Dėl tepalo slėgio lemputes

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 07 27, 22:45

Noriu paklausti, ar yra normalu kai uzkurus varikli dar kokia 1~2 sec. padega(kartai pasimarksto) tepalo lempa ir tik tada uzgesta.(beje pastebeta esant tik siltam varikliui, arba siltam orui esant)
Dirbant varikliui nesimarksto ir nedega daugiau, variklis dirba normaliai. tepalo norma beveik max.tepalu variklis nevalgo
Pakeiciau tepalus ir filtra, vistiek niekas nepasikeitė,vis dega tas 2 sec po uzkurimo.
beje uzgesinus varikli ir vel iskart pakartotinai uzkurus tepalo lempa gesta jau iskart.
auto: galant 95 dyzelis
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 07 28, 08:03

gal jau prie pabaigos indėklai+jeigu tai pasireiškia esant šiltam orui, tai tuo metu ir tepalas skystesnis būna, reikia pasižiūrėti kokį tepalo daviklis slėgį rodo ir palyginti su reikalaujamu, tada viskas paaiškės, o tepalo lemputė turėtų užgesti praktiškai iškart
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 07 28, 11:14

nu ta lempute gesta beveik is kart su kitom skydelio lempom tik vos truputi veliau.
Nzn ar cia sutapimas, bet tas bajeris atsirado po dirzu keitimo. nes meistras nedejo balansinio dirzo.tai galvoju kad gal sukelia mazesni slegi kai vienas velenas balansinis nesisuka uztat ir gesta leciau ta lempa uzkuriant.nes seniau pries dirzu keitimo uzkuriant lempa uzgesdavo iskart.
beje jau tiap pravaziavau beveik 4000 km ir niekas nei pagerejo nei pablogejo.
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 07 28, 11:24

Viktoras777 rašėCOLONnu ta lempute gesta beveik is kart su kitom skydelio lempom tik vos truputi veliau.
Nzn ar cia sutapimas, bet tas bajeris atsirado po dirzu keitimo. nes meistras nedejo balansinio dirzo.tai galvoju kad gal sukelia mazesni slegi kai vienas velenas balansinis nesisuka uztat ir gesta leciau ta lempa uzkuriant.nes seniau pries dirzu keitimo uzkuriant lempa uzgesdavo iskart.
beje jau tiap pravaziavau beveik 4000 km ir niekas nei pagerejo nei pablogejo.
jeigu nesisuka vienas balansinis velentas, tai žinoma jo tepimo kanalai purškia laisvai ir tepalo slėgis kažkiek krenta, taigi tai gali pilnai būti priežastis to, kad tepalo slėgio lemputė užgesta vėliau, nes lemputė įsijungia tada, kai tepalo slėgis yra mažesnis už leistiną minimalų, taigi slėgis sukyla vėliau, tai reiškia ir ilgiau užtrunka, kol slėgis pakyla aukščiau minimalaus :idea:

klausimas į šoną, o kaip tau važinėti su vienu balansyru? turėtų būti blogiau nei iš vis be balansyrų, šiaip ar taip užsidėk balansinį diržą ;)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 07 28, 12:10

nzn bet tu vibraciju nesijaucia kazkiek. gal tik vos vos sukelus apsukas virs 3000.
turbut del to nesijaucia nes pas mane traktorius ir yra minkstesnes variklio pagalves.del to speju nelabai jauciasi.
O del to balansinio reikes butinai uzsideti jei tokie bajeriai dedasi su tepalo spaudimu.
nesinori juk kad variklis uzkaltu :)
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 07 28, 12:35

Viktoras777 rašėCOLONnzn bet tu vibraciju nesijaucia kazkiek. gal tik vos vos sukelus apsukas virs 3000.
turbut del to nesijaucia nes pas mane traktorius ir yra minkstesnes variklio pagalves.del to speju nelabai jauciasi.
O del to balansinio reikes butinai uzsideti jei tokie bajeriai dedasi su tepalo spaudimu.
nesinori juk kad variklis uzkaltu :)
dėl to variklis gal ir neužkals, bet kad tai gali būti kritusio slėgio priežastis, tai labai tikėtina
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 07 28, 22:37

nenoriu kurt naujos temos,tad dar paklausiu forumieciu is siauliu (nors cia ju neperdaugiausiai turbut yra,bet tikiuos kas nors is ju atsilieps i mano zinute)

taigi kas rekomenduotu koki gera meistra(nekairiaranki) arba serviza zmoniskom kainom, kad galetu normaliai pakeist dirzus mano mitsui.ir uzdetu pagaliau man ta nelemta balansyrini dirza :)
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Vartotojo avataras
tomarinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1613
UžsiregistravoCOLON 2008 03 09, 16:23
AutomobilisCOLON 1g, e36
SkypeCOLON Tomaz911
MiestasCOLON Kaunas

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas tomarinas » 2009 07 28, 22:46

neblogi meistriukai yra sandeliu masyve netoli akropolio, lygtais prie kazkokios ligonines, nepamenu gatves
BMW e36 325 coupe
Mitsubishi Eclipse 1G DOHC2000 92m. RED/BLACK

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 07 29, 11:13

Viktoras777 rašėCOLONnenoriu kurt naujos temos,tad dar paklausiu forumieciu is siauliu (nors cia ju neperdaugiausiai turbut yra,bet tikiuos kas nors is ju atsilieps i mano zinute)

taigi kas rekomenduotu koki gera meistra(nekairiaranki) arba serviza zmoniskom kainom, kad galetu normaliai pakeist dirzus mano mitsui.ir uzdetu pagaliau man ta nelemta balansyrini dirza :)
kreipkis į Riebų, jis ten turi tepalo brolį kuris jam ne vieną kapiecą perrinkes yra :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Zakis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1311
UžsiregistravoCOLON 2005 07 01, 03:00
AutomobilisCOLON BMW
MiestasCOLON Šiauliai

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Zakis » 2009 08 01, 14:02

As ne Riebus, bet PM pasiunciau to pacio asmens kuri Matosas paminejo.

Vartotojo avataras
Aurielka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2008 03 11, 22:09
AutomobilisCOLON mitsubishi galant amerikonas
MiestasCOLON LTsiauliai

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Aurielka » 2009 08 02, 10:05

Viktoras777 rašėCOLONnenoriu kurt naujos temos,tad dar paklausiu forumieciu is siauliu (nors cia ju neperdaugiausiai turbut yra,bet tikiuos kas nors is ju atsilieps i mano zinute)

taigi kas rekomenduotu koki gera meistra(nekairiaranki) arba serviza zmoniskom kainom, kad galetu normaliai pakeist dirzus mano mitsui.ir uzdetu pagaliau man ta nelemta balansyrini dirza :)
nuklono teritorijoj,vaziuojant gilyn y vidu pro pagrindinius vartus,prie stakados,servizo pavadinimas uzkrito :D vyrai ten tie patys darbuojasi jau turbut daugiau kaip 10metu, man pakeitima visu dirzu siule padaryt,plius su nauju gumeliu idejimu uz 500lt. cia jau su dirzais kaina ir itempeju guoliais,cia pries metus
2.4l 16V America pirty

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2009 08 02, 13:25

autokebas kur nuklone tikrai nerekomenduociau pas juos varyt esu keites dalis is bedos nes netoli gyvenau bet ten puse meistru gatavi vaiksto tai nekokia kontora
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 08 02, 13:33

dekui vyrai :wink:
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 08 23, 20:35

na va pagaliau sutvarkiau savo traktoriu :).nuvariau pas meistriuka i siaulius kuri man rekomendavo zakis ir matosas.Meistras tikrai pasirode ne is kelmo spirtas.nuvares masina sakau, palieku kokia diena, po to sakau atvarysiu pasiimt, meistras sako niekur nevaryk,2 val. ir galesi vaziuosi namo su masina,uzdejo dirza balansini pakeite itempeja prie mano akiu ir viskas be to kai dirbo net neeme nei rato nei ant duobes vare (kad lengviau prieitu prie dirzu )pakeite viska kieme 8O .Rezultatas variklis dirba kaip laikrodis(jokiu vibraciju nei prie mazu apsuku nei prie dideliu vnz komfortas pasikeite kaip diena ir naktis.Be to ir tepalo lempa susitvarke nebedega uzkurus tas 2 sec o gesta iskart tik uzkurus. ir nenulupo daug, tik 140 uz darba (detales pats supirkes buvau itempejas 60lt balansinis dirzas 60lt)
vnz rezultatu likau l. patenkintas.
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

Viktoras777
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2009 01 06, 20:33
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 95 TD

Re: Dėl tepalo slėgio lemputes

Neperskaitytas pranešimas Viktoras777 » 2009 09 05, 19:31

Taigi nusprendziau vis del to pasimatuot tepalo spaudima , nes tepalo lempa vistiek kartais padega 2 sec po uzkurimo.nors uzsidejus balansini dirza nedege (gal tik taip pasitaike) bet db vel tas pats, padega.itariu gal daviklis pjauna gryba, arba jau indeklai eina i pabaiga :( .
taigi gal kas zinot koks priklauso galantui 95 dyzeliui tepalo spaudimas ir kaip ji matuot, esant siltam ar saltam motorui?
Beje dar zadu del viso ko pikto profilaktiskai pasikeist termostata(nes senas gali uzstrikt manau bet kada, nes nezinia koki ausinimo skysti buvo piles buves seimininkas.Ir dar klausimas del termostato, pirkau 82C wahler firmos (pardavejas sake toks turi buti 82C) bet autodatoj rodo 77C atsidaryma jo. bet naujesniam uz mano, galantui rykliui td autodata rodo jau 82C. varikliu kodai abu tokie patys 4D68T. Tai net nzn kuom db tiketi, ar ta termostata det ar nest kad pakeistu?
Is anksto dekoju uz atsakymus.
Mitsubishi Galant 95 GLS TD

BUTTON_POST_REPLY