Puslapis 1 iš 5
A'PEXi filtriecas isikisau pagaliau
ParašytasCOLON 2005 01 15, 13:45
egisas
Tai va kaip tas dalykas pas mane dabar atrodo, perejimas kol kas nedazytas knietejo greiciau isbandyti

Pasidariau taip, kad uzsidetu kaip standartinio oro filtro gaubtas ir bet kada reikalui esant galiu uzsideti senaji.
Aisku dar reikia pasidaryti uztvara nuo variklio ir oro atvedima iki filtro.
ParašytasCOLON 2005 01 15, 14:22
Drumbash
gero vazinejimo

turejo variklio garsas sudusleti

ParašytasCOLON 2005 01 15, 19:03
Donix
idomus filtras, nemaciau tokiu pirkti

ParašytasCOLON 2005 01 16, 16:22
Matosas
ParašytasCOLON 2005 01 16, 20:53
markoh
GroundZero turi tokiu filtru
Donix rašėCOLONidomus filtras, nemaciau tokiu pirkti

ParašytasCOLON 2005 01 16, 22:46
egisas
marius rašėCOLONGroundZero turi tokiu filtru
Donix rašėCOLONidomus filtras, nemaciau tokiu pirkti

Na jo is ten ir pirkau
ParašytasCOLON 2005 01 17, 01:23
alfa-moda
Egisai o tai kam keitei? taigi nuo to tavo trauka visvien nepasikeis. Tu gi su dujom nezavineji, tavo variklis yra galingas arklio jegu visai neprides nuo 2-5 max. ar nemanai kad tai tik kai atidarysi graziai atrodys ir viskas? Vis gi kazkas pasikeite, tai garsas masina dabar agresiviau burzge
Manau tovo monstui 190 HP tokiu patobulinimu net nereikejo ir taip kaip Formule traukia

ParašytasCOLON 2005 01 17, 01:24
alfa-moda
Be to ir kodel butiant toki psirinkai o ne koki kitoki kugini filtra? ar cia tam kad nieko nereikeru keisti tiesiognusuime ir keiti i sena?
ParašytasCOLON 2005 01 17, 10:10
Matosas
alfa-moda rašėCOLONBe to ir kodel butiant toki psirinkai o ne koki kitoki kugini filtra? ar cia tam kad nieko nereikeru keisti tiesiognusuime ir keiti i sena?
a tai tau atrodo kadten ne kugis
siaip tai jo klipsas netraukia kaip formule

o sprotinis filtras

pradzia link sportinio ismetimo

kaip manai

ParašytasCOLON 2005 01 17, 11:03
alfa-moda
Bet sportinis ismetimas ir sportinis filtras tai tik akiai pamalonint, nes kaip zinau ir skaiciau autos tinklalapyje, kad viska pakeitus arkliu net 10 nepadauges, ar verta kisti pinigus? gal geriau kelti turbinos slegi? o gal reiketu tobulinti varikli?
Nes vienas mano bendradarbis turi pontiac firebird ir glaudziai bendrauja su Groundzero ir autostiliumi ir aplamai automobiliu fanas tai sake, kad realiai hebra pati Ground zero ir autostilius daro del babkiu zinodami, kad tai mazai kaip pakeis vaziavimo rezulatus. Isimetus sportini filtra ir isvetimo tavo laikas net 0.01 nepageres, nu man taip atrodo
Bet gal as klistu?, tai tada pataisykite mane

ParašytasCOLON 2005 01 17, 11:26
Matosas
alfa-moda rašėCOLONBet sportinis ismetimas ir sportinis filtras tai tik akiai pamalonint, nes kaip zinau ir skaiciau autos tinklalapyje, kad viska pakeitus arkliu net 10 nepadauges, ar verta kisti pinigus? gal geriau kelti turbinos slegi? o gal reiketu tobulinti varikli?
Nes vienas mano bendradarbis turi pontiac firebird ir glaudziai bendrauja su Groundzero ir autostiliumi ir aplamai automobiliu fanas tai sake, kad realiai hebra pati Ground zero ir autostilius daro del babkiu zinodami, kad tai mazai kaip pakeis vaziavimo rezulatus. Isimetus sportini filtra ir isvetimo tavo laikas net 0.01 nepageres, nu man taip atrodo
Bet gal as klistu?, tai tada pataisykite mane

kokiu irankiu tave taisyti

ParašytasCOLON 2005 01 17, 19:19
Drumbash
Na turbiniui 4G63 tikrai nepamaishys kuginis oro filtras

kuo daugiau oro, tuo smagiau sukas

ParašytasCOLON 2005 01 17, 21:23
markoh
Jei nebutu naudos tai niekas nedetu, kazkodel kiti montuoja, dar ir tiesus ismetimas prie to persasi

o jei tesingai padaroma, arkliu padidejimas garantuotas, ypac turbininiam
alfa-moda rašėCOLONEgisai o tai kam keitei? taigi nuo to tavo trauka visvien nepasikeis. Tu gi su dujom nezavineji, tavo variklis yra galingas arklio jegu visai neprides nuo 2-5 max. ar nemanai kad tai tik kai atidarysi graziai atrodys ir viskas? Vis gi kazkas pasikeite, tai garsas masina dabar agresiviau burzge
Manau tovo monstui 190 HP tokiu patobulinimu net nereikejo ir taip kaip Formule traukia

ParašytasCOLON 2005 01 17, 23:46
egisas
Nu matai alfa-moda filtras ir ismetimas yra tik pradzia jei nori daugiau spausti is automobilio

Yra ta tema labai nemazai straipsniu prirasyta lietuviu kalba taip pat
ParašytasCOLON 2005 01 17, 23:50
Riebus
O kazi pas gst aktuotorius turbinos elektroninis ar ne ? jie ne tai ismetima ir gau gau gau