kazkas clipses 1g varikliui

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 04 26, 22:43

alex rašėCOLONtaip ir nupiso, islauze vartomas lempas ir raute isrove tik viduriuka paliko. nuo vartomu lempu nusimove kazkokios traukutes kazin ar sunku jas atgal uzdeti? kur skambinu niekas neturi tu pazibinciu ne vienas kauno srotas viskas jau is parduota,o be ju atrodo labai jau nekaip.Buvau uzsukes i ''LIROSTA'' tai jie sake gali parsiusti bet viena puse kainuoja 300lt o ar gariunuose buna ju pirkti?matosas kazka minejo.
8O 8O 8O islauze lempas vartomas :?: :?: nu nepatikeciau tikrai
o tu pozibinciu gariunuose tikrai buvo, beje ju yra ir groundZERO
o pas tave gal juoda klipse :?: bo maciau viena tokia be gabaritu (ar pozibinciu kaip cia jus visi juos vadinat :lol: ) as siaip buvau sumastes visa ta prieki pozibinciu nusiimt ir grotas det, agresyvokai atrodytu, bet jokios pasaugos nuo motoro tada nera. siaip reiktu det kazkoki barjera :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 04 26, 23:35

kaka lempas numove netikiu 8O nu nebent su montiruote kaip nors bet ir tai sudetinga labai laaabai kur ten tu montiruote uzkisi beto jei uz apacios tai ta pazibinti suskaldysi nafig jis tada reiklingas labai jau sunku isivaizduoti kaip atplesti miegancias akis pas clipsa :? kad atidare kapota pvz ir atsuko varikliukus arba palikai neuzmerktus ar pravere duris ir knopke paspaude gal prasuktos spyneles :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2005 04 27, 00:05

nu man ir įdomu kaip tuos gabaritus numontavo, nes jau ir 'švariai' nuimt - atidarius kapota ir t.t. - nėra lengva to padaryt..
tai ką, jau ir man kaip kokiam mx6ininkui nebus ramaus miego dėl tokio š.. :x tikrai, kad š..
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
alex
Dalyvis
PranešimaiCOLON 56
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas alex » 2005 04 27, 12:58

tai kaip tada paaiskini kapota radau uzdaryta,masina uzrakinta,lempos viena primerkta kita atmerkta.Atversti lempas labai nesunku ten juk nnuo varikliuko iki lempos eina tokia trauke kuri varto lempas is abieju pusiu plasmasiniais galais kas arde lempas turetu zinoti.stiprei timtelejo ir nusimove nuo varikliuko arba nuo lempos, o tada jau lepa gali su ranka atidarineti ir uzdarineti.tik vat kaip man jas dabar reikes uzkabinti nes prejimas ten nekoks

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 04 28, 00:07

nu gal ir teisybe sakai bet kaip tada numove pazibinty kuris dviem varstais tvirtinasi i korpusa prisispaudzia viduriu kuris isisega i korpusa ir dar isikisa i posuki kuris prisuktas 2 varstais i korpusa tikriausiai kaskaip sugebejo bet man cia kaskaip neasku na bei sakai tai sugebejo reiskias :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 04 29, 18:56

Riebus rašėCOLONnu gal ir teisybe sakai bet kaip tada numove pazibinty kuris dviem varstais tvirtinasi i korpusa prisispaudzia viduriu kuris isisega i korpusa ir dar isikisa i posuki kuris prisuktas 2 varstais i korpusa tikriausiai kaskaip sugebejo bet man cia kaskaip neasku na bei sakai tai sugebejo reiskias :wink:
Tai dar kapota turejo kazkai patidaryt,arbanuplest viena gabarito ausi :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 04 30, 01:17

as tai manau kad stopudovai atidare kapota ir tiek o ta lempa tlupo nes trugde gal bet jei lupti lauk nesukus varstu jis gi perlustu ten kaip vietke :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

BUTTON_POST_REPLY