bega tepalas kai shalta lauke

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

bega tepalas kai shalta lauke

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 01 23, 10:34

reikia naujo threado.
ZyXEL rašėCOLON
wytska rašėCOLONsiandien maniske uzsivedus paliko tepalo demiu ant zemes :eh: sakot tepalo filtro tarpine? baisu net pasidare :roll: pasidalinkit ispudziais kam irgi jau taip buvo, ar issiaiskinot kame problema.

beje, del masinos keistu garsu kurie buna uzvedus prie zemu temperaturu. mano atveju tai kaukia vairo stiprintuvo hidraulinis siurblys.
Ðiandien uþsivedæs galvoju paþiûrësiu kas po kapotu darosi- atsidarau, o ten- BËGA TEPALAS 8O 8O 8O Ið karto prisiminiau ðità thread'à... Daba neþinau kaip èia geriau padarius :roll: Kai tik truputá paðilo- nustojo bëgt, bet jei taip ir toliau- iðvarvës visas tepalo likutis, o tai jau nëra gerai :bigcry:

Postas ið newsø:

KodasCOLON Pasirinkti visus

Tie lashai ir balutes nuo atsisukancio tepalo filtro. Nakti, pastovejus prie -20 ir daugiau, tepaliuks (aisku jei ne 5w40 sintetinis) gerokai paklampeja. Uzkuriant ir uzkurus is dziaugsmo dar kai kurie gaziuko duoda, tepalas pradedamas  stumdyt - i filtra papuola, o iseit tokiu greiciu nespeja, nes dar saltas ir per klampus. Taigi ir atsisuka tepalo filtriuks, jei nebuvo mirtinai uzsuktas. Taip kad bus (ir yra) ne radiatoriu, o tepaliuko paklausa.
Kaip èia taip "ATSISUKTI"? Nifiga sibie... Èia jis nugrybavo ar èia jau reikia susirûpinti? 8O
na, siaip netikiu kad gali ATSISUKTI tepalo filtras, bet kad jo tarpine kad pradeti praleidineti ir kad visa beda butent jame tai tikiu.

variantas a. jeigu ta tarpine pasprogo, gali tekti pasikeisti visa tepalo filtra.

variantas b. stipriau prisukti? netikiu kad jie silpnai prisukti, nes visada autoservisuose kankinasi kol galu gale atsuka ta tepalo filtra.


moralas: kai ziema -20 -30C, reikia piltis sintetini 5W-.. arba 0W- tepala :roll:
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 10:51

Nu bet tai jei būtų praplyšus- tai bėgtu visą laiką, o dabar bėga tik kai užvedi ir bėga ne ilgiau, nei 10 sekundžių... :roll: Gal koks 100g to tepalo ir išteka :x Beje, nei aš gazavau nei ką- tik užvedus kompas sukelia apsukas iki 2K ir viskas :evil:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 01 23, 11:00

ZyXEL rašėCOLONNu bet tai jei bûtø praplyðus- tai bëgtu visà laikà, o dabar bëga tik kai uþvedi ir bëga ne ilgiau, nei 10 sekundþiø... :roll: Gal koks 100g to tepalo ir iðteka :x Beje, nei að gazavau nei kà- tik uþvedus kompas sukelia apsukas iki 2K ir viskas :evil:
aha man visiskai tas pats. o koks pas tave tepalas?
as tai niekaip neatgaminu, rods 5W-30 pyliau sintetini.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2006 01 23, 11:05

Jo, man irgi bego tepalas. Bet bega tik tol, kol saltas variklis.
Paiskeiciau tepala ir filtra. Dabar atrodo nebega.
Siaip tepala pyliau vistiek pusiausintetini.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 11:09

wytska rašėCOLON
ZyXEL rašėCOLONNu bet tai jei būtų praplyšus- tai bėgtu visą laiką, o dabar bėga tik kai užvedi ir bėga ne ilgiau, nei 10 sekundžių... :roll: Gal koks 100g to tepalo ir išteka :x Beje, nei aš gazavau nei ką- tik užvedus kompas sukelia apsukas iki 2K ir viskas :evil:
aha man visiskai tas pats. o koks pas tave tepalas?
as tai niekaip neatgaminu, rods 5W-30 pyliau sintetini.
Pusiau sintetinis 10W40 Castrolis kokis tais... Reikia kokį litrą įsivarvinti ir laukti atšilimų, o po to jau keisti viską (kaip ir šiaip laikas jau būtų), tik bijau, kad jei padaryt dabar taip, kaip Dainiusl padarė- po nakties rezultatas bus lygiai toks pat, kaip ir prieš keitimą 8O
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 01 23, 12:15

jo, tiesiog dasipilsim ir vsio ;)
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
markoh
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2882
UžsiregistravoCOLON 2004 08 14, 03:00
AutomobilisCOLON Colt GTi/ Leon Sport Edition MY02
SkypeCOLON markoh74
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas markoh » 2006 01 23, 12:29

Radau naudingos infos siuo klausimu:

"patarciau visiems nepatinget nusiimt slangeles karterio alsuoklio ir jas pravalyt a to kaip pastebejau daug kam tepalus isspjove as vienas is ju kai man per salnika isvare netoli litro tepalu cia dar taip sugebet reik...

... is karterio eina garai jie gryzta atgal i visa sistema. Alsuoklio slangeleje ir vasara susidaro kondensatai manau pastebejai kai atsuki tepalu dangteli toki tarsi balta tarsi geltona kose buna tai kondensatai. tas pats buna ir alsuoklyje. + ziema dar dasideda garai kurie saltu oru pradeda kaip ir salti ir uzkemsa alsuokli galutinai kad nebepraeina oras, karteryje susidaro spaudimas kas negali ten jokiu budu buti, tai tepalai iesko lengviausio kelio islysti lauk vieniems pramusa dangtelio tarpine kitiems per salnikus isvaro o dar kitiems net per ta fignia kur matuojami tepalai. tai kad geriau apziziurekit kad po to nebutu bedu smagiai "

Opel Zafira 2,2 DTI- Family Edition
Seat Leon TDI Sport- daily Edition

Širdy Mitsubishi

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 13:13

wytska rašėCOLONjo, tiesiog dasipilsim ir vsio ;)
Nuvariau į GZ, pasiėmiau litrą tepalainio, supyliau ir manau, kad iki keitimo su tuo turėčiau prasiversti :roll: :pray: Pas mane nei po dangteliu nėra jokios te baltos masės (prisiskaitęs ir aš tų), nei te kažkur kitur... Išbėgo sakiau gal koks 100g tikrai ne daugiau ir ryškiai pro tepalo filtrą (matosi iš kur bėgo), be to pabėgo tik ryte užkūrus visiškai šaltą variklį, o dabar kiek važinėjau- nei lašas nenukrito... Tikiuosi greit "atšils" iki kokių -5 ir bus galima pasikeist tepalus su visais filtrais ir t.t. normaliai. :worthy:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 01 23, 14:12

marius rašėCOLONRadau naudingos infos siuo klausimu:

"patarciau visiems nepatinget nusiimt slangeles karterio alsuoklio ir jas pravalyt a to kaip pastebejau daug kam tepalus isspjove as vienas is ju kai man per salnika isvare netoli litro tepalu cia dar taip sugebet reik...

... is karterio eina garai jie gryzta atgal i visa sistema. Alsuoklio slangeleje ir vasara susidaro kondensatai manau pastebejai kai atsuki tepalu dangteli toki tarsi balta tarsi geltona kose buna tai kondensatai. tas pats buna ir alsuoklyje. + ziema dar dasideda garai kurie saltu oru pradeda kaip ir salti ir uzkemsa alsuokli galutinai kad nebepraeina oras, karteryje susidaro spaudimas kas negali ten jokiu budu buti, tai tepalai iesko lengviausio kelio islysti lauk vieniems pramusa dangtelio tarpine kitiems per salnikus isvaro o dar kitiems net per ta fignia kur matuojami tepalai. tai kad geriau apziziurekit kad po to nebutu bedu
smagiai "
Sita beda islenda tada kai daug vazinejama trumpais atstumais ir variklis daznai dirba saltas, tada kaupiasi tas kondensatas. Vienam pazystamui buvo ta problema, tik nieko nepramuse o is pradziu trauka dingo ir kuro pradejo daug valgyti.
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 01 23, 16:05

vat ir man tas pac buvo, bet kolkas daugiau nebėga, manau čia vienkartinis toks bajeris, nes kitu atveju patoviai varvėtų, o dar jei norit kad pasipasakočiau koks siaubas mane vakar ištiko gryžus iš Kawno tia skaitykit toliau :arrow:
žodžiu prieš išvažiuojant užsikūriau klipiecą po 4 dienų nevažinėjimo per visus tuos šalčius ir išspjovė man tepalus, nu ok nekreipiau dėmesio per daug , nes tiesiog buvo būtinybė išvažiuot, vat gryžtu aš kitą dieną ir pasistatau auto į tą pačią vietą (aš ten visada statau tačkę, ir niekas ten nelenda, jei yra laisvų vietų kieme), o vat ryte atsikeliu ir tik hop 8O žodžiu nuo šlagbaumo tokia juostelė tepalo mano važiavimo maršrutu (vara uį priekį paskui suskęs vaira atbulas) ir seka tas tepalo siūlas po mano mašina, nu karoč galvoju, fsio kapiec išvarė visus tepalus, pavarau auto į priekį, pasižiūriu dar ir bala nemaža, bet įdėmiau įsižiūrėjęs pamačiau kad nuo tos balos seka tepalo juosta vėl į priekį ir nusuka į kitą pusę, segdamas kur ji veda nuvedė mane jin iki bezda pūlinio (121) aliektros spalvos :x , daabr patarkit ką man daryt:
1. išdaužyt langus nes jin ne iš mūsų kiemo ir jau senokai statinėjasi pas mani kieme, ir užima kitų vietas ir laužo šlagbaumą
2. supjaustyt padangas, nes įvarė man šoką
3. pasielgt kaip nors kitaip , nes ten pana vairuoja kiek mačiau :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 16:25

Matosas rašėCOLONdaabr patarkit ką man daryt:
1. išdaužyt langus nes jin ne iš mūsų kiemo ir jau senokai statinėjasi pas mani kieme, ir užima kitų vietas ir laužo šlagbaumą
2. supjaustyt padangas, nes įvarė man šoką
3. pasielgt kaip nors kitaip , nes ten pana vairuoja kiek mačiau :?:
Pareit namo ir išgert taurę brendžio :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2006 01 23, 16:33

pasisiulyk bezda pulini (121) suremontuot, zheltmenas gi tu vienok
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 16:44

Pliustas rašėCOLONpasisiulyk bezda pulini (121) suremontuot, zheltmenas gi tu vienok
O paskui padegt? :roll: :lol:

Beje, po to pabėgimo toks įspūdis, kad tepalai ne nukrito, o sukilo 8O Matuoklė rodė MAX. nors visada normaliom sąlygom būdavo min :? Čia matyt dėl to klampumo tokius pienus rodo :x
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2006 01 23, 21:42

sestadieni 2 pazystamu masinom isbego tepalas - diagnoze ta pati- alsuoklis :) tai gal cia kam nors ir panasiai
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2006 01 23, 21:56

teqi rašėCOLONsestadieni 2 pazystamu masinom isbego tepalas - diagnoze ta pati- alsuoklis :) tai gal cia kam nors ir panasiai
Na yra 2 skirtingi dalykai: "pamyžiojo tepalu" ir "išbėgo tepalas" :roll:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY