Carsima 96m TD Duminimas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Vaidas_Carisma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2007 03 05, 21:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Kaunas

Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas Vaidas_Carisma » 2007 04 18, 16:21

Zodziu istorija tokia.. Pasipjove Generatoriaus dirzo sija, palindo po pagrindiniu dirzeliu jis persoko ir plyso.. Pridaryta zala: Keiciami visi voztuvai voztuvu pakelejai virutinis velenelis salnikeliai galvos tarpine dirzeliai itempejai ir t.t. Sumoje gavosi virs 2000. Po remonto tik uzkurus pasipila dumu kamuolys. Padirba ir veliau nedumina praktiskai isvis. Is pradziu dumas buvo gal truputi melsvokas db atrodo baltas. Siaip ir kuriasi prasciau. Gal kas buvo susidure su panasia problema. Gal degimas? Kazka girdejjau kad kompas kazkiek ta degima reguliuojasi.. Galia padidejo zenkliai.

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Re: Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 04 19, 09:05

Vaidas_Carima rašėCOLONZodziu istorija tokia.. Pasipjove Generatoriaus dirzo sija, palindo po pagrindiniu dirzeliu jis persoko ir plyso.. Pridaryta zala: Keiciami visi voztuvai voztuvu pakelejai virutinis velenelis salnikeliai galvos tarpine dirzeliai itempejai ir t.t. Sumoje gavosi virs 2000. Po remonto tik uzkurus pasipila dumu kamuolys. Padirba ir veliau nedumina praktiskai isvis. Is pradziu dumas buvo gal truputi melsvokas db atrodo baltas. Siaip ir kuriasi prasciau. Gal kas buvo susidure su panasia problema. Gal degimas? Kazka girdejjau kad kompas kazkiek ta degima reguliuojasi.. Galia padidejo zenkliai.
Nu kai man baltą dūmą metė sakė kad labai vėlyvas degimas (dėl to galia padidėjus).... sureguliavo ir problemos kaip nebūta.... Pabandyk....
Pas mane kompo nėra, tai ar kompas pareguliuoja nzn
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Vaidas_Carisma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2007 03 05, 21:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Kaunas

Re: Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas Vaidas_Carisma » 2007 04 19, 14:50

herkuss rašėCOLON
Vaidas_Carima rašėCOLONZodziu istorija tokia.. Pasipjove Generatoriaus dirzo sija, palindo po pagrindiniu dirzeliu jis persoko ir plyso.. Pridaryta zala: Keiciami visi voztuvai voztuvu pakelejai virutinis velenelis salnikeliai galvos tarpine dirzeliai itempejai ir t.t. Sumoje gavosi virs 2000. Po remonto tik uzkurus pasipila dumu kamuolys. Padirba ir veliau nedumina praktiskai isvis. Is pradziu dumas buvo gal truputi melsvokas db atrodo baltas. Siaip ir kuriasi prasciau. Gal kas buvo susidure su panasia problema. Gal degimas? Kazka girdejjau kad kompas kazkiek ta degima reguliuojasi.. Galia padidejo zenkliai.
Nu kai man baltą dūmą metė sakė kad labai vėlyvas degimas (dėl to galia padidėjus).... sureguliavo ir problemos kaip nebūta.... Pabandyk....
Pas mane kompo nėra, tai ar kompas pareguliuoja nzn

O kaip tau reguliavo? ne prie kompo prijungus? ar kaip?

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Re: Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 04 20, 08:54

Vaidas_Carima rašėCOLON
herkuss rašėCOLON Nu kai man baltą dūmą metė sakė kad labai vėlyvas degimas (dėl to galia padidėjus).... sureguliavo ir problemos kaip nebūta.... Pabandyk....
Pas mane kompo nėra, tai ar kompas pareguliuoja nzn

O kaip tau reguliavo? ne prie kompo prijungus? ar kaip?
Pas mane jokio kompo nera, nežinau ar pas tau yra ar ne... čia jau kitose temose ieškok (o gal ir pats žinai).... Žodžiu prie jokio kompo nejungė... Prie siurblio prijungė kažkokį tai matuoklį su skale ir žiūrėjo degimo kampą.... pareguliavo sukinėdami siurblį..... Aišq ten tiksliai nesigavo bet baltų dūmų nebėra.... tik juodi :lol:
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Vaidas_Carisma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2007 03 05, 21:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Kaunas

Re: Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas Vaidas_Carisma » 2007 04 20, 09:16

herkuss rašėCOLON
Vaidas_Carima rašėCOLON
O kaip tau reguliavo? ne prie kompo prijungus? ar kaip?
Pas mane jokio kompo nera, nežinau ar pas tau yra ar ne... čia jau kitose temose ieškok (o gal ir pats žinai).... Žodžiu prie jokio kompo nejungė... Prie siurblio prijungė kažkokį tai matuoklį su skale ir žiūrėjo degimo kampą.... pareguliavo sukinėdami siurblį..... Aišq ten tiksliai nesigavo bet baltų dūmų nebėra.... tik juodi :lol:

Jo jo siurbli norejau pasakyti ;) Zodziu turbut teks skambintis i Dizrida kiek zinau kaune viena is rimtesniu. Gal kas ten buvote zinot kaip kainos ir ar gerai ten daro?

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Re: Carsima 96m TD Duminimas

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 04 20, 09:29

Vaidas_Carima rašėCOLON
herkuss rašėCOLON Pas mane jokio kompo nera, nežinau ar pas tau yra ar ne... čia jau kitose temose ieškok (o gal ir pats žinai).... Žodžiu prie jokio kompo nejungė... Prie siurblio prijungė kažkokį tai matuoklį su skale ir žiūrėjo degimo kampą.... pareguliavo sukinėdami siurblį..... Aišq ten tiksliai nesigavo bet baltų dūmų nebėra.... tik juodi :lol:

Jo jo siurbli norejau pasakyti ;) Zodziu turbut teks skambintis i Dizrida kiek zinau kaune viena is rimtesniu. Gal kas ten buvote zinot kaip kainos ir ar gerai ten daro?
Aišq Utena ne Kaunas bet manau kad kainos apytiksliai panašios... Tai manau kad nuo 50 iki 100 lt paliksi už degimo kampo nustatymą. Aš man atrodo kiek pamenu mokejau 50 lt.
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Vaidas_Carisma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2007 03 05, 21:54
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Vaidas_Carisma » 2007 04 20, 13:49

Skambinaus i Dizrida sake 120lituokliu.. Gal kas zino kaune dar tokiu vietu kur tvarko dyzelinius motorus?

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2007 04 20, 14:19

Vaidas_Carima rašėCOLONSkambinaus i Dizrida sake 120lituokliu.. Gal kas zino kaune dar tokiu vietu kur tvarko dyzelinius motorus?
Nu Kaune brangiau..... Bet ga ir tiksliau. Su kompais ir pan......
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

BUTTON_POST_REPLY