Dagris nesugebejo pas save surasti.Salia esantys Inter parts irgi nerado. Alternoje pagal VIN numeri parinko filtra, bet ir tas netinka.Siaip tai ten stovi Toyo filtras ir kol kas vis dar nera pakeistas, nors jau vazineju puse metu. Negi reiks ieskoti uzsieniuose is kur ir atkeliavo auto?
Problema tame,kad apacioje tvirtinamas daviklis neuzsisuka - neatitinka sriegis ir labai panasu i tai, kad ten stovi ne metrinio matavimo sriegis.Aisku, galima priburti ka nors ir istatyti kokia nors istekinta zagluske, jei tik tekintojai tures colinio matavimo sriegimo iranki, bet cia jau panasu i smegenu ieskojima subineje.
Gal jau kas nors esate issprende sita problema kaip nors paprasciau ir greiciau?
Nerandu kuro filtro Galant '93 2.0 td
-
- Dalyvis
- PranešimaiCOLON 2
- UžsiregistravoCOLON 2010 06 01, 10:18
- AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant'93 2.0 gtd
- mpegas
- Valdybos narys
- PranešimaiCOLON 3017
- UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
- AutomobilisCOLON Sianas opelys
- SkypeCOLON spokask
- MiestasCOLON Mažeikiai
- CONTACTCOLON
Re: Nerandu kuro filtro Galant '93 2.0 td

-
- Dalyvis
- PranešimaiCOLON 2
- UžsiregistravoCOLON 2010 06 01, 10:18
- AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant'93 2.0 gtd
Re: Nerandu kuro filtro Galant '93 2.0 td
Vat i Liro ir nekisau nosies -nekelia kazkaip pasitikejimompegas rašėCOLONnesąmonė kažkokia. Jeigu jau Mažeikiuose be problemų nupirkau tiesiai Liro dalių parduotuvėj, tai jau didesniuose miestuose be problemų turėtų būt.

2010 06 03, 14:54 papildyta:
Vakar buvau Tekstaroje ir telefonu klausiau Lirostoje - nera ir nebus. Pasiule susirasti savartyne kitoki davikli - nuo grynia europinio modelio, kur bus metrinis sriegis.