTTON_POST_REPLY