Puslapis 11

Check dpf system outlander

ParašytasCOLON 2017 09 27, 22:14
Gytasas
Sveiki, turiu 2012m dyzekiuka outlanderi, pradejo nesenai mest sia klaida. Kaip suprantu, cia kietuju daleliu filtras. Butu idomu, kiek ilgai galiu vazinet su sia klaida, ar kam yra ji buvus ir kiek kainavo tvarkymas? Reiks bandyt i uzmiesti islekt, girdejau, kad ant dideliu apsuku lekiant kazkiek prasivalo. Aciu uz atsamymus.

Re: Check dpf system outlander

ParašytasCOLON 2017 09 29, 09:50
HDi
Gytasas rašėCOLONSveiki, turiu 2012m dyzekiuka outlanderi, pradejo nesenai mest sia klaida. Kaip suprantu, cia kietuju daleliu filtras. Butu idomu, kiek ilgai galiu vazinet su sia klaida, ar kam yra ji buvus ir kiek kainavo tvarkymas? Reiks bandyt i uzmiesti islekt, girdejau, kad ant dideliu apsuku lekiant kazkiek prasivalo. Aciu uz atsamymus.
Jau kai išmeta klaidą, retai kada "susitvarkys pati", geriausia kuo mažiau delsti ir varyti tvarkymui, labai įmanoma, jei dar neužsikišęs labai tai priverstinai praregeneruos, valymą padarys ir nieko keist nereikės, o jei delsi gali reikt ir visą DPF filtrą pasikeist kas pigu nebus.
Problemų gali būt įvairių:
Mano mamai ant nissano tiesiog temperatūrinis daviklis buvo nusprogęs, pakeitė ir viskas ok ten buvo,
Bet gali būt ir užsikišęs ar pradėjęs kištis, nes yra riba nuo kurios jau net į autostradą išvarius ant didelių apsukų regeneravimas vistiek nepasileis.

Re: Check dpf system outlander

ParašytasCOLON 2020 03 03, 08:06
ernisernio
Sveiki, turiu 2011 outlanderi, 2.2 dyzeli, evo style, ant ekrano rašo DPF system service required, pajunge kompa, rado klaida P1446, bet ieskant ant mitsubišio, tik sitos klaidos skaicius raso be paaiskinimo. Pradejome landzioti per peugeot 4007 ir citroen c-croser, nes jie panašūs, ir ten raso, kad truksta DPF filtrui valymo skysčio, tokio kaip eolys dpx 176 ar kazkoks ad blue, cia dar turiu issiaiskinti kokio reikia ir dabar ieskosiu kur tas bakelis yra, kad uzpildyti

Re: Check dpf system outlander

ParašytasCOLON 2020 03 19, 22:24
ernisernio
Užpildžiau tą bakelį, Walker Eolys Powerflex 3 ltr supyliau, o tas bakelis yra vairuotojo puseje prie galinio rato apacioje, ji reikia isimti, atsukti varztus, man reko pjauti, nes surudije visi ir tada atidarius dangteli, atsijungia viena detale ten ir tik tada uzsipila tas skystis, tik dabar reikia rasti kas pajungtu kompa ir turbut padarytu restarta