Mitsubishi Carisma

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 06 12, 21:36

jaska rašėCOLON
Tomas83 rašėCOLON Sveikinimai su issipildziusia svajone ;)
O kelintu metu tavo carizma?
98.prabegus 148000.Siandie isedau i savo senute volvele 89 tai vos pavaziavau blyn.Traukia nerealiai Carizma,bet kodel tiek nedaug benzo ryja?Gal pas mane kas nors ne taip? :D
pas pona yra GDI tai yra spec galva ant variklio kuri sutverka ekonomiskumui bet turi pora minusu i si auto neidesi duju ir sio auto galvos tvarkimas brungei gali atseit ir jei dar tvarkys kas :wink:

todel pas tave ir sanaudos geresnes :) o volvo netraukia nes musiau turba jau prie mirties :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

audrellis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 132
UžsiregistravoCOLON 2006 08 30, 12:34
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas audrellis » 2007 06 19, 20:14

sanaudos tai pas tave normalios,,pas mane kompas tas mieste 6,6 rodo...jei astriau vaziuoji visteik daugiau 6,7 nepakyla,,,o praeita vasara teko toli vaziuot ir taupydamas tai 5,8 vidurky rode... :wink:

Vartotojo avataras
Rubinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 381
UžsiregistravoCOLON 2007 01 30, 00:05
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Rubinas » 2007 06 20, 21:42

P.s. pagal tech. varo ji daugiausiai 200 km ;)
tiesa man iki 180 isibegeja be problemu, toliau neleidzia antra puse :oops:
Carisma HB 98m EXE Pilkuma

Vartotojo avataras
jaska
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2007 06 12, 19:07
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas jaska » 2007 07 02, 22:47

Aina ciortum,penktadieni mentai nusove uz greiti,117 km val,kur galima 90.sudas.Turejau atsisveikinti su stolnyku.Kaip sakoma,pirmas krikstas. :D Su Carizma.Gal kas galit paaiskinti ka tas kompas rodo?siaip tai zinau,bet yra du skaiciai vienodi.Vienas tai nuvaziuotas kilometrazas nuo nuluninimo.O kitas ka reiskia?jis identiskas pirmajam.
Mitsubishi carizma,1800 GDI

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 07 02, 22:52

jaska rašėCOLONGal kas galit paaiskinti ka tas kompas rodo?siaip tai zinau,bet yra du skaiciai vienodi.Vienas tai nuvaziuotas kilometrazas nuo nuluninimo.O kitas ka reiskia?jis identiskas pirmajam.
Kalbi apie tai kas po vairu? Ar ta displeju per viduri masinos?
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
Rubinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 381
UžsiregistravoCOLON 2007 01 30, 00:05
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Rubinas » 2007 07 02, 22:59

pas mane rodo tokius:
AVG rijima nuo nulinimo
INST rijima einamuoju laiku
A atstumas nuo A punkto, nuo nulinimo
B atstumas nuo B punkto, nuo nulinimo
kazkas tokio ;)
Carisma HB 98m EXE Pilkuma

Vartotojo avataras
Tomas83
Dalyvis
PranešimaiCOLON 377
UžsiregistravoCOLON 2007 03 20, 08:36
AutomobilisCOLON Space Star 1.9 DI-D
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Tomas83 » 2007 07 02, 23:12

Na kaip pamaciau tai 98 metu Carizma skiriasi nuo SS, Nes velesniu metu SS ir Cazirmu vidus kaip ir toks pats.
Space Star 1.9 DI-D '01m
Lancer 1.5, 12valve, '91m i uosvija :)

Vartotojo avataras
jaska
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2007 06 12, 19:07
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas jaska » 2007 07 04, 18:59

Sveikuciai carizmikai.Blyn jau turiu problemele.Ar kam nors tai pasitaike?Siandie ryte uzsikuriau ir kazkas cypri pradejo.Zodziu ant mazu apsuku cypia,o kai tik padidini apsukas iki 1000 nustoja ir dirba graziai.Gal kas zino,kas tai galetu buti?Siaip tai viskas ok,bet tik tas cypimas.Kad kas nors varikliui neatsitiktu.Dirzeli ziurejau,tai nelaisvas.Bet is praktikos zinau,jei didini apsukas ir generatorius apsikrauna,tada pradeda cypti,o cia kaip tik atvirksciai ant mazu apsuku.Buciau dekingas uz informacija. :)
Mitsubishi carizma,1800 GDI

Vartotojo avataras
Sky'us
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3305
UžsiregistravoCOLON 2006 11 30, 15:22
AutomobilisCOLON MG
MiestasCOLON Sun City
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Sky'us » 2007 07 04, 19:08

jaska rašėCOLONSveikuciai carizmikai.Blyn jau turiu problemele.Ar kam nors tai pasitaike?Siandie ryte uzsikuriau ir kazkas cypri pradejo.Zodziu ant mazu apsuku cypia,o kai tik padidini apsukas iki 1000 nustoja ir dirba graziai.Gal kas zino,kas tai galetu buti?Siaip tai viskas ok,bet tik tas cypimas.Kad kas nors varikliui neatsitiktu.Dirzeli ziurejau,tai nelaisvas.Bet is praktikos zinau,jei didini apsukas ir generatorius apsikrauna,tada pradeda cypti,o cia kaip tik atvirksciai ant mazu apsuku.Buciau dekingas uz informacija. :)
Na manau tu neteisus, cypia kaip tik nuo uzvedimo pradzios, o paskui dingsta ir tikrai bus neitimptas dirzelis normaliai, nuvaziuok i servisa, itemps ir viskas bus ciki :wink:

audrellis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 132
UžsiregistravoCOLON 2006 08 30, 12:34
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas audrellis » 2007 07 04, 20:42

man lygiai tas pats..uzkuriant truputy cypimas pasigirsta..ir kai vaira iki galo susuki..gal sakau koks vairo stiprintuvo dirzelis gali but kad cyptelna..? :roll:

Vartotojo avataras
jaska
Dalyvis
PranešimaiCOLON 29
UžsiregistravoCOLON 2007 06 12, 19:07
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas jaska » 2007 07 04, 21:55

Kada uzkuri,necypia.As sakau cypia mazom apsukom.1000 apsuku jokio cypimo.Beje,isitemti ir as pats sugewbu.Jei susuki vaira iki galo ir tau cypia,zinok labai apsikrauna vairo stiprintuvas,negalima ilgai laikyti.Nukrenta net apsisukimai.Mano senojoje volvoje tai labai jautesi,cia ne taip.Man tai keista,zinau,kad kai pagazuoji,tai cypia jei per generatoriu praslysta dirzelis,nes kai padiudini apsukas,tai apsikrauna generatorius ir sunku ji sukti.O cia tai man pasitaike pirma karta gyvenime.Paklausiau atsidares kapota,tai nei velnio nesuprasi,kazkur variklyke.beje dar,kai saltas variklis tai kalena.Itariu kompensatoriai,kai pakaista ,nustoja.Man taip buvo ir Rekordui ir volvaio,atrodo,kad dyzelis dirbtu.Kai syla variklis tada viskas nutyla.Blemba,negi apsipirkau.Dar sakete,kad vaziuokle carizmos barska,nu pas mane tai jauciasi,tarsi sarnyras koks ar seilent blokas butu iseje.Reiks varyti i serviza prakratyti.Jei kas ka zinote rasykite,busiu be galo dekingas,as juk naujokas su carizma.
Mitsubishi carizma,1800 GDI

audrellis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 132
UžsiregistravoCOLON 2006 08 30, 12:34
MiestasCOLON kaunas

Neperskaitytas pranešimas audrellis » 2007 07 05, 07:40

del to kalenimo tai saltas ir mano kartais paklena..nieko cia baisaus nera del to..kolkas dar del to bedu neturejau...o del cypimo tai nezinau..nuvaziuok patikrint kur geriau.. :?

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 07 05, 08:21

cypimas vistiek manau kad nuo dirzhelio, gal tiesiog senas - pa smane taip yra, reikes pasikeist.
NORS galimas bliogas dalykas jeigu sakai kad cypia kazhkur ish variklio tai butu labai sveika patikrinti itempimo guoliukus nes jeigu jie uzhstrige ir cypauja tai labai greitai gali tureti labai dideliu bedu :?
Nors tada nzn ar i apsukas reaguotu :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
laimonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2007 07 15, 21:48
MiestasCOLON siauliai

Neperskaitytas pranešimas laimonas » 2007 07 27, 21:05

sveiki bendraminciai!kaip rasti ir isimti(isvalymui)klimos filtra?o tai ispelimas neuzgesta,ir kvapas nesviezus.aciu!carisma.ir dar gal kas manuala turi ru,arba bent eng?otai vokiskai nesprexinu :lol:
carisma 97 1.9TD
siauliai velnyns!

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 07 27, 21:13

laimonas rašėCOLONsveiki bendraminciai!kaip rasti ir isimti(isvalymui)klimos filtra?o tai ispelimas neuzgesta,ir kvapas nesviezus.aciu!carisma.ir dar gal kas manuala turi ru,arba bent eng?otai vokiskai nesprexinu :lol:
forume imestas buvo susiraskl per paieshka su fotkem ten net.

Trumpai
ishemi bardacioka nuardai ish kaires puses panele ir ish desines
tada atsuki tokia metaline plokstele ishimi ja ir uz jos tox Baltas dajktas parasyta HIFH Voltage ji atsuki ir ishtrauki. va tau ir salono filtras.
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

BUTTON_POST_REPLY