Karterio tarpine

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
arwiss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 199
UžsiregistravoCOLON 2008 06 08, 16:31
AutomobilisCOLON Eclipse 1G 2L DOCH
SkypeCOLON arwiss
MiestasCOLON Vilnius

Re: Karterio tarpine

Neperskaitytas pranešimas arwiss » 2008 09 22, 15:06

dekui bandysim keisti... ziuresim kaip man ten seksis... jei kils papildomu problemu kuriu neparasete dar parasysiu :)
Mitsubishi Eclipse GS '94 2L=110kW DEAD

Vartotojo avataras
balagans
Dalyvis
PranešimaiCOLON 146
UžsiregistravoCOLON 2009 08 23, 21:26
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1G
SkypeCOLON balaganss
MiestasCOLON Pasvalys

Re: Karterio tarpine

Neperskaitytas pranešimas balagans » 2010 11 19, 16:09

Na va, prireike ir man sitos proceduros, nes del to lasejimo TA pastrigau. Parduotuvese siulo karterio tarpine uz 100lt !!! Pasirodo uztenka tik is naujo ant hermetiko "pasodint" (sutaupet man 100lt :) beje, norejau paklaust, 6bolt ir 7bolt varikliams procedura ta pati kaip cia aprasyta ar tiketis dar kokiu niuansu?
Eclipse 1G '94 2.0l 110kW RONDONDONA :)

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Karterio tarpine

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 11 19, 23:56

Tik dabar skaitau temą bet dėl tų trumpesnių varžtų išgąsdinot :| :? Rodos susukau ten juos kur ir vieta, bet ilgesni ir nesisuko ten, gal kokia apsauga padaryta kad ilgesni neįsisuktų tose vietose.

Procedūra ne iš maloniųjų, prieš 3 savaites išsibandžiau. Iškart galiu įspėt, kad pasirūpinkit įrankiais. Reikia plonų raktų, bent jau ties pavarų dėže, ir tai sudėtinga ten prieit... Taip pat reiks traversą atsukt, pagalvę atlaisvint. Kelnes taip pat atsukę nepamirškit tarpinę pasikeist, jei ji dar pusė bėdos tai hermetiko pasiruoškit. Beje, tarpinę gaut ne juokas, Kaune ieškojau tai jau nelabai kas turi ir pritaikyt nepritaikė. Beje, varžčiukų 19 rodos :)
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

BUTTON_POST_REPLY