Variklis daro "tak tak tak tak"

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
atomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2005 03 29, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Variklis daro "tak tak tak tak"

Neperskaitytas pranešimas atomas » 2006 12 28, 16:14

atsitiko toks dalykas vaizuojant ir pasiekiant 3apsuku atsiranda toks nemalonus garsiukas tak tak tak :) galvoju teks pas meistra varyti nes sake po remonto jai kas atsitiks tai vel pas ji varyti tai vat gryzineju namo stenguosi nevirsiti apsuku kad nebutu to garsiuko o tada kai kale variklis ir tas tak tak tak tak toks garsus pasidare atrodytu kad variklyje kas nors su plaktuku i metala dauzytu,buvo jau velu naktis tai su tuom tak tak tak vos ne vos namo parvariau dabar nez savo eiga varyti pas meistra ar temti man ja ? ir is vis kas cia gali buti vostuvai kalti ar koks sh???
o/ :shock: __ :twisted: \o
(Oo=[][]=oO)
.[]======[]
Eclipse 94m juoda
Skoda Roomster 1,4 TDI 08m

gincevince
Dalyvis
PranešimaiCOLON 572
UžsiregistravoCOLON 2006 08 07, 13:35

Neperskaitytas pranešimas gincevince » 2006 12 28, 16:17

ar zinai kad lt kalboje yra naudojami taskai ir kableliai !!!!!

o jei i tavo tema, tai ant tralo ir i servisa.

Vartotojo avataras
atomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2005 03 29, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas atomas » 2006 12 28, 16:21

gincevince rašėCOLONar zinai kad lt kalboje yra naudojami taskai ir kableliai !!!!!

o jei i tavo tema, tai ant tralo ir i servisa.
Kad iservisa tai jo bet tai kas cia per nesamone variklis dirba chek engine nedega o kaskoks kalimas variklyje ir jaigu duodu daugiau pasuku jis uzgesta. :roll:
o/ :shock: __ :twisted: \o
(Oo=[][]=oO)
.[]======[]
Eclipse 94m juoda
Skoda Roomster 1,4 TDI 08m

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2006 12 29, 01:47

atomas rašėCOLON
gincevince rašėCOLONar zinai kad lt kalboje yra naudojami taskai ir kableliai !!!!!

o jei i tavo tema, tai ant tralo ir i servisa.
Kad iservisa tai jo bet tai kas cia per nesamone variklis dirba chek engine nedega o kaskoks kalimas variklyje ir jaigu duodu daugiau pasuku jis uzgesta. :roll:
nu is pasakojimo tai popieriai tikrai prasti :!: , gal tu geriau nebeekspermentuok kada ir kas ten kala nes gali labai greitai ir visai uzkalti :!: mano patarimas: jai pats nelabai ka supranti nutemk masina pas ta meistra kur dare ir tegul daro isnaujo vyras, nes kazkur tai jis ten prigamino nesamoniu :!: paziurek tepalo lygi :idea:
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 12 29, 13:11

atomas rašėCOLON
gincevince rašėCOLONar zinai kad lt kalboje yra naudojami taskai ir kableliai !!!!!

o jei i tavo tema, tai ant tralo ir i servisa.
Kad iservisa tai jo bet tai kas cia per nesamone variklis dirba chek engine nedega o kaskoks kalimas variklyje ir jaigu duodu daugiau pasuku jis uzgesta. :roll:
Galimas daiktas kad paskirstymo diržas peršoko per kelis dantis. Manau kad popieriai prasti. Manau kad jau vožtuvėliam xana.... bet čia tik aš taip manau...
Žodžiu tik tempt, nes geriau jau nekurti...
Man tas pat buvo. mano mašiniukas dirbo gražiai ti staiga tak tak tak ir labai garsiai... meistrai pamate kad diržas net per kelis dantis peršoko nes kokia tai tarpinė įkrito prie diržo ir peršokdino :).
maniškei nieko nebuvo labai bet sakė jei dar per viena danti tai ragai... :)
dabar galiu tik atsidusti.....

Sekmes...

Kai sutvarkysi pasakyk kas buvo....
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2006 12 29, 16:56

nu jeigu davus gazo neuzhgestu variklis tai itarineciau kompensatorius, tai tada nieko labai blogo, bet va jei jau davus gazo uzhgesta mators tai mano nuomone irgi ten kazkas negerai, gal kokie sakau indeklai alkuninio prasisuko or what :roll:
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Rahhul
Dalyvis
PranešimaiCOLON 46
UžsiregistravoCOLON 2005 05 18, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Rahhul » 2007 01 02, 14:17

atomas rašėCOLON
gincevince rašėCOLONar zinai kad lt kalboje yra naudojami taskai ir kableliai !!!!!

o jei i tavo tema, tai ant tralo ir i servisa.
Kad iservisa tai jo bet tai kas cia per nesamone variklis dirba chek engine nedega o kaskoks kalimas variklyje ir jaigu duodu daugiau pasuku jis uzgesta. :roll:
Maniskei irgi panasus simptomai buvo. Vienas meistras sake kad parejo pagrindinio dirzo itempejas. Pakeite kartu su visais dirzais - nepadejo. Kitas sake vandens pompa, veliau sako guoliai. Pakeite - nepadejo :( Po to isarde variklio bloka ir pamate, kad balansyro ivore sutrukus ir balansyras sienele aliumine ismale, ten kur tepalo pompa. Teko virint. Dabar vazineju visai be balansyru
Klipiecas 1g 2l amzinai remontuojamas

Vartotojo avataras
atomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2005 03 29, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas atomas » 2007 01 02, 17:13

Per sventes nebuvo kada temti dabar.Bet tai ten toks vaizdas kad cilindras kaltu,blin pravaiziavau 300km tepalu beveik nebuvo.Nelabai kertu tai ziurekit jai man kai keite cilindrus ir viska arde galejo ka nors cilindram padaryti ar ten jie ne prie ko kai keiciami cilindrai.
Nors gal ir variklio dirzo itempejas nes man naudota idejo jis.
o/ :shock: __ :twisted: \o
(Oo=[][]=oO)
.[]======[]
Eclipse 94m juoda
Skoda Roomster 1,4 TDI 08m

eclipse_krc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2006 09 20, 17:36

Neperskaitytas pranešimas eclipse_krc » 2007 01 03, 15:22

man tas tak tak irgi yra, taip kaip dyzelis dirba. kazkas aiskino tipo kad kazkokie hidrauliniai voztuvu pakelejai taksi
there is no end to throttle

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2007 01 03, 16:26

atomas rašėCOLONPer sventes nebuvo kada temti dabar.Bet tai ten toks vaizdas kad cilindras kaltu,blin pravaiziavau 300km tepalu beveik nebuvo.Nelabai kertu tai ziurekit jai man kai keite cilindrus ir viska arde galejo ka nors cilindram padaryti ar ten jie ne prie ko kai keiciami cilindrai.
Nors gal ir variklio dirzo itempejas nes man naudota idejo jis.

siaip tai yra keiciamas vissas cilindru blokas o ne patys cilindrai, nes kiek zinau mitsubisshi blokas yr aislietas kartu su cilindrais, ir jie yra nkeiciami :idea: bent jau ant 4g61 ir 4g67 tai tikslai :!: manau, kad ant 4g63 taippat, nes 4g67 blokas yra tokspat, tik cilindrai mazesni :idea:
nelabai supratau tavo klausima, bet cilindrai kalti negali, nes jie nejuda. kala alkuninis, svaistikliai, stumokliai, ir tt... tik ne cilindrai :!:
kad tempejas, tai lb abejoju, nes jie ant micu varikliu lb retai kada sugenda, nes ten nera kam gest :)
zodziu bet kokiu atveju varyk pas meistrus ir tegul daro isnaujo, nes tiksliai ten kazka blogai padare :!:
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2007 01 03, 16:28

eclipse_krc rašėCOLONman tas tak tak irgi yra, taip kaip dyzelis dirba. kazkas aiskino tipo kad kazkokie hidrauliniai voztuvu pakelejai taksi
kad hidraulinai voztuvu pakelejai (kompensatoriai) kala tai faktas :!: jai tik jie yra blogi, arba variklyje yra perzemas tepalo slegis :!:
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

vaidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 376
UžsiregistravoCOLON 2006 11 15, 17:50
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas vaidas » 2007 01 03, 16:58

atomas rašėCOLONPer sventes nebuvo kada temti dabar.Bet tai ten toks vaizdas kad cilindras kaltu,blin pravaiziavau 300km tepalu beveik nebuvo.Nelabai kertu tai ziurekit jai man kai keite cilindrus ir viska arde galejo ka nors cilindram padaryti ar ten jie ne prie ko kai keiciami cilindrai.
Nors gal ir variklio dirzo itempejas nes man naudota idejo jis.
O kur pas tave tas tepalas dingo? Jai ji sudegino tai tau su stumokliais ir ziedais gal kazka padare, tokiu atveju turejo dumyt kaip turi but is dulintuvo, o pasibaigus tepaliukui kazkas ir pabiro. O dirzas cia ne prie ko pagal tavo situacijos aprasyma.

Vartotojo avataras
atomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2005 03 29, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas atomas » 2007 01 03, 22:32

performancas rašėCOLON
atomas rašėCOLONPer sventes nebuvo kada temti dabar.Bet tai ten toks vaizdas kad cilindras kaltu,blin pravaiziavau 300km tepalu beveik nebuvo.Nelabai kertu tai ziurekit jai man kai keite cilindrus ir viska arde galejo ka nors cilindram padaryti ar ten jie ne prie ko kai keiciami cilindrai.
Nors gal ir variklio dirzo itempejas nes man naudota idejo jis.

siaip tai yra keiciamas vissas cilindru blokas o ne patys cilindrai, nes kiek zinau mitsubisshi blokas yr aislietas kartu su cilindrais, ir jie yra nkeiciami :idea: bent jau ant 4g61 ir 4g67 tai tikslai :!: manau, kad ant 4g63 taippat, nes 4g67 blokas yra tokspat, tik cilindrai mazesni :idea:
nelabai supratau tavo klausima, bet cilindrai kalti negali, nes jie nejuda. kala alkuninis, svaistikliai, stumokliai, ir tt... tik ne cilindrai :!:
kad tempejas, tai lb abejoju, nes jie ant micu varikliu lb retai kada sugenda, nes ten nera kam gest :)
zodziu bet kokiu atveju varyk pas meistrus ir tegul daro isnaujo, nes tiksliai ten kazka blogai padare :!:
pas mane variklis 4g63.

To> vaidas
Uztat kad niekas nedumino :roll:
Labai nenoriu vel moketi uz remonta todel ir noriu isiaikinti ar cia siaip matoras supuliavo ar meistriukas cia kanors nedadare.Nes keik suprantu jis ten visa varikli ciut nebaberes turejo buti kai remontavo...
[/quote]
o/ :shock: __ :twisted: \o
(Oo=[][]=oO)
.[]======[]
Eclipse 94m juoda
Skoda Roomster 1,4 TDI 08m

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2007 01 04, 01:28

Tai supranti jai meistriukas butu varikly normaliai surinkes,tai nieko jam ir nebutu atsitike :!: aisq, jai tu jo neperkaitinai, ir nepjovei diena-nakty ant 7k rpm :!: nes ne tu, o jis turi prisiimti atsakomybe uz kokybiskai surinkta varikly :!: manau, kad tai jo kalte, ir jis ji tau pagal ideja turetu perrinkti nemokamai, o jai to nesugeba, tai apmoketi serviso saskaita, kuriame tavo varikls bus norm suremontuotas :idea: nes neivienam kijetui nera didelio dziaugsmo kai kai jo masina nevaziuoja , o uz remonta jis yra jau sumokejes :idea:
isvada tokia (tam auksarankiu meistreliui ) jai nemoki perrinkt tokio variklio, tai ir neapsiimk tokio drabo, arba rink tol, kol viskas bus norm nemokamai :!:
nes stebuklu nebuna, jai normalia surenki ir sudedi normalias dalis tai ir variklis turi dirbt norm ir ne dvi dienas :!:
jai nepaslaptis kiek uz variklio perrinkima mokejai, ir kodel isvis tu ji taisei?
PS
norint pakeist variklio bloka(cilindrus) reikia isardyti visa varikli iki paskutinio varzto, ir tada visas dalis nuo seno variklio permesti ant kito bloko, o tai yra gan ilgas ir kruopstus darbas reikalaujantis nemazai ziniu ir patirties :wink: ( patikek ne 1 ir ne 2 variklius esu surinkes, todel taip ir sneku) :)
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

Vartotojo avataras
atomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 329
UžsiregistravoCOLON 2005 03 29, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas atomas » 2007 01 05, 17:32

Nutrukes buvo pagrindinis dirzas
uzlinko 12v,
remontas atistojo 1300lt blin 8O
o/ :shock: __ :twisted: \o
(Oo=[][]=oO)
.[]======[]
Eclipse 94m juoda
Skoda Roomster 1,4 TDI 08m

BUTTON_POST_REPLY