lik atrodo kad vienas cilindras neveikia???

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
alfa-moda
Garbės narys
PranešimaiCOLON 773
UžsiregistravoCOLON 2004 09 06, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

lik atrodo kad vienas cilindras neveikia???

Neperskaitytas pranešimas alfa-moda » 2004 10 21, 23:27

Sveiki, turiu tokia problemele atsirado visai nesenia.
Is pradziu budavo kad is ryto uzsivedi lyg vienas cilindras neveikia dreba visa nors apsukos prie 1.5. prait kokiu 10-20 sekundziu stabilizuojasi ir veikai ciki. dabar yra taip, kad jau dreba tai dreba, nesvarbu ar salta ar silta vis vien, ir svarbiausia taip tai veikia 10-20 rorvaliai tai pradedatrukcio, ir kas idomu kai vaziuoji tai spaudi ant gazo tai jauti kaip trukcioja (lik vinas cilindras neveikia).
Klausymas : ar gali tai reiksti kad viena izvakei jau galas atejo? :) ar cia yra kita problema?
Galantas dar gyvas ir į pensiją nesiruošia

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 10 22, 01:05

abejoju manau paprasciausiai laidas nusoko nuo zvakes atsisuk ir ziek is kur kibirksciuoja ten pacekink ir musiau bus ore :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Storas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 81
UžsiregistravoCOLON 2004 10 04, 03:00
MiestasCOLON VILNIUS

Re: lik atrodo kad vienas cilindras neveikia???

Neperskaitytas pranešimas Storas » 2004 10 22, 11:06

alfa-moda rašėCOLONSveiki, turiu tokia problemele atsirado visai nesenia.
Is pradziu budavo kad is ryto uzsivedi lyg vienas cilindras neveikia dreba visa nors apsukos prie 1.5. prait kokiu 10-20 sekundziu stabilizuojasi ir veikai ciki. dabar yra taip, kad jau dreba tai dreba, nesvarbu ar salta ar silta vis vien, ir svarbiausia taip tai veikia 10-20 rorvaliai tai pradedatrukcio, ir kas idomu kai vaziuoji tai spaudi ant gazo tai jauti kaip trukcioja (lik vinas cilindras neveikia).
Klausymas : ar gali tai reiksti kad viena izvakei jau galas atejo? :) ar cia yra kita problema?
Cia gali buti daug priezasciu :roll: Gali problema buti zvakes, aukstos itampos laidai, paskirstytojas (jei jis pas tave yra). Siaip pabandyk patikrinti pirmoj eilej laidus :idea: Gal kuris nprs jau pramustas :wink:

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2004 10 22, 11:37

Nu man buvo panasiai su Lanceriu, esant dregnam orui ar perlekus per geresne bala, kaip tu sakai imdavo nedirbti cilndras 1 ar 2). Taigi aiskiai pas mane buvo beda su aukstos itampos laidais arba paskirstytoju. Tai as susinervines nafik, pakeiciau visus 5 aukstos itampos laidus i naujus NGK (~120Lt), nusipirkai nauja paskirstytojo dangtuka japanska (~15Lt) ir visas naujas NGK zvakes (mano motoriukui priklauso BPR6ES-11 markes)o visos 4 kainvo ~32Lt. Dabar problemu jokiu nera, galiu kaip amfibija po vandeni duotis :))))))))))))

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 10 22, 11:42

Micius rašėCOLONNu man buvo panasiai su Lanceriu, esant dregnam orui ar perlekus per geresne bala, kaip tu sakai imdavo nedirbti cilndras 1 ar 2). Taigi aiskiai pas mane buvo beda su aukstos itampos laidais arba paskirstytoju. Tai as susinervines nafik, pakeiciau visus 5 aukstos itampos laidus i naujus NGK (~120Lt), nusipirkai nauja paskirstytojo dangtuka japanska (~15Lt) ir visas naujas NGK zvakes (mano motoriukui priklauso BPR6ES-11 markes)o visos 4 kainvo ~32Lt. Dabar problemu jokiu nera, galiu kaip amfibija po vandeni duotis :))))))))))))
ziurek nepaskesk, mitso gaila bus :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2004 10 29, 00:42

laidai arba zhvakes

BUTTON_POST_REPLY