Carisma degimo kampas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
AMNIS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2013 09 03, 12:55
AutomobilisCOLON Carisma

Carisma degimo kampas

Neperskaitytas pranešimas AMNIS » 2013 09 03, 13:01

Sveiki,

Turejau tokia bedele su carisma. Truko pagrindinis dirzas, susitvarkius viska ir pastacius dirza dingo trauka ir salta labai sunkiai uzsiveda. Speju kad degimo kampas neatitinka. Gal kam tekia ji reguliuoti su indikatorium? Carisma su reno 1.9 varikliuku, 99 metu.

televizorius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2013 09 16, 15:09
AutomobilisCOLON Carisma

Re: Carisma degimo kampas

Neperskaitytas pranešimas televizorius » 2013 09 16, 15:10

man buvo kad dingo trauka tj laiduose problema buvo pakeite babina ir vel gerai viskas

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Carisma degimo kampas

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2013 09 22, 21:41

O ka tvarkei? nes tas viska sutvarkiau nieko nesako. Jeigu prie siurblio nelindai, jo degimo kampas neturejo nusimusti o jei bent jau uzsikure tau ji, tai degimas irgi neturetu but stipriai pramestas

AMNIS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2013 09 03, 12:55
AutomobilisCOLON Carisma

Re: Carisma degimo kampas

Neperskaitytas pranešimas AMNIS » 2013 10 10, 12:29

Man truko pagrindinis dirzas. Buvo lenktas nezymiai vienas voztuvas ir 4 kompensatoriai paluze. Su degimu gal cia ir viskas tvarkoje. Iskilo daug didesne beda. Ji ryja labai tepala, is pradziu galvojau gal tai turbina kalta, bet pakeitus ja vistiek tas patc. Nusiemiau tada kolektoriu ir ten pamaciau jog 3 ir 4 cilindro ismetime sieneles apaugusios sudegusiu tepalu. Viskas prasidejo nuo to remonto kai buvau nukeles galva. Dbr pamatavus kompresija ji rodo: pirmam cilindre 27 , antrame 30 , treciame 30 ir ketvirtame 30. Kas per problemos gali buti. Be to neveziau galvos tikrinti. Gal ji trukusi. Antifryza dar reikia pasekti. Gal turite minciu kas cia per bedos gali buti? Ar galva trukusi ar tepaliniai ziedai, o gal galva blogai priversta. Man jau kelti galva ir ten ieskoti problemu, ar jau keisti varikli? Cia 1.9 dyzelinis varikliukas. Renuskes. Kas turit kokiu minciu?

BUTTON_POST_REPLY