Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 17, 16:46

donatasr rašėCOLONSveiki, norejau paklaust:
kaip elgtis tokiu atveju kai uzlokinau tiltus ir jo isjugt negaliu, mirksi oranzine lempute, o priekinio tilto ispradziu atjungt negalejau, veliau kai jau atjungiau neiasku kokiu budu man ten pavyko, ijungt nebegaliu... uzpuole bedos mane su savo "maziuku" dziaugiaus, dziaugiaus, taciau kai siuo metu pasipyle bedos.... galva teko vyrint, o be to dabar kazko nebenori dirbt.... pasipurto, kaip kad nedirbtu koks cilindras, kai uzsmaugi gazo vaziuojant tai uzsidega signaline lempute variklio gedimas, bei sumazeja galia :( gal kas susiduret su panasiomis bedomis?
na kas liecia blokiruotes.. tai ten kaip ir vakuumu valdoma viskas yra. gali buti, kad kazkas nusirove ar pan.. ir del to neatsijungia..

o del motoro tai aplamai koks tas motoras benzinas ar dyzelis..
bet beturiuo atveju jei uzsidega lempute reik varyti iservisa, kad kompa pajungtu.. tada matys kokia klaida meta.. gal koks daviklis, gal konors nepajunge.. reik rpadet nuo kompo.

tai gi betkuriuo atveju reik i servisa, kad daugiau bedos neprisidaryti.

As ir gi pasilinksminau kabutese siandien..
daviau masina zmonai.. skambina.. sako variklis caksi, kazkas shnypscia ir uzgeso.. paklausiu kiek roto variklio temperaturo, tai sako ant raudono :(
vienu zodziu pakaitino motoriuka.. supyliau po to 5 litrus ausenkes ir dar reik..
kai atveso motoras uzsivede viskas kaip ir normaliai..
tai vat ziuresim ar bus kas blogo nutike ar ne..?
Pajero 3.5 GDI

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2010 02 17, 16:55

Iskar supylei? 8O Dabar nepasenbesi laiki begant kad nebutu galva ar tarpine pazeista.

Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 17, 17:02

Karolis 93 rašėCOLONIskar supylei? 8O Dabar nepasenbesi laiki begant kad nebutu galva ar tarpine pazeista.
na supyliau po kokiu 45 min.. jau buvo atveses biski.. nes kol is darbo atmyniau, kol iki degalines ausenkes nuvaziavau..
bet skaau dar truksta..

o pasekmes tai gali but galva.. tiksliau galvos perkaitusios.. gali ir ziedai pareiti, gali ir blokas pats nakrytsa..

vienu zodziu per greita laika paaiskes zopa ar ne :D

pasiskambinau i svalke.. ant idomumo pasiteiravau kiek motoriukas kainuotu..
sake 3500 lietuvisku.. kaip skaoma uz kubika po lita :D
Pajero 3.5 GDI

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2010 02 17, 17:14

Tai atveso per tiek laiko. O pro kur isvare ausinimo skysti?

Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 17, 17:16

Karolis 93 rašėCOLONTai atveso per tiek laiko. O pro kur isvare ausinimo skysti?
o ji neisvare.. jis labai po biski varva pasirodo.. matomai varvejo jau ne viena savaite..
ten eina vamzdukai i gala.. tipo gale yra sildymas.. ir per tuos vamzdukus.. varva.. tai ar prapuve ten ar kur kabinau..
na gerai nesimato.. ryt ant keltuvo pakelsiu bus aiskiau..
Pajero 3.5 GDI

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2010 02 17, 17:19

Aj ten gale stovi antras peciukas.

Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 17, 18:18

Karolis 93 rašėCOLONAj ten gale stovi antras peciukas.
jo.. :arrow:
Pajero 3.5 GDI

donatasr
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2010 02 17, 15:56
AutomobilisCOLON MITSUBISHI PAJERO

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas donatasr » 2010 02 18, 09:07

na pas mane 2001 metu 3,2 did, tai vat, kad buvau i mitsubishi nuvaziaves, kompas nieko nerode, veliau isprievartavom, kad parodytu ir parode, kad turbina perputineja... :( iskur, kodel neaisku, o sutrukcioja del ko tai ir nepasake, pradejo speliot, kad siurblys ar panasiai, taciau neaisku patiems.... pagal mane purkstukai, ir voztuvai liktais bus negerai sureguliuoti... kiek prasiaiskinau... na o Tave uzjauciu del perkaitimo, nes kiek zinau ju silpnoji vieta galva... pas mane ir tryjose vietose buvo trukusi, tad atsargiai del antifrizo dingimo... pazek pro kur dingsta, kad nebutu apacioje vamzdeliai kiauri, nes bent pas mane eina po apacia i gala vamzdukai, kurie kaip sake meistrai megsta prakiurt

Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 18, 09:22

donatasr rašėCOLONna pas mane 2001 metu 3,2 did, tai vat, kad buvau i mitsubishi nuvaziaves, kompas nieko nerode, veliau isprievartavom, kad parodytu ir parode, kad turbina perputineja... :( iskur, kodel neaisku, o sutrukcioja del ko tai ir nepasake, pradejo speliot, kad siurblys ar panasiai, taciau neaisku patiems.... pagal mane purkstukai, ir voztuvai liktais bus negerai sureguliuoti... kiek prasiaiskinau... na o Tave uzjauciu del perkaitimo, nes kiek zinau ju silpnoji vieta galva... pas mane ir tryjose vietose buvo trukusi, tad atsargiai del antifrizo dingimo... pazek pro kur dingsta, kad nebutu apacioje vamzdeliai kiauri, nes bent pas mane eina po apacia i gala vamzdukai, kurie kaip sake meistrai megsta prakiurt
Tai butent pas mane tuose vamzdukuose ir buvo beda :) o del galvos tai siap sake neturetu but susikraipius.. o kaip bus pamatysim. laikas parodys.

O siap i mitsubishi servisa varyti masina as nematau prasmes.. jie uz valandas ima ir tai yra pinigu ismetimas. Yra normaliu servisu su gerais motoristais kurie net geresni nei atstovybes servise.
Trukciojimas gali but del blogo sureguliavimo. O galio praradimas tai tikrai gali buti del turbinos.. perdaug uzpucia ir isijungia avarinis rezimas..
nenoriu meluot bet ten yra kojale kazkokia kuri pastrinnga ir del to buna beda.. daznai padeda ja praplaut ir tiek..

Siap as vilniuj metalo gatvej servise tvarkausi. ten yra tikrai geras motorositas.. dirbes rimtose firmose ir pan..
kaip tik praita saviate stovejo pas juos dyzeliukas pajero ir gi tvarke, nes nesivede.. jei reikes kontaktu PM parashyk duosiu.
:)
Pajero 3.5 GDI

donatasr
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2010 02 17, 15:56
AutomobilisCOLON MITSUBISHI PAJERO

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas donatasr » 2010 02 18, 10:08

dekui labai, va siandien kaip tik ir i garazeli pas viena nebloga motorista ziuresim kas ten darosi man su ja.... reikia susitvarkyt, nes vazineju kaip su traktoriumi.... pagyvensim pamatysim... sekmes Tau, kad tik laikytu galva ir visas masiniukas .....

Vartotojo avataras
Audrys4x4
Dalyvis
PranešimaiCOLON 106
UžsiregistravoCOLON 2010 01 28, 12:14
AutomobilisCOLON Pajero
MiestasCOLON Švenčionėliai

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas Audrys4x4 » 2010 02 20, 08:52

donatasr rašėCOLONSveiki, norejau paklaust:
kaip elgtis tokiu atveju kai uzlokinau tiltus ir jo isjugt negaliu, mirksi oranzine lempute, o priekinio tilto ispradziu atjungt negalejau, veliau kai jau atjungiau neiasku kokiu budu man ten pavyko, ijungt nebegaliu... uzpuole bedos mane su savo "maziuku" dziaugiaus, dziaugiaus, taciau kai siuo metu pasipyle bedos.... galva teko vyrint, o be to dabar kazko nebenori dirbt.... pasipurto, kaip kad nedirbtu koks cilindras, kai uzsmaugi gazo vaziuojant tai uzsidega signaline lempute variklio gedimas, bei sumazeja galia :( gal kas susiduret su panasiomis bedomis?
Taip buna rėlės nesudirba po kapotu dešinėi pusėi stovi dvi rėlytės jos atjunginėla tiltus jei iš ju nors viėna nesudirba ir tada prasideda problėmos,reik keist rėle,viėna kainuoja apiė 200Lt. :|

donatasr
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2010 02 17, 15:56
AutomobilisCOLON MITSUBISHI PAJERO

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas donatasr » 2010 02 20, 10:15

geras, o tai kiek suprantu dezinej pusej prie filtro maciau rele, nejau ji pradejo grybaut? nes maciau, kad meistrai ja siek tiek aptrupino :(

Vartotojo avataras
Audrys4x4
Dalyvis
PranešimaiCOLON 106
UžsiregistravoCOLON 2010 01 28, 12:14
AutomobilisCOLON Pajero
MiestasCOLON Švenčionėliai

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas Audrys4x4 » 2010 02 20, 11:13

donatasr rašėCOLONgeras, o tai kiek suprantu dezinej pusej prie filtro maciau rele, nejau ji pradejo grybaut? nes maciau, kad meistrai ja siek tiek aptrupino :(
Jo jo rėle pas pažistama buvo taspats turėjo še proplema jis pirko sena mokėjo 30Lt,ir viskas susitvarkė. :)

donatasr
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 2010 02 17, 15:56
AutomobilisCOLON MITSUBISHI PAJERO

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas donatasr » 2010 02 20, 11:53

nu cia tai geras.... dekui labai lekiu ziuret... o tai negaliu niekur isbryst

Vartotojo avataras
MrCyBoRg
Dalyvis
PranešimaiCOLON 267
UžsiregistravoCOLON 2009 09 14, 12:21
AutomobilisCOLON Mitsubishi Pajero
MiestasCOLON Vilnius

Re: Mitsubishi Pajero III (2001-2006m)

Neperskaitytas pranešimas MrCyBoRg » 2010 02 22, 14:02

Vat suzinojau dar toki dalyka. Kai keiciau tepalus tepalo ant sciupo buvo likes minimumas... dabar pravaziavus gerus 3000km.. ziuriu kad tepalo ir gi sumazeje iki vidurio.. galvoju valgo biski tepaluka.. :)
o pasirodo tiap ir turi buti. Instrukcijoje net aprashyta, kad priklausomai nuo eksplotavimo salygu tepalo gali suvalgyti 100gr ant 1000km..
Cia eina butent kalba apie GDI motora :)
na vienu zodziu jei kam idomu cia visa info http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/view ... 59&t=50517

:)

o cia dar yra nemazia info apie tepalus.. motorui, razdatkem, dezei ir pan...
http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/view ... 59&t=50092

ir dar.. GDI motoro zvakiu keitimas, bei kolektoriaus valymas.. su foto ir paaiskinimu.
http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/view ... 59&t=48726
Pajero 3.5 GDI

BUTTON_POST_REPLY