Puslapis 12

Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 16:54
Sharas
Taigis, kazkaip pasivazinejau su coltu po uzmiesti, ir ziuriu kad mane labai erzint pradeda trumpa penkta pavara, vaziuoji 120 ir jau beveik 4k rpm (arba kitaip sanakt prie 4k rpm yra apie 123-125km/h pagal spidometra), greiciau jau tada ir nebesinori vaziuot, nes ir taip benzo srebia kai reikalas.
Pasiziuriu as i manuala, kad pvz 1.6 colto deze turi but identisku perdavimu, tai as ir klausiu draugo, ar jo neuzknisa ta trumpa penkta pavara, o jis i mane tokio durnom akim paziuri ir sako nieko as nezinau apie jokia trumpa penkta pavara, pasirodo pas ji arciau 3500 negu 4000 rpm vaziuojant 120.
O bet taciau visos kitos pavaros lyg ir normaliai pas mane, cia kazkada pabandziau eksperimenta: 2500rpm, 3 pavara netoli 50kmh, 4 pavara ~64-65kmh, 5 pavara netoli 80kmh (3 ir 5 patikslinsiu gryzdamas dabar is darbo, atmintis slubuoja). Tai va galvoju, kas cia per velniava pas mane 8O .
Mintys, idejos, pamastyma, kitu ca0 gti vartotoju atsiliepimai laukiami :wink:

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 16:57
ProXas
gal trumpesne dezhe ideta?
nzn kaip mitsuose bet mazdose tarp 1.3,1.6 ir 1.8 varikliu ejo ideti lygiai ta pacia dezhe - kai ant 1.8 uzhsidejau 1.3 dezhute sukosi mazda kaip vejas bet max greitis gana stambiai nukentejo :lol:

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 17:35
Sharas
Laukiu kitu gti vartotoju pasaisakymu, bet esme tame, jo bent jau 1, 2 ir 3 pavaros kaip ir normaliai, tikrai nera trumpos, bet va 5 tai kazkokia neaiski man.

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 17:55
Dzhedaj
Kiek aš atsimenu, colto GTI pavaros buvo gan trumpos. Ir užmiestyje tikrai nebūdavo smagu važiuoti.
Jei gerai pamenu, prie 100km/h būdavo jau virš 3000RPM. O į pajūrio pusę važiuoti 130-140km/h tikrai nesmagu, nes kaukdavo variklis kaip reikiant...

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 21:28
ZyXEL
Taip, prie 100km/h- 3K apsukų ;) Pasigarsini muziką ir mini- nematau bėdų :lol:

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 18, 22:08
t-sport
jai gerai pamenu prie 130km/h 4000rpm o prie 150km/h 5000rpm...kad vienu zodziu 1000rpm 5 begiu iseina apie 20km/ intervalui..kazkas tokio...

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 19, 23:57
Arturs
pas mane ne gti, bet 110 km/h - 3.5k apsuku..

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 21, 10:14
Sharas
Tai kaip matau pas mane gal ant 200rpm apsukos aukstasnes nei priklauso, nes 130 vaziuojant yra jau virs 4k rpm. Bet ziuriu net pasistacius teisinga deze kazkai nedziugina perspektyvos (man dabar idomu, kas ten padaryta pas mane, nu laukia operacija biski :D )
Kadangi as jau tikejaus tokio atsakymo, tai jau audziu tokia minti. Reiskias ziuriu manuale as kad ant dyzelio (cia matyt lancero, nes coltu tokiu negirdejau) pagal koda stovi tokia pati pavaru deze, tik kad pirma pavara trumpesne, o penkta ilgesne, ir aisku sitpriai ilgesnis diferencialas. Mano ideja yra imti dyzelio deze ir is savo dezes imesti ten diferenciala. Jei ten viskas susideda taip paprastai, tai tureciau visus teisingus perdavimus ir ilga penkta pavara, o turint omeny kad matyt net kaciargoj neprireiktu tos penktos, tai butu vienu pliusai. Gal kas esat ardes tas fwd dezes? Nes as net nelabai isivaizduoju kaip ten viskas atrodo.

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 23, 18:48
t-sport
as nesupratau..tai ka tu i diena po pora syk vazineji kaunas-klaipeda ar vilnius-panewezys kad tawe taip erzina?seip visuose normaliuse keliuose reik vaziuoti 90-100km/h :!:

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 09:56
Sharas
Man labai pakeliui autostrada vilnius - panevezys, o ten leistinas greitis yra 130 vasara (o cia tema ne apie tai kiek kas vaziuoja ir ar tai saugu ir protinga taigi no OT) ir realiai mane nervina kuro sanaudos, ten tas garsas ir kita manes nelabai domina. Uztenka kad ir pora kartu i menesi kur toliau palekt, ir man tai jau nebepatinka. Betkuriuo atveju nusimato kazkada neisvengiamas dezes remontas, reiks pabandyt paeksperimentuot.

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 10:14
Dzhedaj
Bet kokiu atveju važiuojant >110km/h kuro sąnaudos ima smarkiai augti su kiekvienu papildomu km/h...
Oro pasipriešinimas ir padangų trintis pradeda labai jaustis, be to ir apsukos variklio neekonomiškam ruože.

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 10:22
Sharas
Is istu faktoriu visu as bent vieno itaka noriu sumazinti itaka - apsukas biski sumazinti, nes jos jau buna neprotingai dideles (jau tikrai atsibodo 120kmh autsotradoj vazinet :mrgreen: )

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 10:38
Dzhedaj
Nemanau, kad nuo pakeistos dėžės daug sumažės sąnaudos. Apsukos bus mažesnės, bet turėsi smarkiau minti akseleratorių, kad prie žemesnių apsukų mažesnė variklio galia pasipriešintų mašiną stabdantiems veiksniams :)

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 11:31
Kestukas
As kai nusipirkau galanta 94m 2.o varikliu tai is pradziu issigandau o poto nustebau su tom apsukom.. Niekad dar nesu mates kad tokios trumpos pavaros butu :) Taip iseina kad cia visi mitsai tokia trumpa 5 pavara tui ar kaip? :) Apskritai pavaru dezes kiek supratau silpna vieta.. :)

Re: Colt ca0 gti pavaru dezes "bajariai"

ParašytasCOLON 2008 04 24, 13:38
Sharas
Dzhedaj rašėCOLONNemanau, kad nuo pakeistos dėžės daug sumažės sąnaudos. Apsukos bus mažesnės, bet turėsi smarkiau minti akseleratorių, kad prie žemesnių apsukų mažesnė variklio galia pasipriešintų mašiną stabdantiems veiksniams :)
Em ziurint i masinos svori, variklio galia ir sukimo momenta, ir remiantis kitu valdytu masinu duomenimis manau jokiu problemu nebutu, juk ne 1.3 varikliukas :wink: . Aisku butu biski didesnes apkrovos begejantis 5 pavara, bet turint omeny, kad penkta dabar metu tik prie ~80, tai nematau cia problemos, o jau islaikyti pastoviam greiciau tikrai pakanktu tos galios.