Salto oro paemimas

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 10 02, 23:11

Gal yra norinciu aprasyt visa sita reikala ?
pvz Paveikslėlis
apacioje kaireje
Paskutinį kartą redagavo 1 Karys. Iš viso redaguota 2008 kartus.
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 10 03, 00:09

Salto oro paemimas? Is kur, i kur, uz ka, kada ir kam?
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Falk3n
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1434
UžsiregistravoCOLON 2006 07 11, 13:28
AutomobilisCOLON e46 328i
MiestasCOLON Alytukas

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Falk3n » 2008 10 03, 09:02

O ka cia rasyt? 8) Viskas ten foto teisingai padaryta isskyrus tai kad stock filtras ir intake pipe'as is 5 gabalu :)
'99 Bmw 328i blackbitch
'97 Audi A4 TDI avant SOLD
'98 Audi A4 TDI some fast traktor... PARTED OUT
'92 Mitsubishi Eclipse 1G black SOLD

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 10 03, 11:06

Ai...tinginiai ce visi :mrgreen: Klausinet tai netingi, o kai jau patiem reik aprasyt kaip ka ir nuo kur pradejo daryt, ka naudojo ir t.t. tai jau niekaip :lol:
Seip ce sy skiltis ir turetu but vien tik instrukcijos kaip kas ka pasidare, pageidautina vaizdziai, su foto ar panasei (kaip pvz: laisvos eigos varikliuko valymas, ar sigmos stabdziu upgridas klipsems ir panasei)
Buciau pasidares tai man negaila... aprasyciau, bet deje.... ka esu pasidares "mandresnio" ta ir esu aprases (daug maz) :wink: (planavau aprasyt pagrindinio dirzo keitimo operacija, bet sios info ir taip nete pilna, o ir fotiko kaip tycia tada neturejau tad ir nieko nesigavo :? Na kai kita karta kanors darysiu pasistengsiu irgi aprasyt :wink: )
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 10 03, 11:08

Falk3n rašėCOLONO ka cia rasyt? 8) Viskas ten foto teisingai padaryta isskyrus tai kad stock filtras ir intake pipe'as is 5 gabalu :)
As ir nesiginciju kad ten kazkas neteisingai padaryta. Tu visiskai teisus. Tiek kad pagal foto as nesugebu atsirinkti kaip ka daryti :roll:
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
performancas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 824
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 22:10
AutomobilisCOLON 1g DSM Performanced :)
MiestasCOLON Anyksciai - Vilnius

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas performancas » 2008 10 03, 11:31

Karys rašėCOLON
Falk3n rašėCOLONO ka cia rasyt? 8) Viskas ten foto teisingai padaryta isskyrus tai kad stock filtras ir intake pipe'as is 5 gabalu :)
As ir nesiginciju kad ten kazkas neteisingai padaryta. Tu visiskai teisus. Tiek kad pagal foto as nesugebu atsirinkti kaip ka daryti :roll:
bus laiko pafotkinsiu kaip ten kas :wink: siaip viskas labai paprasta, nu kazkiek daugiau reikia pasizaist ta dezute darant, nes as dariau is aliuminio tai teko gan nemazai karpyt ir lankstyt kol gavosi kazkas panasaus :)
Colt C53A Targa - GTi 4g67 100Kw - sold
1G '94 DSM GS+T - in po presas
Colt '05 cz3 1,3 70kw
Colt '94 CA0 1,6 83kw daily car/ (turbo project coming...)
http://www.temis.lt/

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 10 03, 11:36

Kaip visi ir raso: viskas matosi fotkese. Suvartoji - standartine slanga, nuo jos atjungdamas plius minus viska; 1x kugini filtra, reikiamo kampo ir diametro alkune, kad filtras atsistotu ten, kur nori; pasigamini pertvara nuo variklio skyriaus, kad nesiurbtu karsto oro.
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Darka...
Dalyvis
PranešimaiCOLON 241
UžsiregistravoCOLON 2008 02 04, 12:16
AutomobilisCOLON DSM 1g
MiestasCOLON LTU

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Darka... » 2008 10 03, 13:19

Dar galima ismest ABS ir akuma i bagazine perkelt daugiau vietos, maziau alkuniu...........

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2008 10 03, 13:38

laprix rašėCOLONAi...tinginiai ce visi :mrgreen: Klausinet tai netingi, o kai jau patiem reik aprasyt kaip ka ir nuo kur pradejo daryt, ka naudojo ir t.t. tai jau niekaip :lol:
Seip ce sy skiltis ir turetu but vien tik instrukcijos kaip kas ka pasidare, pageidautina vaizdziai, su foto ar panasei (kaip pvz: laisvos eigos varikliuko valymas, ar sigmos stabdziu upgridas klipsems ir panasei)
Buciau pasidares tai man negaila... aprasyciau, bet deje.... ka esu pasidares "mandresnio" ta ir esu aprases (daug maz) :wink: (planavau aprasyt pagrindinio dirzo keitimo operacija, bet sios info ir taip nete pilna, o ir fotiko kaip tycia tada neturejau tad ir nieko nesigavo :? Na kai kita karta kanors darysiu pasistengsiu irgi aprasyt :wink: )
:clap2: As irgi tokios nuomones, gaila, bet puse temu tokios kaip sita :oops: ..
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2008 10 03, 14:26

Darka... rašėCOLONDar galima ismest ABS ir akuma i bagazine perkelt daugiau vietos, maziau alkuniu...........
Mano poziuriu eclipsej akumas tai ir siaip teisingoj vietoj, niekam nemaisot. Tai nebent del sportinio intereso galima persimest jy :mrgreen:
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 10 03, 14:55

Prasymas: baigiam :offtopic: . Jei norit aprasyt salto oro paemimo padarymo procesa rasykite i sita tema. Jeigu kazkas neiseina rasykite i sita tema. Jeigu kazkas neaisku kaip padaryti tai rasykit i sita tema. Jeigu turite papildomu patarimu kaip tai padaryti.

Jei tai ka jus norite parasyti i tas kategorijas nepakliuna(pvz postai "viskas cia ir taip aisku"), bukit malonus ir rasykit stai :arrow: cia

Dekui uz supratima :wink:
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 10 03, 16:32

Gerai gerai :mrgreen: .... Pradziai tiks? :wink: http://www.dsmtuners.com/forums/article ... ntake.html Deja ce turbikams, bet dezes principas manau nuo to labai nesikeicia :roll:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
kasrupi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1811
UžsiregistravoCOLON 2008 01 13, 22:09
AutomobilisCOLON FTO
SkypeCOLON kasrupi
MiestasCOLON US Florida

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas kasrupi » 2008 10 04, 01:48

Kevinas rašėCOLON
laprix rašėCOLONAi...tinginiai ce visi :mrgreen: Klausinet tai netingi, o kai jau patiem reik aprasyt kaip ka ir nuo kur pradejo daryt, ka naudojo ir t.t. tai jau niekaip :lol:
Seip ce sy skiltis ir turetu but vien tik instrukcijos kaip kas ka pasidare, pageidautina vaizdziai, su foto ar panasei (kaip pvz: laisvos eigos varikliuko valymas, ar sigmos stabdziu upgridas klipsems ir panasei)
Buciau pasidares tai man negaila... aprasyciau, bet deje.... ka esu pasidares "mandresnio" ta ir esu aprases (daug maz) :wink: (planavau aprasyt pagrindinio dirzo keitimo operacija, bet sios info ir taip nete pilna, o ir fotiko kaip tycia tada neturejau tad ir nieko nesigavo :? Na kai kita karta kanors darysiu pasistengsiu irgi aprasyt :wink: )
:clap2: As irgi tokios nuomones, gaila, bet puse temu tokios kaip sita :oops: ..
Pala, palaukite... Kai pirma karta atsiverciau sia tema buvo uzrasa "Gal yra norinciu aprasyt visa sita reikala ?" Kazkodel tema paedinta. ;)

Mano darbai is ties yra paprasti: 90 kampo vamzdis iki matuokles, 45 laipsniu iki uzdaro oro filtro, lankscioji (apie 4-5 cm skersmens) aliuminine zarna, svadarbis laikiklis ir del "grozio" antgalis, pora uztempeju (chomotu). Svarbiausia filtras, o visa kita laki fantazija. ;)
Paveikslėlis

P.S. puse temu is "pasidaryk pats" skyrelio is vis reikia trinti ;)
Paveikslėlis

FTO - Fcuk The Others

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 10 04, 10:54

Pala, palaukite... Kai pirma karta atsiverciau sia tema buvo uzrasa "Gal yra norinciu aprasyt visa sita reikala ?" Kazkodel tema paedinta. ;)

Mano darbai is ties yra paprasti: 90 kampo vamzdis iki matuokles, 45 laipsniu iki uzdaro oro filtro, lankscioji (apie 4-5 cm skersmens) aliuminine zarna, svadarbis laikiklis ir del "grozio" antgalis, pora uztempeju (chomotu). Svarbiausia filtras, o visa kita laki fantazija. ;)

P.S. puse temu is "pasidaryk pats" skyrelio is vis reikia trinti ;)[/quote]

Tema tikrai paeditinta. Poto kai parasei kad neiaisku apie ka as cia paeditinau, kad kitiems nekiltu klausimu ;)

Man kazkaip tavo variantas atrodo paprastesnis nei tas kur linke duotas. Tik vat man dabar idomu:
1. Ar neprivaro visokio sakeliu ir seip brudu kai tokioj vietoj isiurbineja ?
2. Ar neprivaro vandens ?

Ar yra tikslas padaryti standartini isiurbima toki vat priekyje ? Ta prasme be jokiu ten papildomu vamzdziu ir sportiniu oro filtru o tiesiog is ten kur dabar ima pratest kad imtu kaip pas tave pavaizduota. Ar butu naudos ?
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
enjoy
Dalyvis
PranešimaiCOLON 250
UžsiregistravoCOLON 2008 07 15, 18:24
MiestasCOLON Vilnius

Re: Salto oro paemimas

Neperskaitytas pranešimas enjoy » 2008 11 10, 15:36

o tai kur srauto matuokles dingsta ir tt? ten juk kaip ir ant lancerio gti oro srauto matuokle viduj toj standartinej dezei.tai kaip man pasidaryt CAI? nes kiek domejausi,ti nelabai kas zn...
JDM.LT

BUTTON_POST_REPLY