Liudna istorija

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Liudna istorija

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2005 06 13, 14:05

ahoy klubiechiai ir svechiai

ilgai nesimitsubishinau su klubiechiais,
ale dabar pasriubausiu kajp davatka ir paporinsiu kaip laukinis angelas apie graudu savo likima.
o viskas prasidejo viena grazhia diena kai supratau, kad tepala nesveikai valgo mano samochodas. nuvarau pas mejstra - sako riebokshlius keisim. nu keiskim. pakeitem riebokshlius - sako vaikeli tavo vienam cilindre kompresija 3.0. sakau obana idomu. ka darom? keichiam vozhtuvus, nu davaj, kejchiam vozhtuvus. visus keturis vieno cilindro nuliovus ikisho, sako dabar jau ejs traktorius. atvazhiuoju kita diena - sakau nifiga. netraukia. gesta. kratosi visas. nelygiai dirba. sako mejstras - lembda zondas. pakeitem. nuliova ikirtau uzh milijona pinigu (180 lt), nors buvau rudeni pirma nuliova ikirtes. bishki pigesni. vis tiek neveikia. dar dusliarke prakiuro - nuvarem gofros naujos det, pasirodo vienas priesh tai buves mejstras apip*so mane ir ylitavo per plona vamzdi. ir tas vandentiekio buvo. perlitavo nauja, perdejo nauja gofra. zjbs. sutvarke varikli, kad nebesikrato nebesikalatoja ir lygiai dirba. visa tai truko daugiau nei 4 menesius. geras. pabandzhiau - netraukia. sakau blyn netraukia, mejstre. sako nieko ash nezhinau, turi traukt. nuvariau pas kita, pareguliavo, tipo geriau traukia, bet vis tiek ne tajp kajp pradzhioj, kad ir kompresija lieva buvo vienam cilindre. o galiausiai vakar uzhsizhiebe lempute "check engine" ir rejk vel varyt tvarkyt. tpfu kad juos kur. vienas mejstras uzhkniso negyvai, misliju, kad ishvis nieko nesupranta apie remonta varikliu, o kitas ishvazhiavo i shtatus 3 savaitem.
tai tokia tad toji liudna epopeja, summa summarum po 5 menesiu remonto ir 2000lt investiciju - kaip nevazhiuoja, tajp nevazhiuoja. ir kas daryt dabarties??? :(
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
jhonis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 2004 09 30, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas jhonis » 2005 06 13, 14:12

O kodėl tu tylėjai kaip "Akmenų prispaustas :lol: " :?:
Būtum į forumą parašęs tai gal ir meistriukų normalių būtume pasiūlę ir viskas gal pigiau būtų apsiėję ir išvis gal tave ten su ta kompresija, lembda išdūrė kaip pirmoką.
Colt CaO 4WD, Mivec 175 hp, Cyborg perleistas į teisingas rankas

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2005 06 13, 14:40

ale tai ir buvau akmenim uzhspaustas - nuvariau eklipsa pirmam remontui ir galvoju tuoj bajgsis i turesiu ka papasakot visiem mitsubishininkam - net nuotrauku padariau, bet tada prasidejo sekantys etapai, ir vis sakiau - nu va, tuoj bajgsis ir vel vazhinesiu ir dzhiaugsiuos, ale blyn kajp nesibajgia, tajp nesibaigia. rezultatas vis tiek liudnas - pamirshau pasakyt, kad tachka kazhkajp flegmatishkai reaguoja i gazo spustelejima. nu ant zhemesniu apsuku taip buna - kokiu 2000, kai spusteliu iki dugno, tai kokia sekunde ar dvi ishvis jokio poveikio, o tada staiga kad trukteli... nu neisivaizduoju. mejstras, kuriuo pasitikejau, apsimeta absoliuchia shlanga. jau chiuju paskutinioji. ejsiu jezuj kristuj melstis, gal tas patvarkys mano eklipse blyn. shaize karochia.
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 13, 17:06

bus pamoka kaip tylet :idea:
skaityk PM
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2005 06 13, 20:14

Matosas rašėCOLONbus pamoka kaip tylet :idea:
skaityk PM
su lyniuote gavaw per pyrshtus. buvau daves tylejimo izhadus. :oops: daba normaliaj;) ale spoxau i pm, bet niex nejuda :/ hmmm
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
marchela
Dalyvis
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 2004 11 07, 02:00
MiestasCOLON ex Sewlei

Neperskaitytas pranešimas marchela » 2005 06 14, 18:43

parduok ir pirk OOOO,visos problemos dings kaip niekur :D

bilyv mi, maj frend
galant 2.0 GLS (sold) :(
pikta b4 2.3 :D

Vartotojo avataras
darka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2005 06 01, 03:00

Neperskaitytas pranešimas darka » 2005 06 15, 17:44

o tu kai savo "zverio" manzetus voztuvam keitei lupo galva meistrai ar ne? nes man cia irgi gresia juos keist :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 16, 12:31

nervas rašėCOLON
Matosas rašėCOLONbus pamoka kaip tylet :idea:
skaityk PM
su lyniuote gavaw per pyrshtus. buvau daves tylejimo izhadus. :oops: daba normaliaj;) ale spoxau i pm, bet niex nejuda :/ hmmm
kaip tais :?: tu gal dar ir melagis pasidarei M?
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 06 16, 14:16

Nervuoli, nuvaryk i Acura Lukshio gatvej, uzh 15lt pasireguliuok degimo kampa, ir eis kaip nuo konvejerio, dar gali oro filtra uz 25lt taivanietishka pasikeist (nors cia maziau tiketina), o uzh patarima man bent jau puse sumos nuo 2000lt atseikek :D
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
djx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 105
UžsiregistravoCOLON 2004 10 04, 03:00
MiestasCOLON Vilnius-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas djx » 2005 06 16, 15:40

zzigiss rašėCOLONNervuoli, nuvaryk i Acura Lukshio gatvej, uzh 15lt pasireguliuok degimo kampa, ir eis kaip nuo konvejerio, dar gali oro filtra uz 25lt taivanietishka pasikeist (nors cia maziau tiketina), o uzh patarima man bent jau puse sumos nuo 2000lt atseikek :D
galvoju ir man reikia patikrint ir pasireguliuot degima, o kaina mazdaug kokia butu ? negi tik 15Lt ? :)
Eclipse GS DOHC 92m SOLGT
BMW 325TD

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 06 16, 16:34

djx rašėCOLON
zzigiss rašėCOLONNervuoli, nuvaryk i Acura Lukshio gatvej, uzh 15lt pasireguliuok degimo kampa, ir eis kaip nuo konvejerio, dar gali oro filtra uz 25lt taivanietishka pasikeist (nors cia maziau tiketina), o uzh patarima man bent jau puse sumos nuo 2000lt atseikek :D
galvoju ir man reikia patikrint ir pasireguliuot degima, o kaina mazdaug kokia butu ? negi tik 15Lt ? :)
kad ir kaip tau butu liudna, bet TAIP
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
djx
Dalyvis
PranešimaiCOLON 105
UžsiregistravoCOLON 2004 10 04, 03:00
MiestasCOLON Vilnius-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas djx » 2005 06 16, 18:21

Tai tipo yra Acura servisas Luksio gatveje?
acura.lt ten toks neitrauktas kazko
Eclipse GS DOHC 92m SOLGT
BMW 325TD

Alumegis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 101
UžsiregistravoCOLON 2005 06 14, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Alumegis » 2005 06 16, 18:21

kazkaip keistai man atrodo tas meistro nurodymas keisti deguonies davikli.
Tik nesurpatau ar dabar kompresija tvarkoje. Jei problemos liko tik elektronikoje. Tegul pasiziuri i ka kompas skundziasi juk tas chek engine dega perspeti tik vairuotoja. O meistrai jau turi jungtis prietaisa ir ziureti kokia klaida yra isirasius i valdymo bloka.

O be to taip is lempos sakyti kad keisti lamda negalima. Kad jeigu ir prisijungus prie jo "skopa" signalas nevaiksto tai nereiskia kad jis blogas. tai gali buti ir per riebaus misinio rezultatas ir ttt

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 06 16, 21:49

zzigiss rašėCOLONNervuoli, nuvaryk i Acura Lukshio gatvej, uzh 15lt pasireguliuok degimo kampa, ir eis kaip nuo konvejerio, dar gali oro filtra uz 25lt taivanietishka pasikeist (nors cia maziau tiketina), o uzh patarima man bent jau puse sumos nuo 2000lt atseikek :D
man gal irgi reiktu bet kol gerai traukia ir srebia nedaug tai gal geriau nekisiu ranku kad nebutu kai ptau paskui :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 06 17, 10:21

Matosas rašėCOLON
zzigiss rašėCOLONNervuoli, nuvaryk i Acura Lukshio gatvej, uzh 15lt pasireguliuok degimo kampa, ir eis kaip nuo konvejerio, dar gali oro filtra uz 25lt taivanietishka pasikeist (nors cia maziau tiketina), o uzh patarima man bent jau puse sumos nuo 2000lt atseikek :D
man gal irgi reiktu bet kol gerai traukia ir srebia nedaug tai gal geriau nekisiu ranku kad nebutu kai ptau paskui :lol:
Man beje dar kazkas ir buferiu nubrauke besiparkuojanti (-is). Bet neziauriai ten, nu bent jau stengiuos i ta puse neziuret ir gyvent pirmo ispudzhio prisiminimais.
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

BUTTON_POST_REPLY