Naujesniu amerikonisku Mitsu savininku demesiui! (~>1996m

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Naujesniu amerikonisku Mitsu savininku demesiui! (~>1996m

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 04 19, 18:25

Jei jums uzsidege lampachka Servise Engine Soon ar pan, neskubekit vaziuot i betkoki servisa kuris turi OBD2 diagnostikos kompa - jie jums nieko nepagelbes :!: Pravazinejau 3 rimtus servisus siadnien ir galiausiai Ford Vista servise issiaiskinau kad visi amerikankes mitsai yra "uzkoduoti" :roll: Tai reiskia, kad kompe reikia suvesti specialu dylerio koda. O tai galima padaryti tik oficialiuose mistubishi servisuose Vilniuje, Klaipedoje, rods Siauliuose ir Alytuje. Kauno autoservisas vis dar tebestatomas (prie HyperMaximos).
Tei va, sekmes. O as vaziuoju penktadeni i Vilniaus servisa turbut...
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
SNOOPY
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1065
UžsiregistravoCOLON 2004 12 05, 02:00
AutomobilisCOLON BMW 530D
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Naujesniu amerikonisku Mitsu savininku demesiui! (~>1

Neperskaitytas pranešimas SNOOPY » 2005 04 19, 19:32

wytska rašėCOLONJei jums uzsidege lampachka Servise Engine Soon ar pan, neskubekit vaziuot i betkoki servisa kuris turi OBD2 diagnostikos kompa - jie jums nieko nepagelbes :!: Pravazinejau 3 rimtus servisus siadnien ir galiausiai Ford Vista servise issiaiskinau kad visi amerikankes mitsai yra "uzkoduoti" :roll: Tai reiskia, kad kompe reikia suvesti specialu dylerio koda. O tai galima padaryti tik oficialiuose mistubishi servisuose Vilniuje, Klaipedoje, rods Siauliuose ir Alytuje. Kauno autoservisas vis dar tebestatomas (prie HyperMaximos).
Tei va, sekmes. O as vaziuoju penktadeni i Vilniaus servisa turbut...
Aciu uz patarima, reiks ir man i Vilniu vaziuoti, nes kartais ir pas mane uzsidega. :idea:
BMW 530D 1999m (221AG)

Vartotojo avataras
TSi
Garbės narys
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON Saab 93
SkypeCOLON miklusis
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Re: Naujesniu amerikonisku Mitsu savininku demesiui! (~>1

Neperskaitytas pranešimas TSi » 2005 04 20, 18:41

wytska rašėCOLONJei jums uzsidege lampachka Servise Engine Soon ar pan, neskubekit vaziuot i betkoki servisa kuris turi OBD2 diagnostikos kompa - jie jums nieko nepagelbes :!: Pravazinejau 3 rimtus servisus siadnien ir galiausiai Ford Vista servise issiaiskinau kad visi amerikankes mitsai yra "uzkoduoti" :roll: Tai reiskia, kad kompe reikia suvesti specialu dylerio koda. O tai galima padaryti tik oficialiuose mistubishi servisuose Vilniuje, Klaipedoje, rods Siauliuose ir Alytuje. Kauno autoservisas vis dar tebestatomas (prie HyperMaximos).
Tei va, sekmes. O as vaziuoju penktadeni i Vilniaus servisa turbut...
neburk neburk, taip nebuna. Kodel visi DSm'ai USA gali loginti su tokiais dalykais kaip Pocket Logger Palm'N Stein ir pan.
TSI
Saab 9-3 Coupe '99 - Saab Flying Team UK

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 04 20, 20:52

aha, ir pats stebiuosi, nes skaiciau apie tokius bajerius eclipseforums.org or pan. tik itariu kad ten kalba eijo apie senesius modelius.
anyways, tai ka parasiau yra tai ka man pasake ford vista centre, ir dar karta patvirtino kai kalbejau su vilniaus mitsu centro servisu. taip kad tiesiog perdaviau ta info kuria suzinojau.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
TSi
Garbės narys
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON Saab 93
SkypeCOLON miklusis
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas TSi » 2005 04 20, 21:29

wytska rašėCOLONaha, ir pats stebiuosi, nes skaiciau apie tokius bajerius eclipseforums.org or pan. tik itariu kad ten kalba eijo apie senesius modelius.
anyways, tai ka parasiau yra tai ka man pasake ford vista centre, ir dar karta patvirtino kai kalbejau su vilniaus mitsu centro servisu. taip kad tiesiog perdaviau ta info kuria suzinojau.
Mitas manau cia sita info, logina ir 1996 ir 1997 ir 1999 ir t.t. yra nete kabelio schemos jungimui prie PC ar palmo ir softas ura ir nereikia niekur vaziuot i Jokias Vistas ir t.t. ir bedu tada neturetu buti, ojei jau taip atsitiks kad nelogins tam yra DSMtalk.com ar DSMtuners.com o ten va ir galima daug ko suzinoti ko LT meistrai nezino, o tokiu pas mus ir yra dauguma. Kaip pvz keicia dirza pagr., jo neitempia pagal reikalavimus ir paskui dirzas persoka, o jie ryskina kad as fazes reguliuoju (su nereguliojamom zvaigzdem). Nu anyway man sita info skamba neitikinamai.

No offense.
TSI
Saab 9-3 Coupe '99 - Saab Flying Team UK

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 04 24, 12:02

kaip ten bebutu, vaziavau penktdieni i vilniu, buvau mitsu servise, tai diagnostika ten kainuoja 60lt :!: rado pusgyvi lambda zonda. blexa, nu ar yra nors viena masina pas kuria normaliai veikia lambdos?! :D
tarpkitko, pas 3G eklipsus jau jie yra du: viens pries ir viens po katalizatoriaus. naujas.. 400lt, o jav <100$ :evil:
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 04 24, 23:31

wytska rašėCOLONkaip ten bebutu, vaziavau penktdieni i vilniu, buvau mitsu servise, tai diagnostika ten kainuoja 60lt :!: rado pusgyvi lambda zonda. blexa, nu ar yra nors viena masina pas kuria normaliai veikia lambdos?! :D
tarpkitko, pas 3G eklipsus jau jie yra du: viens pries ir viens po katalizatoriaus. naujas.. 400lt, o jav <100$ :evil:
pas mane gera lembbta :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Poizn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 101
UžsiregistravoCOLON 2005 04 25, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Poizn » 2005 04 26, 02:47

Dekuj uz informacija... Pas mane kaiptik uzsidege "SES" lempute, buvau nuvaziaves i Mitsubishi salona fabijonishkese, tai nustate kad kazkoks kuro filtro vamzdelis nesandarus ar kazkas panasaus... Ir poryt vaziuosiu "salinti gedimo", bet tai prisipazinsiu, is darbuotoju prognoziu pigiai tai neapsieis... ~150Lt

BUTTON_POST_REPLY