Vikrus servisas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Ukol
Dalyvis
PranešimaiCOLON 302
UžsiregistravoCOLON 2007 08 17, 14:38
AutomobilisCOLON Kia Sportage S
MiestasCOLON Vilnius

Vikrus servisas

Neperskaitytas pranešimas Ukol » 2008 04 10, 08:28

Gal kas jau isbande juos? http://www.vikrus.lt/
Buvau kolegos pasiustas tenai, mat anie iskrapsto tokius dalykus, kuriu net dagryje atsisako, tiesa perspejo apie pakankamai dideles kainas.
Kas nors bande pas juos ka nors daryt? Ar nebuvo bedu? Ar tikrai lupa kaip reikiant?
Situacija - man teks keisti arba vandens pompa arba manzetus (jeigu tai imanoma) arba tarpine prie ju, problema tame, kad 4g93 tie sh. uz pagr. dirzo, o tai reiskia, kad teks daug ka nuimti, kad pasiekti ta vieta, poto vel graziai uzdeti. Reiskias darbas kaip dazniausiai ir buna kainuos brangiau uz detales. Labiausiai baugina ne tai, kad suplosiu $, o tai kad neretai girdziu, kaip meistriukai prilinde prie varyklio uzmusa masinas:(
Colt CA0 (92, GTI 16v).

Vartotojo avataras
torgue
Dalyvis
PranešimaiCOLON 121
UžsiregistravoCOLON 2007 05 06, 13:10
MiestasCOLON Klaipeda
CONTACTCOLON

Re: Vikrus servisas

Neperskaitytas pranešimas torgue » 2008 04 10, 19:33

pirk orginalias detales tada nesakysi kad darbas kainuoja brangiau uz detales :) o meistras meistrui nelygus :) tuo labiau gyvendamas vilniuj tikrai manau yra is ko rinktis...

Vartotojo avataras
Ukol
Dalyvis
PranešimaiCOLON 302
UžsiregistravoCOLON 2007 08 17, 14:38
AutomobilisCOLON Kia Sportage S
MiestasCOLON Vilnius

Re: Vikrus servisas

Neperskaitytas pranešimas Ukol » 2008 04 16, 09:19

Nu, kolkas patenktintas, uz kruva darbu(dirzo, pompos, guoliu keitimai) ir konsultacijas atidaviau 400LT, bet dabar sia tema ramus, o masinukas zymiai tyliau pradejo veikt ir nebedaro siusiuku:D
Colt CA0 (92, GTI 16v).

Vartotojo avataras
Arturs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 996
UžsiregistravoCOLON 2007 12 25, 03:02
AutomobilisCOLON SAAB 9-5
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Vikrus servisas

Neperskaitytas pranešimas Arturs » 2008 04 19, 23:54

mano lanceriui keiciant itempejus ir dirzus (visus) pakeite ir vandens pompa, tai irgi isejo 400lt. bet cia garaziuke, pas buvusi serviso saltkalvi.

BUTTON_POST_REPLY