Mitsubishi Colt 1994m. ausinimo skyscio ipilimas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
generolas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2015 01 09, 15:20
AutomobilisCOLON Colt

Mitsubishi Colt 1994m. ausinimo skyscio ipilimas

Neperskaitytas pranešimas generolas » 2015 01 09, 15:27

Sveiki,

nesu geras automobiliu zinovas, taciau kur reikia pilti tepala, kaip matuoti jo lygi, kur pilti langu plovimo ar ausinimo skysti tikrai zinau. Visgi noreciau pasiteirauti del vienos situacijos.

Pries kuri laika esu mates, kad i Mitsubishi ar tai Honda (ne mano masina) ausinimo skystis buvo pilamas ne i bakeli, o i radiatoriu. Kodel taip yra ir ar apskritai gali taip buti - nezinau. Is ausinimo skyscio bakelio zarna veda tiesiai i radiatoriaus dangteli (identiskai kaip zemiau esancioje nuotraukoje).

Taigi atejome prie mano Colto. Atidarau kapota, o ten visiskai tokia pati sistema, kaip mano anksciau matyta.

Taigi forumieciai, apscieskite mazai nusimananti zmogu - kur reiketu pilti ausinimo skysti?

Nuotrauka tik pavyzdyz is interneto, bet tiek vienoje, tiek kitoje (mano) masinoje sistema identiska

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Mitsubishi Colt 1994m. ausinimo skyscio ipilimas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2015 01 09, 15:46

Visiškai nesvarbu, kur tu jį pilsi, iš išsiplėtimo bakelio jo į sistemą pasiims, kiek reikės. Į radiatorių pilti geriau, kai yra didelis trūkumas, tai greičiau visas procesas įvyksta, nereikia per kelis kartus pilti į isiplėtimo bakelį ir laukt, kol susiurbs.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

BUTTON_POST_REPLY