ECLIPSE 1g ausinimo bedos

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: ECLIPSE 1g ausinimo bedos

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 01 05, 16:44

manau kad turint tokia masina jau galvoti kur sutaupyti 100 lt nemanau ar verta. Kaip yra sakoma skupas moka dvigubai. Jau geriau nauja nei kazkieno naudota, paskui bus kad kate maise pasiimsi. Man juokinga buvo pasidare kai ziurinejau masinas ir radau eclipsiu su dujom. Nesuprantu, jei perki tokia masina, tai perki tam kad ji vaziuotu, o ne tam kad vilktusi :) , bent as taip manau.

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: ECLIPSE 1g ausinimo bedos

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2010 01 05, 17:06

tadokas rašėCOLONmanau kad turint tokia masina jau galvoti kur sutaupyti 100 lt nemanau ar verta. Kaip yra sakoma skupas moka dvigubai. Jau geriau nauja nei kazkieno naudota, paskui bus kad kate maise pasiimsi. Man juokinga buvo pasidare kai ziurinejau masinas ir radau eclipsiu su dujom. Nesuprantu, jei perki tokia masina, tai perki tam kad ji vaziuotu, o ne tam kad vilktusi :) , bent as taip manau.
tik jau nepradėk, kokią "tokią" mašiną? tos eclipsės dabar mažai jau ir ką vertos, su dujom tipo jau viskas, bloga mašina? nei eclipsė ant benzo skrenda nei ant dujų, tikrai nėra greita mašina, aišku čia jau kam rinktis, jei 100lt tau ne pinigas gali pirkt naują, aš asmeniškai tikrai nepirkčiau naujo kinietiško radiatoriaus, jau geriau dėvėtas, bet geras. Jei ir kur neverta taupyt tai tik darant variklio kapitalinį remontą :)
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: ECLIPSE 1g ausinimo bedos

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 01 05, 18:25

Tai aisku kad jau nebeturi jos tokios vertes ir neskraido kaip lektuvai, bet vistiek, kad ir kokia sportine masina, bet dujos netinka mano nuomone. Is pradziu gal ir nesijaucia kad dujos, bet po kiek laiko dujos varikli sueda, kaip toj kur ziurejau. Nuvaziavom paziureti, tvarkinga normali masina, galinis guolis barskejo tik o taip tvarkinga, bet jau traukimo jokio tiek jau ant duju tiek ir ant benzo, nuo sviesaforo 3guolis 1.8 geriau nuejo. Tas 2.0 eclipses nu apie desimt dvylika su mano vaziavimo paeda, nu bet vaziuoji jau ir del kuro nesiskundziu. Bent jau tokia mano nuomone, tad sorry jei kas kitaip mano. O kiek tas kapitalinis variklio remontas atsieitu, aisku darant kaip sau,tai yra gerai darant?

BUTTON_POST_REPLY