dingo sankaba galante

Klausimai susiję su pavarų dėžės ar sankabos remontu
Vartotojo avataras
kamazistas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 411
UžsiregistravoCOLON 2008 04 17, 08:19
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 2.0 td
MiestasCOLON Kaunas

Re: dingo sankaba galante

Neperskaitytas pranešimas kamazistas » 2010 03 04, 08:36

sq2ras rašėCOLONTaip, sankaba man dingo momentaliai. :)

Vakar sutvarke man viska. O istorija buvo tokia:

Pirmasis meistras kuris "nustate" automobilio gedima, sake, kad buvo kazka praskyres/nuardes ir pamate kad absoliuciai visai sankabai (diskatoriui, diskui ir guoliui) galas. Uz diagnoze paime 20lt ir dar apytiksliai pasake remonto ~300lt bei detaliu ~300lt kaina (kaip veliau paaiskejo, detaliu kaina pasufleravo ryskiai per zema) :D Pats tvarkyt neapsiime, pasake kad iseina atostogu.

Taigi, apytiksliai "zinodamas" kainas nutariau nuvaryt i kita autoservisa ir galbut atrasti pigesni varianta. Ten man pasake, jog pigiausias visos sankabos komplektas (berods LUK firmos) kainuos 450lt, darbas nuo 250lt. Detaliu kaina manes neapdziugino, tad susigooglinau 4 ar 5 japonisku detaliu parduotuves ir pasiskambinejau pats.. Pigiausia varianta pasiule berods LIRO parduotuve - 505lt uz komplekta.. 8O
Tad, jau kita diena nieko negalvodamas nuvariau i autoservisa, kuriame pasiule sankabos grupe uz 450lt.
Jie isarde sankaba ir nustate , kad uzsilenkes diskatorius ( isluzo 2 spyruokles), bei guolis jau i pabaiga, o diskatiorius dar gyvas.


Taigi total'as:
Malonumas man atsiejo 470lt (diskas + isminamasis guolis + darbai),
galantas rieda toliau,
o pas ta pirmaji "meistra" orakula as daugiau nebevaziuosiu :D
Aš savo Galantui, Kauno Aleksoto turguje, pas draugą pirkau visą sankabos grupę už 245 Lt, Valeo firmos... Keitimas pas meistriuką - 250 Lt.
Galantas 2,0 GLSTD 1995

BUTTON_POST_REPLY