klausimas apie eclipses 1G nedirbancius cilindrus

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 09 16, 13:07

Matosas rašėCOLON
Pliustas rašėCOLON a ziu pas man ant shalto variklio ant laisvu durniuoja bishki, tai gal irgi kondikai gali btu isheje? a juos pakeist brungu cia labaij?
a tai jūs man durnam plikam ir ryžui paaiškinkit, kokia įtakaką kodikam turi variklio temp. aš visą laiką galvojau kad tokie efektai prasideda kai jau laisvos eigos varikliukui kapiecas pareina :roll:
Pas pista gali buti ir blembda zondas prie pabaigos, na daug variantu. Su kondensatoriais tai nelabai susije :) Parasiau gi, kad profilaktiskai pakeist verta butu.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 09 16, 13:12

egisas rašėCOLON
Matosas rašėCOLON a tai jūs man durnam plikam ir ryžui paaiškinkit, kokia įtakaką kodikam turi variklio temp. aš visą laiką galvojau kad tokie efektai prasideda kai jau laisvos eigos varikliukui kapiecas pareina :roll:
Pas pista gali buti ir blembda zondas prie pabaigos, na daug variantu. Su kondensatoriais tai nelabai susije :) Parasiau gi, kad profilaktiskai pakeist verta butu.
ajo jisai dėl blemba zondo pergyvena, bo tipo ir benzinuku pasmirsta karc nuo kartelio, vo ale ka pas mani irgi nėra taip kad jau kaip bitė dirbtu, ta prasme apsukos irgi biški šokinėja (nu gal per 100 aps. bet apie tai jau buvo kažkada šnekėta, kad čia daug kam taip), bet neimu aš kaip tais i galva, pareis tadu ir žliumsiu o dabar viena ranka vairuoju kita laisva ašarom nubraukt :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LtuDsm
Dalyvis
PranešimaiCOLON 461
UžsiregistravoCOLON 2005 09 09, 06:26
AutomobilisCOLON 1G Eclipse GS-Turbo
SkypeCOLON ltudsm
MiestasCOLON Philadelphia
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas LtuDsm » 2005 09 16, 22:47

ash turejau tokia pacia beda kaip ir tu,idejau naujus laidus bei zvakes (NKG) pakeiciau babina ir buvos tas pac velnias,tada acisukau zvakes ir pamaciau kad zvakiu tapeliai nera lygus,tad suvienodinau ash tuos tarpelius ir jokios bedos po to nebuvo
T & E GT3076R Ball Bearing Turbo,boost, Oil gauges,255 "Walboro"Fuel Pump,intakeandUICP,"Tial"BOV,"Tial" 44'wastegate,3'exhaust,750cc injectors,GM Maf sensor,Maft Gen II,Dsm Link,Wideband o2,Fidanza3.2clutch kit..

BUTTON_POST_REPLY