Puslapis 1 iš 1
Daznai gesta Carismos GDI variklis
ParašytasCOLON 2010 03 20, 12:15
Sau1lius
Laba, 2002m Carisma GDI automatine deze. Problema: daznai gesta variklis. Stabtelejus prie sviesoforo ar isvaziuojuont is kiemo letai tik nuemus koja nuo greicio pedalo uzgesta. Dar kartais apsukos tarp 1k ir 0 vaiksto kol uzgesta. Sitos visos problemos kartais visad tik stabtelejus kankina, o buna dienu, kad daugmaz viskas normaliai. Kas cia galetu buti? Speju su siurbliu problemos? Gal slegis krinta siurbly stabdant ar nuemus apsukas? Kas buvot susidure?
Re: Daznai gesta Carismos GDI variklis
ParašytasCOLON 2010 03 21, 23:33
Dzeronimas
man asmeniskai ne su GDI bet su 1.6 buvo tokios bedos, tad teko keisti pypke su babina

Re: Daznai gesta Carismos GDI variklis
ParašytasCOLON 2010 03 22, 09:40
kopass6
Kiek teko girdėti oro paemino sklendė suodžiais užsineša ir prastai funkcionuoti pradeda, problemos sprendimo būdas išvalyti ta sklendę. Kai išspresi problemą būtinai parašyk kas buvo tiksliai

Re: Daznai gesta Carismos GDI variklis
ParašytasCOLON 2010 03 24, 11:28
Sau1lius
Tai vat, tikrinau su kompiuterine diagnostika tai rado oro srauto klaida( rodo max temperatura), dar kuro siurbly slegio matuokles klaida.