kodel nesuka variklio

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
sakura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 07 24, 13:45
AutomobilisCOLON Mitsubishi

kodel nesuka variklio

Neperskaitytas pranešimas sakura » 2016 08 08, 18:19

Sveiki

Bandziau užvesti koltą 1990m,tačiau nesuka akumo ir noriu išsiaiškinti kodel.Dalykas tame,kad mano akumas nusėdęs todel pasiskolinau iš draugo passato dizelio , atrodo apie 600A.Perdėjus į mano koltą akumas suka maždaug taip:2 sekundes pasuka po to 1 s pertrauka ir taip kokius du tris kartus po to iš vis nesuka.Tik mperdėjus tą patį akumą ant passato suka kaip propeleris.Kas gali būti?Aš galvoju ,kad užrudiję masės laidai t.y tos vietos kur masės lalidas prijungtas prie kėbulo.Kas dar gali būti?

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: kodel nesuka variklio

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2016 08 08, 18:55

Akumuliatoriaus klemos gal gerai nekontaktuoja, galbūt kontaktai ant paties starterio pažaliavę, gali būti ir pats starteris (viduje pvž įvorė išsidėvėjusi ar angliukai). Masę gali labai greitai su "krokodilais" nuo klemos prie variklio prisegt ir matysi ar pagerės situacija, ar nelabai :) Šiaip tiek 1g tiek 2g eclipsam masinis laidas būna viršuj nuo akumo link pertvaros tarp motoro ir salono, o kitas žemiau, arčiau dėžės, nuo dėžės, link kėbulo šono (lonžerono lygtais).
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Pol3w4z
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1916
UžsiregistravoCOLON 2008 03 01, 18:54
AutomobilisCOLON awd
SkypeCOLON pol3w4z
MiestasCOLON Kaunas-Norge

Re: kodel nesuka variklio

Neperskaitytas pranešimas Pol3w4z » 2016 08 09, 13:01

Dar patikrinciau "bendekso" laida. Juodas su geltona linija. Po oro filtru yra jugtis jam ir ji daznai uzrudyja. Pas mane panasiai buvo, tai pasalinau jungti ir tiesiogiai sujungiau laidus. Bet gali but ir mase arba starteris nepasuka variklio nes per silpnas jau arba variklis "klynija"

Ant Rgp 09, 2016 12:02 pm papildyta:
Tomasis rašėCOLONAkumuliatoriaus klemos gal gerai nekontaktuoja, galbūt kontaktai ant paties starterio pažaliavę, gali būti ir pats starteris (viduje pvž įvorė išsidėvėjusi ar angliukai). Masę gali labai greitai su "krokodilais" nuo klemos prie variklio prisegt ir matysi ar pagerės situacija, ar nelabai :) Šiaip tiek 1g tiek 2g eclipsam masinis laidas būna viršuj nuo akumo link pertvaros tarp motoro ir salono, o kitas žemiau, arčiau dėžės, nuo dėžės, link kėbulo šono (lonžerono lygtais).
Pas colta tik viena mase. Nuo akumo link lanzerono ir link starterio tvirtinimo varzto vienas laidas.
90 - Eclipse GSX 2.0 AWD 400ag
05 - Outlander turbo 2.0 AWD 201ag
05 - Outlander/evoswap 2.0 AWD 300ag

sakura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 07 24, 13:45
AutomobilisCOLON Mitsubishi

Re: kodel nesuka variklio

Neperskaitytas pranešimas sakura » 2016 08 10, 17:57

Masę kur prijungta prie kebulo tai išsukau tą varžtą ,nes ten buna labai užrūdiję.Aš galvoju ,kad starteris nepajegus kaip man ir rašė.Aš dar buvau nuo užvestos mašinos akumo su krokodilais permetęs ant savo akumo tačiau jokio sukimo.

BUTTON_POST_REPLY