Sveiki Mitsubishi markes draugai.(Srotai, servisai)

Nori prisistatyti? Nežinai, kur užduoti rūpimą klausimą? Užsuk čia...
Luksa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 2018 03 19, 22:13
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero 3gen

Sveiki Mitsubishi markes draugai.(Srotai, servisai)

Neperskaitytas pranešimas Luksa » 2018 03 19, 22:44

Sveiki visi esu naujokas jusu forume. Prisistatysiu esu Lukas gyvenu Vilniuje. Visa gyvenima vazinejau su BMW automobiliais taciau atsikeles viena ryta supratau kad atsibodo pastovus remontai turetos BMW 335d ir reikia isigyti kazka paprastesnio didesnio ir istvermingesnio. Taip isigyjau ilga padzerika 3gen pats automobilis labai patinka ir manau kad ant sios markes jau pasedau ilgam. Kadangi sita marke man visiskai nauja kyla siokie tokie klausimai. Kaip vilniuje reikalai su mitsu srotais ar yra tokie kurie verciasi tik mitsais ar bent dauguma butu mitsai? Kaip su servisais ar renkates bendruosius servisus ar yra taip vadinami "garazeliai" kurie tvarko mitsus? Sie klausimai kyla del to, kad mano padzerikui atsirado siokiu tokiu techniniu bedu.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Sveiki Mitsubishi markes draugai.(Srotai, servisai)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2018 03 20, 09:56

Labas. Šrotai visi tie patys (bendri, nėra tokių, kad tik mitsais prekiauja)- yra bendras šrotų telefonas čia forume, skambini, sakai markę ir tau išvardina kokiuose šrotuose jų yra. Servisai irgi visi tie patys, nežinau nei vieno, kurie specializuojasi mitsuose, geriau varyt į bent jau tuos, kur japonus taiso (turi dalių ir pan.). Vilniuje negaliu rekomenduoti nei vieno :)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY