Trūkčioja ir gesta Coltas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Donatas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2004 08 20, 03:00
MiestasCOLON Panevėžys, Vi
CONTACTCOLON

Trūkčioja ir gesta Coltas

Neperskaitytas pranešimas Donatas » 2004 12 28, 17:51

Nutariau ir aš išgirsti gudrių žmonių nuomonę. :wink:
Turbūt daugelis iš mūsų mašinas laikome kieme: aikštelėj, arčiau ar toliau nuo namų, ar tiesiog po langais. Ne išimtis ir aš, todėl mano Coltui tenka iškęsti šalčius, sniegą, liūtis ir tt. Kiekvieną rytą, užkuriu jį ir darbuojuosi su šepetėliu valydamas sniegą :) , aišku, poto sėdu ir važiuoju. Va, čia ir prasideda mano problema. :roll: Esmė ta, kad kai pradedu važiuoti, dažniausiai įmetus 2 bėgį, mano coltukas pradeda trūkčioti, kai laikau vienodai gazą nuspaudęs po kelių sekundžių kažkas taip prasimuša ir mašina iš karto gauna pagreitį. Ir dar.. Jei truputį pavažiuoji ir užgesini degimą ir nori vėl užkurti, labai sunkiai griebia, spaudžiant gazą vėl pradeda trūkčioti ir užgęstą. :cry: Atrodytų, lyg užsisiurbtų. :roll: Ir visa tai vyksta po to, kai mašina ilgiau pastovi. Vasarą ir rudenį tokių problemų neturėjau. Atėjo žiema , atėjo pirmso problemos. :roll:
Paveikslėlis Mitsubishi Colt 1.3 GLi

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 12 28, 18:29

siaip pradziai naiviausia atsakyma zvakes ir kibirkstis o va toliau tai butu gal kuro filtras arba siurblys jei spustelejus dusta arba jei ant laisvu tai eigos reguletorius :wink: kiti manau patikslins as tik bendrai
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2004 12 28, 19:08

neskaitau katuten prashei, betjau senai rashyta abecele,
1) oro zharna
2)kibirkshtis
ir.t.t.

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2005 01 02, 21:19

ishlupk zhvakiu lajdus (tik pirshtus acargiaj, geraj butu su replikem tinkamom), ir pazhiek kajp kibirkshtis ejna, labaj gali but laidaj - del trukchiojimo. o del gesimo nzn.
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
zax
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2004 12 29, 02:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas zax » 2005 01 02, 21:47

paziure elektra jai nieko nerasi nes man irgitas buvo, ir labai panasiai viska perziurejau o pasirodo kazkos siknalizacijos-slapuko laidas trumpino kuris buvo sujungtas su uzkurimo spinele ir problema iskildavo tada,kai ilgiau pastovedavo.
buvau isigudrines net laiks nuo laiko uzkurt ir pasildyt :) :) :)

BUTTON_POST_REPLY