variklio remontas 1g

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Vartotojo avataras
$arunas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 609
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:52
AutomobilisCOLON eklipse, gaz69
SkypeCOLON SarunasG69
MiestasCOLON Panevežys/Pasvalys

variklio remontas 1g

Neperskaitytas pranešimas $arunas » 2008 09 11, 21:49

sveiki, tokia beda pasigavo mane, kaip jau turbut zinot man pradejo pastoviai varyt antifryza i bakeli (jei propke prie slangos atidaryta, kai uzkuri pucia viska lauk kaip turi but...). termostata isemiau, nepadejo. nuorint sistema kaip ir neradau pro kur, tai turbut ji pati nusiorina per ipilimo propke... tai va su tevu galvojom tarpine, nuemem galva ir nieko gero - tarpine gera. belieka galva. bandysiu rytoj vezt patikrint i dyzelita (ar netrukusi), ir po to slifuot. tikejomes kad voztuvu nereikes imt lauk, bet... stovi beveik lygiai su galvos krastu ir beslifuojant gali kliut... Noreciau kad pasidalintumete patirtimi, kam teko visa tai praeit: ar emet voztuvus? (gal mano galva jau buvo slifuota...), ir siaip 1g megsta patraukiot dirzus tai gal turi ir tokia liga - galvos skilima? :?: padiskutuojam vyrai, nemiegam :lol:
Eclipse 110kw
GAZ 69 4wd

Vartotojo avataras
Rocco
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1325
UžsiregistravoCOLON 2007 07 10, 18:00
AutomobilisCOLON Seat Leon FR 2005m
SkypeCOLON kamstis17
MiestasCOLON Majamis
CONTACTCOLON

Re: variklio remontas 1g

Neperskaitytas pranešimas Rocco » 2008 09 13, 15:40

voztuvus isimt reikes,gali but trukus,jei suvirins gal ir pades o gal ir ne.as bent buwau ismemes,suraibino galva ir nuslifavo,dbr jokiu bedu
Seat Leon CupraR

BUTTON_POST_REPLY