tepalas air intake žarnoje - ?(problema išspręsta)

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

tepalas air intake žarnoje - ?(problema išspręsta)

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 12 19, 16:11

nu, ką gi, nusprendžiau prachekint kaip gyvena mano oro filtras, tuo pačiu ir kokį mod'ą pasidaryti. nulupau, nuardžiau, galvoju reik pažiūrėt ar žarnoko vidus švarus, o ten - 8O tepalas teliuškuoja :!: :o nulupau aš tą žąrna lauk - apsinešus ir oro sklendė, ple :x
aišku, b, tepalas pro alsuoklio vamzdelį privarvėjo, bet kodiel :?: :evil: kokios bėdos če slepiasi? ir ar ilgai jau taip? kas pridaryta?
any ideas? :idea: nes, iki Kalėdų, pas meistrus eilės ir jaučiu nesusitvarkysiu..
o ar esat girdėję apie oro sklendės valymą? ar kas valėt?
Paskutinį kartą redagavo 1 ioma. Iš viso redaguota 2004 kartus.
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2004 12 20, 16:52

Siaip zmones sako kad jeigu jau tepaliukas lipa iki oro filtro (nesvarbhu kiek aukstai, svarbu kad jau lipa) tai AtA tavo motorui.
O jei rimciau tai susidek viska atgal ir vazinek topliau kaip vazinejes, nes dauguma tavo kolegu veiruotoju su tokiais pat mirusiais laksto. Na aisku jei nesi tinginys tai prasivalyk ten viska.
Beje jei nori dar labaiau issigast 8O tai ikisk pirstus i isiurbimo kolektoriu, nuemes slanga, tai ten dar netokio kaifo rasi, bet tai irgi didziosios dalies mirtinguju vairuotoju bedos.

Vartotojo avataras
TSi
Garbės narys
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON Saab 93
SkypeCOLON miklusis
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas TSi » 2004 12 20, 18:14

ise rašėCOLONSiaip zmones sako kad jeigu jau tepaliukas lipa iki oro filtro (nesvarbhu kiek aukstai, svarbu kad jau lipa) tai AtA tavo motorui.
manau kolegai dar reiktu pasidometi ka reiskia tepalas intake. :) o ne zmoniu, kurie kazka kazkur girdejo, pasaku klausyti.

TSi
TSI
Saab 9-3 Coupe '99 - Saab Flying Team UK

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 12 20, 19:42

TSi rašėCOLON
ise rašėCOLONSiaip zmones sako kad jeigu jau tepaliukas lipa iki oro filtro (nesvarbhu kiek aukstai, svarbu kad jau lipa) tai AtA tavo motorui.
manau kolegai dar reiktu pasidometi ka reiskia tepalas intake. :) o ne zmoniu, kurie kazka kazkur girdejo, pasaku klausyti.

TSi
jo, vat čia ir būtų įdomu sužinot nuomonę tų, kurie yra su panašia bėda susidūrę.. o ką žmonės šneka, tai..:roll: pagal kai kuriuos , mano gyvybei pavojinga su tokia sena važinėt :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
TSi
Garbės narys
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
AutomobilisCOLON Saab 93
SkypeCOLON miklusis
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas TSi » 2004 12 20, 20:17

ioma rašėCOLON
TSi rašėCOLON manau kolegai dar reiktu pasidometi ka reiskia tepalas intake. :) o ne zmoniu, kurie kazka kazkur girdejo, pasaku klausyti.

TSi
jo, vat čia ir būtų įdomu sužinot nuomonę tų, kurie yra su panašia bėda susidūrę.. o ką žmonės šneka, tai..:roll: pagal kai kuriuos , mano gyvybei pavojinga su tokia sena važinėt :wink:
yra toks vamzdelis einantis nuo voztuvu dangtelio tiesiai i intake zarna. Atjungi ta vamzduka ir uzdedi ant jo uz 3 lt. benzo filtriuka (nuo Golf ar pan.). O ta skylute likusia intake zarnoj uzglusini.

Tepalas atsiranda todel kad per ziedus prapucia tepala, turbininese tai visai normalus dalykas, atmosferikuose ir buna nera l. gerai bet nieko baisaus, aisku reik paziuret kompresija ir pan jei kyla itarimu.

Bet pradziai pabandyk taip padaryt manau pades.

p.s. pas mane buvo tiek tepalo privare kad ojojoj bet padariau panasiai kaip tau cia papasakojau ir viskas ciki intakas sausas ir masina vis dar vazioja.

cia taip vadinamas Oil Catch can modas gali googlej pasieskot info daugiau arba nueik i http://www.vfaq.com/intake ir ten rasi su poav. kaip padayti.

sekmes
TSI
Saab 9-3 Coupe '99 - Saab Flying Team UK

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 12 20, 20:43

Na as tam reikalui kaip ir TSi tepalo alsuoklio filtriuka turiu uzsidejes, pas mane intake irgi tepalai gyvendavo :)
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 12 20, 21:05

ačiū, kaliegos, nuraminot :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 12 20, 21:26

8O nu vo kokiu net buna dalyku, jauciu reik ir man prasicekint tuomet
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 12 20, 21:28

beje, ar esat kas valę tą intake sklendę, nes maniškė apsinešusi. esu skaitęs, kad jautri ten vieta, reik su spec valikliu valyt ir paskui laisvas papsukas gaudyt - kas nors darėt tą veixmą? padalinkit man patirties truputį :wink:
dėkings
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2004 12 20, 22:24

Dar vienas linkas kaip padarytas alsuoklio filtriecas, as taip turiu pasidares
http://www.roadraceengineering.com/inst ... filter.htm
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2004 12 20, 23:21

O pas mane viskas sausa bet tepaliukas kazkur dingsta? kame gali buti reikaliukas?
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

ise
Dalyvis
PranešimaiCOLON 719
UžsiregistravoCOLON 2004 10 20, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas ise » 2004 12 21, 08:15

Nesupratot jus manes visai, taigi as ir sakiau kad neiko cia baisaus ir kad gatvej visi aplinkiniai su tais paciais simptomais vazineja, o jus mani is kart diletantu isvadinot.
O del droselio valymo tai valiau as ji, eclipsej jis nuo isiurbimo kolektoriaus labai nesunkiai atsisuka, nusiima fiskes atsuki akseleratoriaus trosa ir atsargiai issivalai. Trosa geriausia atsukinek ne nuo droselio, geriau atsuk kur nuo kebulo kad nepakeisti jo padeties esant laisvoms apsukoms.

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 12 21, 20:16

ise rašėCOLONNesupratot jus manes visai, taigi as ir sakiau kad neiko cia baisaus ir kad gatvej visi aplinkiniai su tais paciais simptomais vazineja, o jus mani is kart diletantu isvadinot.
O del droselio valymo tai valiau as ji, eclipsej jis nuo isiurbimo kolektoriaus labai nesunkiai atsisuka, nusiima fiskes atsuki akseleratoriaus trosa ir atsargiai issivalai. Trosa geriausia atsukinek ne nuo droselio, geriau atsuk kur nuo kebulo kad nepakeisti jo padeties esant laisvoms apsukoms.
pabandysiu - čiū labai daug :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

BUTTON_POST_REPLY