Lancer 94 1.6 kai dregna trukcioje kai ikaista uzgesta

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Lancer 94 1.6 kai dregna trukcioje kai ikaista uzgesta

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 01 05, 23:59

Problema kuria noriu isprest jau sestadieni, ruosiuos pirkti zvaklaidziu ir zvakiu komplekta, tikiuosi, kad tai kibirksties problema, nes jau blin kai biesina mano Lanceriukas kai dregna spaudi gaza ir visa masina purtos ir netraukia, cia buvo pirma problema kuri atsirado, o po keliu dienu isvis, kol saltas variklis apsukos kaip ir turi buti apie 1500, o kai pasiekia reikiam temperatura vaziuojant ir ismetus i laisva begi apsukos krenta iki 100 ir uzgesta. Beje pries kelias dienas turejau nuotyki, kai traukiau is magiuko fiska, atsijunge netycia matinimo laidas 12v ir uztrumpino salono apsvietima ir centrinis biski kvailioja, ar sie keli dalykai gali buti susije, ir ar man verta sestadieni pirkt zvakes ir zvaklaidzius ar jie sutvarkys problema del traukimo ir gal del apsuku?

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 01 06, 00:05

em, visu pirma pasitikrint zvaklaidziu varzha kokia autoservise, pacias zvakes. Poto dar buna, toks bajeris, kaip uzhsikimshes katalizatorius, tai panashus simptomai. p.s. man taip buwo :) na, o poto jei klaipedoj yra kur, tai statyk ant kompo, gal ka rasi :roll:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 01 06, 00:11

dregme mitsubishiu killeris

Vyckele

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2005 01 06, 07:31

Henris rašėCOLONdregme mitsubishiu killeris
Reiketu patikslinti "dregme benzininiu mitsubishiu killeris"

Vartotojo avataras
RaNdOm_HeRo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 114
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Jonava/Kaunas

Neperskaitytas pranešimas RaNdOm_HeRo » 2005 01 06, 17:20

Pas mane panasi problema: Kol gerai neisiles variklis trukcioja ant zemesniu apsuku. Taip pat kazkodel pradejo ant aukstu apsuku (kazkur nuo 5000 rpm) netraukt. Toks jausmas kad jau butu dugnas, masina trukciot pradeda ir labai letai apsukas toliau rinkt. Anksciau iki redline lengvai traukdavo. Gal kas turi minciu :idea: :?:
AR 145

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2005 01 06, 17:23

Kuro filtra nors karta keitei?
RaNdOm_HeRo rašėCOLONPas mane panasi problema: Kol gerai neisiles variklis trukcioja ant zemesniu apsuku. Taip pat kazkodel pradejo ant aukstu apsuku (kazkur nuo 5000 rpm) netraukt. Toks jausmas kad jau butu dugnas, masina trukciot pradeda ir labai letai apsukas toliau rinkt. Anksciau iki redline lengvai traukdavo. Gal kas turi minciu :idea: :?:

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 01 06, 17:27

marius rašėCOLONKuro filtra nors karta keitei?
RaNdOm_HeRo rašėCOLONPas mane panasi problema: Kol gerai neisiles variklis trukcioja ant zemesniu apsuku. Taip pat kazkodel pradejo ant aukstu apsuku (kazkur nuo 5000 rpm) netraukt. Toks jausmas kad jau butu dugnas, masina trukciot pradeda ir labai letai apsukas toliau rinkt. Anksciau iki redline lengvai traukdavo. Gal kas turi minciu :idea: :?:
su tais kur ofiltrais tai isvis buna zmones datraukia iki to kad tik spusteli ir uzgesta isvis masina, taip kad prasicekint reiktu sita reikala :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
RaNdOm_HeRo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 114
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Jonava/Kaunas

Neperskaitytas pranešimas RaNdOm_HeRo » 2005 01 06, 17:57

Gerai kai jus suprantat biski apie masinas :) As tai nieko neishmanau :( Bet lyg nuo masinos pirkimo nebuvo keistas.
AR 145

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 01 06, 18:02

RaNdOm_HeRo rašėCOLONGerai kai jus suprantat biski apie masinas :) As tai nieko neishmanau :( Bet lyg nuo masinos pirkimo nebuvo keistas.
tai nieko ten sudetingi pac viska gali pasidaryt, jei tik supranti apie ka snekama :D , zodziu tas filtras koki 12-15 lt kainuoja , paimi atsuki tvirtinimus , sena isimi, nauja idedi uzsuki sutvirtinimus kad benzo neleistu ir darbas baigtas :D
max 7 min uzims :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
RaNdOm_HeRo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 114
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Jonava/Kaunas

Neperskaitytas pranešimas RaNdOm_HeRo » 2005 01 06, 18:24

Matosas rašėCOLON
RaNdOm_HeRo rašėCOLONGerai kai jus suprantat biski apie masinas :) As tai nieko neishmanau :( Bet lyg nuo masinos pirkimo nebuvo keistas.
tai nieko ten sudetingi pac viska gali pasidaryt, jei tik supranti apie ka snekama :D , zodziu tas filtras koki 12-15 lt kainuoja , paimi atsuki tvirtinimus , sena isimi, nauja idedi uzsuki sutvirtinimus kad benzo neleistu ir darbas baigtas :D
max 7 min uzims :wink:
Butu mano nuosava masina tai aisku pabandyciau pasikrapstyt ir nebijociau, kad ka pridarysiu, nes tai butu mano masina :) o dabar kai ka nors pakrapstyciau tai tevui jauciu brangiua kainuotu nei tas kuro filtras :D
AR 145

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 01 06, 18:25

Matosas rašėCOLON
RaNdOm_HeRo rašėCOLONGerai kai jus suprantat biski apie masinas :) As tai nieko neishmanau :( Bet lyg nuo masinos pirkimo nebuvo keistas.
tai nieko ten sudetingi pac viska gali pasidaryt, jei tik supranti apie ka snekama :D , zodziu tas filtras koki 12-15 lt kainuoja , paimi atsuki tvirtinimus , sena isimi, nauja idedi uzsuki sutvirtinimus kad benzo neleistu ir darbas baigtas :D
max 7 min uzims :wink:
na pvz mano auto coltas 1.8 kuro filtras kainuoja ~65lt :wink: Taip, kad nusiteik ir lita viena kita ishleist ir pasikrapshyt, nes priejimo tikrai nera :wink:
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
RaNdOm_HeRo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 114
UžsiregistravoCOLON 2004 10 07, 03:00
MiestasCOLON Jonava/Kaunas

Neperskaitytas pranešimas RaNdOm_HeRo » 2005 01 06, 18:25

Beje gal gali but dar kas nors ne tik tas kuro filtras :?:
AR 145

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 01 06, 18:37

Hmm nu pas mane dabar panashiai prie zhemu apsuku ima bishki purtytis ir ozhiuotis, netraukt, paskui dar jei laikai uzhmynes pradeda griebt ir greitet normaliai....
Tai sakai Drumbash, kad katalizatorius uzhsikimshes? Bet tada kaip tik turetu prie aukshtu apsuku sunkiau varikliui but? Juk prie zhemu ne kazhkiek ten to ishmetimo pralaidumo ir reik?
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 01 06, 18:57

Drumbash rašėCOLON
Matosas rašėCOLON tai nieko ten sudetingi pac viska gali pasidaryt, jei tik supranti apie ka snekama :D , zodziu tas filtras koki 12-15 lt kainuoja , paimi atsuki tvirtinimus , sena isimi, nauja idedi uzsuki sutvirtinimus kad benzo neleistu ir darbas baigtas :D
max 7 min uzims :wink:
na pvz mano auto coltas 1.8 kuro filtras kainuoja ~65lt :wink: Taip, kad nusiteik ir lita viena kita ishleist ir pasikrapshyt, nes priejimo tikrai nera :wink:
1.8 ir 1.6 skirtuma jauti?
beje filtru visokiu buna
mano 200niui tai isvis kokia 80 gal kainavo
bet tai cia paprastas atmosferikas tai tikrai nereiks tokiu babkiu :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 01 06, 22:55

jo 1.8 eina toki pati siemynines kaip ir 2.0 tode tiek ir kainuoja o siaip kaip man gerai as cia paskaitau visi verkia :censored: ka man pasiseke niekas negenda uch :twisted: tfu tfu tfu :D
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

BUTTON_POST_REPLY