Lancer 94 1.6 kai dregna trukcioje kai ikaista uzgesta

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2005 12 09, 09:37

kai turėjau golfa tas pats buvo. Bent man tai kalti žvakių laidai buvo. Pabandyk gal padės.
Pitrma jei yra ekranai tai juos nuimk jei nepadės keisk laidus.
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 12 09, 09:57

man atrodo kad, nustatyti ar katalizatorius uzsikimses paprasta, tereikia islipti is uzvestos masinos ir patikrint duslerkes GALA ar dumija....... :lol:
Jei dumija tai bus zvakes ar kuro filtras, imant domen kad, kuro filtras labai retai uzsikisa, nu nebent visa laik kontrabandini benza pylei is kaniu, tai bus zvakes :wink:
Kaip Leninas sake tikrinti, tikrinti ir dar karta tikrinti viska is eiles...... 8)
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 12 09, 12:33

RaNdOm_HeRo rašėCOLON Butu mano nuosava masina tai aisku pabandyciau pasikrapstyt ir nebijociau, kad ka pridarysiu, nes tai butu mano masina :) o dabar kai ka nors pakrapstyciau tai tevui jauciu brangiua kainuotu nei tas kuro filtras :D
A tai tuo geriau ka ne tava, tai nieko nekainuoja... . Tau :wink: . Dar pažiūrėk, gal kaimyns panašią turi pasitreniruot, tai ir tėvui mažiau kaštuos :idea:

BUTTON_POST_REPLY