SIGMA uzkurus negraziai dirba

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Andrius Sigma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 13:50
MiestasCOLON Klaipeda

SIGMA uzkurus negraziai dirba

Neperskaitytas pranešimas Andrius Sigma » 2006 01 25, 13:57

Sveiki, yra tokia man problemike iskilusi, uzkurus varikli (3L. V6 24valve) kol saltas girdisi labai nemalonus garsas, atrodo kaip koks chronsteinas liestusi i i apsauga ar pan, gal tai kokio dirzo kelte, pasilus varikliui viskas dingsta ir variklis dirba graziai, gal kas esate su tuo susidure?

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Re: SIGMA uzkurus negraziai dirba

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 01 25, 13:59

Andrius Sigma rašėCOLONSveiki, yra tokia man problemike iskilusi, uzkurus varikli (3L. V6 24valve) kol saltas girdisi labai nemalonus garsas, atrodo kaip koks chronsteinas liestusi i i apsauga ar pan, gal tai kokio dirzo kelte, pasilus varikliui viskas dingsta ir variklis dirba graziai, gal kas esate su tuo susidure?
nu cia tikriausiai reiketu rasyti prie siuo metu aktyviausios temos apie salti ir apie variklius.
tiesiog masinos nemegsta -10C ir zemiau temperaturu todel visokiet tokie garsai ir girdisi. as kai isgirdau savo apynaujes masinos vairo stiprintuvo siurblio kaukima, irgi shokas buvo 8O
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2006 01 25, 14:05

dabar kai šalta tai geriau nekreipk dėmesio, nes čia pas visus leidžia visokius "gražius" garsus... :)
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
Aiwan
Dalyvis
PranešimaiCOLON 90
UžsiregistravoCOLON 2006 01 17, 08:44
MiestasCOLON Vilnius

Re: SIGMA uzkurus negraziai dirba

Neperskaitytas pranešimas Aiwan » 2006 01 25, 14:09

Andrius Sigma rašėCOLONSveiki, yra tokia man problemike iskilusi, uzkurus varikli (3L. V6 24valve) kol saltas girdisi labai nemalonus garsas, atrodo kaip koks chronsteinas liestusi i i apsauga ar pan, gal tai kokio dirzo kelte, pasilus varikliui viskas dingsta ir variklis dirba graziai, gal kas esate su tuo susidure?
Yra ten labai sustras guoliukas !Kai turejau Sigma tai panasiai man buvo!Kai atsils orai !Tada ziurek!
MMC - FOREVER
Galant 2.0 4G63 1990 m

Andrius Sigma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 13:50
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Andrius Sigma » 2006 01 26, 12:29

Na tas garsas man prasidejo kol dar nebuvo salciu, rudeni, man ir kazkaip sviecia kad tai kazkoks guolis, ir ka kolega daret kai atsirado tas garsas? keitet ta guoli? idomu kiek tai kainuos.

Alexged
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2006 02 11, 22:27
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Alexged » 2006 02 12, 00:45

Garsas pas Sigma atsiranda del hydrokompensatoriu ypac jeigu mazas lygis variklines alyvos.Kita garsa duoda vandens siublys arba itempimo guoliai,dar pasitaiko kad isteka hydroitempejas pagrindinio dirzo,o cia jau rimtas reikalas nes gali persokti DIRZAS.

Rycka
Dalyvis
PranešimaiCOLON 102
UžsiregistravoCOLON 2006 02 16, 11:33
MiestasCOLON Vln
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Rycka » 2006 03 05, 21:51

Va pas mane tas pats kol variklis saltas girdisi pasaliniai garsai nuo variklio pagrindinio dirzo. As buvau nusiemes apsaugas ir paziurejau kas ten to triuksmo duoda pradzioje kol variklis saltas dirzas stovi gana laisvai neitemtas tai po to uzkurus jis :( ":censored:" pradeda barsketi ir taip kokias 2min kol isitempia tas guolis. Nz gal cia nieko blogo, taip turi buti ar cia jau kaz koks gedimas, itempimo guolio nz dar pats. Tas dirzas tikra rakstis siknoje galetu jau gamintojai tokio s... ir nedeti i masinas pakeistu grandine ar krumpliaraciais, tai galva butu ramesne visiem :D
Dodge Stealth 94m panasi i kaz koki tai mitsa :)

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 03 05, 22:18

Rycka rašėCOLONVa pas mane tas pats kol variklis saltas girdisi pasaliniai garsai nuo variklio pagrindinio dirzo. As buvau nusiemes apsaugas ir paziurejau kas ten to triuksmo duoda pradzioje kol variklis saltas dirzas stovi gana laisvai neitemtas tai po to uzkurus jis :( ":censored:" pradeda barsketi ir taip kokias 2min kol isitempia tas guolis. Nz gal cia nieko blogo, taip turi buti ar cia jau kaz koks gedimas, itempimo guolio nz dar pats. Tas dirzas tikra rakstis siknoje galetu jau gamintojai tokio s... ir nedeti i masinas pakeistu grandine ar krumpliaraciais, tai galva butu ramesne visiem :D
as tavo vietoj pasikeisciau dirza . Nesu tikras bet manau jei laisvas gali nutrukt arba persokt per pora "dantu" :roll:
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2006 03 06, 09:38

Jei pasilus garsas dingsta pasitikrink duslintuva.......... 8)
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

BUTTON_POST_REPLY