Mitsubishi Lancer apsukos

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
neptunas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2014 01 12, 18:14
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer Sportback

Mitsubishi Lancer apsukos

Neperskaitytas pranešimas neptunas » 2015 04 10, 01:39

Sveiki, ryte uzvedus motora apsukos mazdaug ties 1-0.8 kaip ir viskas, bet po vazinejimo isedus i masina po keliu valandu ir uzvedus motora apsukos sukyla ties 1.5 ir girdisi is motoro negrazus parpimas, po keliu minuciu apsukos nukrenta ties norma ir nesigirdi jokio parpimo. Masina vaziuoja, viskas gerai. Bet del ko sukyla tos apsukos uzvedus motora po keliu valandu? Ir is kur tas parpimas? Masina Mitsubishi Lancer 1.8 benzinas, automatas, buvo dauztas priekis, ties keleivio puses ratu.
Na suprantu, kad cia ne servisas, bet gal kazkas yra susidures su panasia situacija.
Dekui is anksto. :)

Ernestakas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 78
UžsiregistravoCOLON 2015 05 02, 12:10
AutomobilisCOLON Galant
SkypeCOLON taketokx13
MiestasCOLON Panevėžys

Re: Mitsubishi Lancer apsukos

Neperskaitytas pranešimas Ernestakas » 2015 05 02, 13:23

Pas mane Galantui panašiai,užvedi mašina apsukos būna ties 1,5k,manau vien dėl to,jog šaltas variklis. Po to nukrenta kaip išylą. Man užeina,kad nukrenta ant laisvo begio važiuojant 0,4k apsukų ir pradeda gęsti. Bet tikriausiai problema tame,kad pas mane apsukos sumažintos,nes sukėlus apsukas buna virš 1k apsukų. Bet kaip ir sakei,dėl birbimo variklio tai nežinau,nebuvo pas mane.

BUTTON_POST_REPLY