Bedos su Ipurshkimu

Variklis, jo aušinimas, turbinos ir visi kiti dalykai susiję su variklių remontu ar modifikacijomis
Nietro

Bedos su Ipurshkimu

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 07 23, 16:41

Sveiki. Biski bedos atsirado, bet manau nedidelios cia. Kai pradejau ishiminet visokius dalykelius, cia ir tas labjau pasireishke po katalizatoriaus ishemimo. Biski bolidas trukciot pradejo ir draguose, kur visalaik toki colta padedavau gan geru atstumu, tai jis db mane padare.

Tai su keliais draugais aptarinejau ta dalyka, tai sako nuvaryk kd sureguliuotu ipurshkimo systema, nes sake tas ECU galejo buti sureguliuotas kaip priklauso, o as poto pradejau ishiminet visokes pievas.

Prisireginau pas meistra, tai nuleksiu pazesiu kas gausis, dar reikes degima pasiankstint...

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 07 24, 09:06

Jeigu turi kelis liambda zondus savo bolide ir vieno ju neapgavai ishemes katalyza tai ir pjauna gryba ;)
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Nietro

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 07 24, 18:02

ProXas rašėCOLONJeigu turi kelis liambda zondus savo bolide ir vieno ju neapgavai ishemes katalyza tai ir pjauna gryba ;)
tai jam bus td ragai tam bliambai ar kaip ten jis... Vistiek reikes nuvaryt pas meistra ir pasidaryt bolida. Biski degima pasiankstint :)

Vartotojo avataras
Tomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 847
UžsiregistravoCOLON 2006 10 18, 09:18
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Tomas » 2007 07 24, 18:16

Nietro rašėCOLON
ProXas rašėCOLONJeigu turi kelis liambda zondus savo bolide ir vieno ju neapgavai ishemes katalyza tai ir pjauna gryba ;)
tai jam bus td ragai tam bliambai ar kaip ten jis... Vistiek reikes nuvaryt pas meistra ir pasidaryt bolida. Biski degima pasiankstint :)
Nemanau kad varymas pas diagnostikos meistra tau bus isimtis. Sumokesi beveik 100lt ir jokios naudos. Na bet is kitos puses ziurint nauda turesi - suzinosi tiksliai kas kaltas :wink:
Mitsubishi Eclipse, 94'

Nietro

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 07 24, 19:36

Bet jauciasi rimtai, kad trauka sumazejo... Neblogai gan diagnostika atlieka vaziuojant ant Donelaicio kapiniu Siauliuose, tai ten ir nuvarysiu..

Vartotojo avataras
Tomas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 847
UžsiregistravoCOLON 2006 10 18, 09:18
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Tomas » 2007 07 24, 19:41

Nietro rašėCOLONBet jauciasi rimtai, kad trauka sumazejo... Neblogai gan diagnostika atlieka vaziuojant ant Donelaicio kapiniu Siauliuose, tai ten ir nuvarysiu..
Na taip - Pagegiu gatvej :) galbut ir neblogai, bet eiles menesi uztrunka...
Mitsubishi Eclipse, 94'

Nietro

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 07 24, 22:23

zvaigzdes_krenta rašėCOLON
Nietro rašėCOLONBet jauciasi rimtai, kad trauka sumazejo... Neblogai gan diagnostika atlieka vaziuojant ant Donelaicio kapiniu Siauliuose, tai ten ir nuvarysiu..
Na taip - Pagegiu gatvej :) galbut ir neblogai, bet eiles menesi uztrunka...
Uzsirashiau rugpjucio 20d. nes tas meistras atostogu ishejna :) Padarysiu as ta galanta, ka galiu ta ishspausiu

Vartotojo avataras
jasaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2006 08 04, 00:12
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas jasaz » 2007 08 02, 02:37

nepyk ant galantu :P pora kart pamenu teko man drage su tawim sustot :)
Mitsubishi Galant <93m. 2 L. V6, DOHC, 24 V> I believe i can fly.. :)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 08 02, 10:41

jo taip ir uzpjaunamos geros masinos :lol:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 08 02, 13:31

nesamone :lol:
mano nuomone gamintojas neveltui ant tachometro uzhdejo raudona atzhyma - iki jos sukti sveika :twisted:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 08 02, 14:01

ProXas rašėCOLONnesamone :lol:
mano nuomone gamintojas neveltui ant tachometro uzhdejo raudona atzhyma - iki jos sukti sveika :twisted:
zinoma sveika bet ne tada kai masinai 13 metu :lol: o siaip kaip vaziuosi taip ir mokesi pjausi remontuosi
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Nietro

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 08 02, 18:23

jasaz rašėCOLONnepyk ant galantu :P pora kart pamenu teko man drage su tawim sustot :)
po dvienju savaiciu atsigaus galantas mano, revanshas bus.

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 08 02, 19:18

labai abejoju ar pades tau tas ipurshkimo reguliavimas bet duok dieve as neteisus buciau ir padetu :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Nietro

Neperskaitytas pranešimas Nietro » 2007 08 02, 21:04

Riebus rašėCOLONlabai abejoju ar pades tau tas ipurshkimo reguliavimas bet duok dieve as neteisus buciau ir padetu :wink:
ka as ten reguliuosiu, prasysiu kad praplautu sistema ir viskas... tie raudonieji galantai nors pasisveikint galetu mieste kai prasilenkiu, sviesom ar kuom, nes ju as neskiriu, daug yra siauliuose tokiu galantu, o kaip mano, ne.. cia tik taip, tarp kitko, nenorit nesisveikinkit. klaidziosiu vienas ir man gerai :(

Vartotojo avataras
rs_matrix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 956
UžsiregistravoCOLON 2007 03 27, 22:45
AutomobilisCOLON Eagle Talon 2G
MiestasCOLON vln

Neperskaitytas pranešimas rs_matrix » 2007 08 03, 23:59

Nietro rašėCOLON
Riebus rašėCOLONlabai abejoju ar pades tau tas ipurshkimo reguliavimas bet duok dieve as neteisus buciau ir padetu :wink:
ka as ten reguliuosiu, prasysiu kad praplautu sistema ir viskas... tie raudonieji galantai nors pasisveikint galetu mieste kai prasilenkiu, sviesom ar kuom, nes ju as neskiriu, daug yra siauliuose tokiu galantu, o kaip mano, ne.. cia tik taip, tarp kitko, nenorit nesisveikinkit. klaidziosiu vienas ir man gerai :(
i kokias pievas cia tu nuvarei.... 8O
PS uzuojauta tavo aparatui, reik tiketis atlaikys tavo ekspermentus
2G Eagle Talon ESi

BUTTON_POST_REPLY