indukcinis veleno padeties daviklis

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
San IL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 107
UžsiregistravoCOLON 2008 04 09, 23:10
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '95
MiestasCOLON Vilnius

indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas San IL » 2009 10 25, 18:00

Sveiki, norejau paklausti. Pas mane buna problemu kai variklis isyla, kartais pradeda trukcioti ir gesti, zvaklaidziai geri, zvakes naujos. man sake, kad gali buti kaltas toks daviklis, kuris vadinasi panasiai kaip indukcinis alkuninio veleno padeties daviklis (kompui). Kas cia per daiktas, kur ji rasti ir kiek jis gali kainuoti? Gal kas susidure? aciu.
Galant '95 1.8 GLSi hečbekas - LPG powered, green peace:)

Abi rankos kairės, vietoj smegenų - manų košė

Strujus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 10 27, 14:29
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas Strujus » 2009 10 27, 15:25

Galante AV padėties daviklis randasi prie žvaigždutės, norint jį pakeisti reikia nuimti visus dirželius. Jungtis yra dešinėje variklio pusėje (ten, kur dirželiai) viršuje ir laidai nueina žemyn į daviklį. Šiuo metu Lietuvoje nėra, užsakius atvežtų per 2-3 savaites. Kaina apie 560 pinigų. Pas mane problema kitokia: užvedant starteris pradeda sukti, o po to sustoja, bet palaikius raktelį, vėl pradeda sukti ir užsikuria normaliai. "Dagas" diagnozavo šio daviklio agoniją.

San IL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 107
UžsiregistravoCOLON 2008 04 09, 23:10
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '95
MiestasCOLON Vilnius

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas San IL » 2009 10 27, 23:46

Strujus rašėCOLONGalante AV padėties daviklis randasi prie žvaigždutės, norint jį pakeisti reikia nuimti visus dirželius. Jungtis yra dešinėje variklio pusėje (ten, kur dirželiai) viršuje ir laidai nueina žemyn į daviklį. Šiuo metu Lietuvoje nėra, užsakius atvežtų per 2-3 savaites. Kaina apie 560 pinigų. Pas mane problema kitokia: užvedant starteris pradeda sukti, o po to sustoja, bet palaikius raktelį, vėl pradeda sukti ir užsikuria normaliai. "Dagas" diagnozavo šio daviklio agoniją.
Dekui uz informacija, siektiek aiskiau. Niekur neeina apie ji rasti info.

O del starterio, negali buti problemos su starterio rele ir aktyvacijos pliusu?
Galant '95 1.8 GLSi hečbekas - LPG powered, green peace:)

Abi rankos kairės, vietoj smegenų - manų košė

Strujus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 10 27, 14:29
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas Strujus » 2010 03 02, 19:29

Sveiki, tas mano Galanto daviklis jau visai nukvako, dabar starteris suka, bet variklis nesikuria, agonija baigesi mirtimi:)))... Gal kas turetu patarima?

Vartotojo avataras
Galant2l
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2008 08 06, 22:03
AutomobilisCOLON Galant glsi
SkypeCOLON aurimasm.y
MiestasCOLON Kaunas

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas Galant2l » 2010 03 02, 21:41

Strujus rašėCOLONSveiki, tas mano Galanto daviklis jau visai nukvako, dabar starteris suka, bet variklis nesikuria, agonija baigesi mirtimi:)))... Gal kas turetu patarima?
Jieskok srote tikrai rasi ji. Del kainos nezinau,bet nemanau kad bus baisiai brangus. Yra ir kitas budas ji galima taisyt. Ben as taip dariau ant savo mazda xedos6.
Mitsubishi galant glsi - sold
Mazda xedos6 v6

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 03 03, 07:37

Space Star 1.3 GLX '99m

Strujus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2009 10 27, 14:29
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant 2.0

Re: indukcinis veleno padeties daviklis

Neperskaitytas pranešimas Strujus » 2010 03 05, 11:39

Dekoju Spikui, nuoroda veikia, tariuosiu su meistru, jei mano daviklis indukcinis, tai bus patvarkytas. Teks vezti i Vilniu, bet kaip nors, vis pigiau iseis, negu uzsakyti nauja. O gal dar srote kokiam pasitaikys Dekoju uz demesi!!!

2010 04 12, 13:44 papildyta:

Daviklis buvo holo, gavau Akuroje uz 345. Uzsikure, taciau stabtelejimai uzvedimo metu jau du kart pasikartojo.......... Gal kompas arba tikrai starteris stringa?

BUTTON_POST_REPLY