Viskas apie Space Star

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
63 KW
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2007 05 02, 20:38
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas 63 KW » 2010 08 29, 22:05

plikis rašėCOLON
Spikas rašėCOLON
atėjus laikui reikia keisti viską kas priklauso-diržus ,guolius,vandens pompą.
kiti apžiūrėję tarkim guolius ir nutarę kad tikriausiai jie dar visai geri,gali smarkiai klysti-užstrigs guolis ar pompa ir visogero vožtuvams :wink:
kokia cia dar pompa, reikia kartais po kapotu pasiziureti, pompa ant vieno diržo su generatoriumi.
kartu su paskirstymo diržu keciasi tik itempimoi guolis.
Space Star 1300

Dangis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2008 02 28, 10:13
AutomobilisCOLON MSS 1.3
MiestasCOLON LTU

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Dangis » 2010 08 30, 09:25

na kiek suprantu kazkas teigia kad uzlankstys voztuvus trukes dirzas, bet nereciau daugiau nuomoniu ar tikslios info is gyvenimo patirties, beje ar sudetinga pasikeisti paciam paskirstymo dirza 1,3 benzui, ir zinoma apie kainas kiek guolis itempimo kainuoja panasiai, kiek dirzas kainuoja? ir kiek pats keitimas kainuotu?
tarp kitko
anksciau auto turejau irgi japona tai paskirstymo dirza nuvariau keisti 130 kai buvo, bet nuemus ji aiskiai mates kad paskubeta keisti buvo iki 180 laisvai butu daeje,kiek skaiciau literaturoj pirmas ss keitimas 100 jei sunkiom salygom dirba variklis, kitu atveju 120, bet juk japonas visada uzdeda rezervo nemazai tai mano nuomone pirmas keitimas butu 140.
ka ir planuoju daryt 8) beje gal kas devi 195/60/15 lietus? man siulo tokius mauti bet abejoju ar jie ne per dideli man, nes daba pas mane 195/50/15
ACIU visiems uz info ir sugaista laika :)

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2010 08 30, 09:48

Dangis rašėCOLONna kiek suprantu kazkas teigia kad uzlankstys voztuvus trukes dirzas, bet nereciau daugiau nuomoniu ar tikslios info is gyvenimo patirties, beje ar sudetinga pasikeisti paciam paskirstymo dirza 1,3 benzui, ir zinoma apie kainas kiek guolis itempimo kainuoja panasiai, kiek dirzas kainuoja? ir kiek pats keitimas kainuotu?
tarp kitko
anksciau auto turejau irgi japona tai paskirstymo dirza nuvariau keisti 130 kai buvo, bet nuemus ji aiskiai mates kad paskubeta keisti buvo iki 180 laisvai butu daeje,kiek skaiciau literaturoj pirmas ss keitimas 100 jei sunkiom salygom dirba variklis, kitu atveju 120, bet juk japonas visada uzdeda rezervo nemazai tai mano nuomone pirmas keitimas butu 140.
ka ir planuoju daryt 8) beje gal kas devi 195/60/15 lietus? man siulo tokius mauti bet abejoju ar jie ne per dideli man, nes daba pas mane 195/50/15
ACIU visiems uz info ir sugaista laika :)

kad diržui nutrūkus lankstosi vožtuvai-tai faktas
gal tas tavo nuimtas diržas dar buvo ir neblogos būklės,bet visi normalūs gamintojai rekomenduoja keisti diržus maždaug kas 80 t.

kainos-
paskirstymo diržas-
MITSUBOSHI-50
CONTINENTAL-117
originalas-90

guolis-
GMB-69
RUVILLE-99
SKF-85

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 08 30, 10:53

63 KW rašėCOLONkokia cia dar pompa, reikia kartais po kapotu pasiziureti, pompa ant vieno diržo su generatoriumi.
kartu su paskirstymo diržu keciasi tik itempimoi guolis.
Ziurejau po kapotu ne karta, nors vandens pompa suka atskiras dirzas bet norint ja pakeisti reikes nuimineti pagrindini dirza. Tad geriau tai padaryti vienu metu nei atskirai. O itempimo guolis su spiruokle tai savaime suprantamas dalykas kad keisti.
Space Star 1.3 GLX '99m

Dangis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2008 02 28, 10:13
AutomobilisCOLON MSS 1.3
MiestasCOLON LTU

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Dangis » 2010 08 31, 08:14

aciu uz info, zesiu kaip Panevezyje kainos ir pan. vakar zejau ta savo dirza tai jis laisvokas man pasirode ir suabejojau ar itempejas nebeitempia jo ar jis jau tiek nusidevejes, beje kiek guoliu kartu su dirzu keisti? kiek matosi tai vienas:) ir tas itempimo guolis automatinis ar mechaniskai dirza reikia itempti? kai atliksiu siuos darbus parasysiu i foruma apie kainas ir pan.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2010 08 31, 08:24

Dangis rašėCOLONaciu uz info, zesiu kaip Panevezyje kainos ir pan. vakar zejau ta savo dirza tai jis laisvokas man pasirode ir suabejojau ar itempejas nebeitempia jo ar jis jau tiek nusidevejes, beje kiek guoliu kartu su dirzu keisti? kiek matosi tai vienas:) ir tas itempimo guolis automatinis ar mechaniskai dirza reikia itempti? kai atliksiu siuos darbus parasysiu i foruma apie kainas ir pan.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 09 01, 07:48

Itempimo guolis vienas. Itempimas automatinis (spyruokle). Norint prieiti prie jo, reikia apatineje dirzo apsaugos dalyje (ties guoliu) isimti toki dangteli. Tada pro skylute ikisam rakta (galvute, berods 12) ir galima atleisti itempimo guolio vatzta. Atleidus varzta spyruokle itemps dirza tiek kiek reikia. Po to vel prisukam varzta.
Space Star 1.3 GLX '99m

Dangis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2008 02 28, 10:13
AutomobilisCOLON MSS 1.3
MiestasCOLON LTU

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Dangis » 2010 09 06, 10:09

sveiki, as jau po barbu t.y. keiciau ss paskirstymo dirza i PIRELI kaina 100 lt. ir itempimo guolis atrodo NTN (japonas) irgi 100 lt. o uz darba 150lt., tai yra visas malonumas 350 lt. o keite apie 2,30 val.nes man dar reduktorius ir duju slanges trugde nuimant variklio pagalve. o dirzas kuri nuemiau jau ant pacios ribos buvo kad nutruktu auto rida 138.000 km.o guolis dar geras is paziuros sunkokai sukas, bet keiciau ir ji. tai tiek apie ta dirza:)
daba apie antifriza koki jus auto-broliai geriat? :) ar raudona, ar melyna, ar zalia, ar geltona? as renkuosi is raudono ir geltono:) kuri imti patarkit? ir apie vasariniu ratus parasykit kukiu dydziu juos nesiojat? mane ypac domina ar nebutu dideli 195/60 R15? nes kiek aukstokos padangos is akies ziurint? aciu uz patarimus.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2010 09 06, 13:22

Dangis rašėCOLONsveiki, as jau po barbu t.y. keiciau ss paskirstymo dirza i PIRELI kaina 100 lt. ir itempimo guolis atrodo NTN (japonas) irgi 100 lt. o uz darba 150lt., tai yra visas malonumas 350 lt. o keite apie 2,30 val.nes man dar reduktorius ir duju slanges trugde nuimant variklio pagalve. o dirzas kuri nuemiau jau ant pacios ribos buvo kad nutruktu auto rida 138.000 km.o guolis dar geras is paziuros sunkokai sukas, bet keiciau ir ji. tai tiek apie ta dirza:)
daba apie antifriza koki jus auto-broliai geriat? :) ar raudona, ar melyna, ar zalia, ar geltona? as renkuosi is raudono ir geltono:) kuri imti patarkit? ir apie vasariniu ratus parasykit kukiu dydziu juos nesiojat? mane ypac domina ar nebutu dideli 195/60 R15? nes kiek aukstokos padangos is akies ziurint? aciu uz patarimus.
na tu ir artistas :D
buvo siūlytas originalas diržas už 90,guolis SKF-85
bet matyt kišenės nuo babkių plyšta :wink:
o antifrizą pilk geltoną,raudonas -VAG grupės automobiliams

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2010 09 06, 14:20

plikis rašėCOLON o antifrizą pilk geltoną,raudonas -VAG grupės automobiliams
o kur parasyta kad tik VAG grupes automobiliams?
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 09 06, 17:44

Pas mane buvo raudonas, tai keisdamas termostata taip pat keiciau i raudoma. Pirkau HEPU koncentrata.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas redline » 2010 09 07, 00:30

Mindaugelis rašėCOLON
plikis rašėCOLON o antifrizą pilk geltoną,raudonas -VAG grupės automobiliams
o kur parasyta kad tik VAG grupes automobiliams?
Na tu raudonu visokiu yra. G12 rekomenduojamas VAG. as pvz. kai pirkau tai ant bonkutes net parasyta. Bet cia tik rekomendacija. Kaip ir i Carisma pilu 5w40 Castrol kur parasyta rekomenduojama Audi, BMW, Mercedes. Nuo to nei blogiau nei geriau.
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

Dangis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2008 02 28, 10:13
AutomobilisCOLON MSS 1.3
MiestasCOLON LTU

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Dangis » 2010 09 07, 11:13

aciu uz nuomones, patimus, siulymus:) kai pasikeisiu antifriza parasysiu del kokio argumento issirinkau butent toki:) visai smagu kai yra aktyviu forumo dalyviu, valioooo:)
tai naudodamasis proga dar paklausinesiu:) sikart apie priekiniu amortiku atrama? gal kas yra ja ardes, zino kaip ten kas su kuo? man ira itarimas kad ji pas mane bilda, gal kokia guma ten, ar kazkokie varstai atsileido? nuo ko gali buti bildukas kai ratai atsipalaiduoja? tai yra kai auto pasoka nuo zemes jauciu kad sudunksi ties amortikais virsuje? kiek purte vaziuokle tai neranda ir sako kad amortiku atrama.

Vartotojo avataras
plikis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 148
UžsiregistravoCOLON 2009 03 30, 08:13
AutomobilisCOLON MITSUBISHI SPACE STAR
MiestasCOLON KAUNAS 8-676-00757
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas plikis » 2010 09 07, 11:22

Dangis rašėCOLONaciu uz nuomones, patimus, siulymus:) kai pasikeisiu antifriza parasysiu del kokio argumento issirinkau butent toki:) visai smagu kai yra aktyviu forumo dalyviu, valioooo:)
tai naudodamasis proga dar paklausinesiu:) sikart apie priekiniu amortiku atrama? gal kas yra ja ardes, zino kaip ten kas su kuo? man ira itarimas kad ji pas mane bilda, gal kokia guma ten, ar kazkokie varstai atsileido? nuo ko gali buti bildukas kai ratai atsipalaiduoja? tai yra kai auto pasoka nuo zemes jauciu kad sudunksi ties amortikais virsuje? kiek purte vaziuokle tai neranda ir sako kad amortiku atrama.

dar pasižiūrėk šarnyrus-nuo jų panašus bldesys būna

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas redline » 2010 09 07, 11:31

Greiciausiai bilda is stakano to viso tau. Bent pas Carismas tokia beda gana dazna. O zinant kad jos gamintos toj pacioj gamykloj tai tiketina, kad cia ir bus beda :wink: Zodziu tavo itarimai tesingi.

Ant Rgs 07, 2010 11:32 am papildyta:
plikis rašėCOLON
Dangis rašėCOLONaciu uz nuomones, patimus, siulymus:) kai pasikeisiu antifriza parasysiu del kokio argumento issirinkau butent toki:) visai smagu kai yra aktyviu forumo dalyviu, valioooo:)
tai naudodamasis proga dar paklausinesiu:) sikart apie priekiniu amortiku atrama? gal kas yra ja ardes, zino kaip ten kas su kuo? man ira itarimas kad ji pas mane bilda, gal kokia guma ten, ar kazkokie varstai atsileido? nuo ko gali buti bildukas kai ratai atsipalaiduoja? tai yra kai auto pasoka nuo zemes jauciu kad sudunksi ties amortikais virsuje? kiek purte vaziuokle tai neranda ir sako kad amortiku atrama.

dar pasižiūrėk šarnyrus-nuo jų panašus bldesys būna
Sarnyrus butu mate jei purte servise :wink:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

BUTTON_POST_REPLY