padėkite dėl smagračio Pajero III

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
CORTESAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2013 03 22, 22:09
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero III

padėkite dėl smagračio Pajero III

Neperskaitytas pranešimas CORTESAS » 2013 03 23, 09:31

gal kas gali pasakyti,ar verta restauruoti dviejų masių smagratį 3.2 DIDui,meistras sakosi,kad žmonės deda ir sėkmingai važinėja.Kaip ten iš tikrųjų yra?aš girdėjau,kad būtent šiems modeliams apskritai nerestauruojami smagračiai :( :?:

exbebras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 145
UžsiregistravoCOLON 2008 04 16, 20:22
AutomobilisCOLON Protone
MiestasCOLON Vilnius

Re: padėkite dėl smagračio Pajero III

Neperskaitytas pranešimas exbebras » 2013 03 25, 21:21

neverta, jei ir geraj padaris uzvedant gesinant nebarskes, bet nuo 3000 apsuku vibracija bus didele. geriau statyt naudota arba nauja , jei ka i pm
Autoelektriko paslaugos, diagnostika....

CORTESAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2013 03 22, 22:09
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero III

Re: padėkite dėl smagračio Pajero III

Neperskaitytas pranešimas CORTESAS » 2013 03 30, 08:02

exbebras rašėCOLONneverta, jei ir geraj padaris uzvedant gesinant nebarskes, bet nuo 3000 apsuku vibracija bus didele. geriau statyt naudota arba nauja , jei ka i pm



Sprendžiant iš atsiliepimų restauruoti smagratį Pajerui neapsimoka,nebent daryti automobilį pardavimui,tačiau sugadinti gerą automobilį ir kitam pakišti gaidį tai jau ranka nekyla

2013 10 29, 09:02 papildyta:

sveiki, III Pajero savininkai.Beveik metus klausinėjau kas restauruoja smagračius ir kaip paskui jie pasiteisina ir niekas nenorėjo ar negalėjo man padėti,tai ,žinoma nuliūdino,nes pirkti 2000 m. automobiliui naują smagratį tai jau ne mano kišenei,o naudotus ,kiek žiūrėjau ir čiupinėjau-nu nieko gero,tipo kažkokią garantiją duoda 3 mėnesiams,tačiau perspėja -jokių tampymų,jokių nagriuzkių,kitaip šaibom išlėks,tai nahriena mokėti 2000-2500 litų ir važinėti kaip su golfu,tada nusprendžiau surasti būdą ir radau-žmogų,kuris idealiai suvirino mano smagratį,tiesa,ne iš pirmo karto jam tai pavyko,ir dabar važiuoju kaip važiąvęs,kainavo 1000 lt,ant laisvų apsukų vos ne vos vibracija jaučiasi,tačiau pradėjus važiuoti viskas dingsta ir prie bet kokio greičio visureigis važiuoja idealiai.Didžiulis dėkui tam meistrui,dabar ieškosiu tikio pat gero meistro,kuris tvarkytų kuro surblius,nes turiu 2 ir noriu bent vieną susitvarkyti atsargai.Jei kas tokį žinote,būčiau dėkingas už info,o aš savo ruožtu galėsiu nukreipti pas tą sankabų ir smagračių meistrą.Rašykite man šiuo adresu:[email protected]

tomij777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2013 10 27, 21:49
AutomobilisCOLON Pajero III

Re: padėkite dėl smagračio Pajero III

Neperskaitytas pranešimas tomij777 » 2013 11 25, 20:02

parasiau tau i emeila del siurbliu.

ALIUKAS1981
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2013 12 27, 18:48
AutomobilisCOLON MP III 3.5 GDI

Re: padėkite dėl smagračio Pajero III

Neperskaitytas pranešimas ALIUKAS1981 » 2014 01 23, 19:57

smagraciu ira jau originaliu kurie nebe dvieju masiu o su spyruoklem feredo diskas. jei kam aktualu brugstelkit, siurblio remontas irgi galimas be problemu, , visos bedos ne siurblyje prasideda :)

BUTTON_POST_REPLY