Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Antagonist
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 07 15, 18:04
AutomobilisCOLON Ieskau

Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Neperskaitytas pranešimas Antagonist » 2012 07 15, 18:32

Sveiki visi,

Seniai skaitinėju šį forumą, tačiau kolkas neteko nieko pridėti nuo savęs. Šįkart turiu puikią galimybę tai padaryti. Reikalas toks - susitaupiau šiek tiek pinigėlių ir visai norėtusi įsigyti neeilinį, unikalia išvaizda bei japoniška kokybe išsiskiriantį automobilį. Į akiratį kliuvo būtent Galantas ("Ryklys"), šiame forume radau pakankamai informacijos, kas mane dar labiau stumtelėjo link jo pirkimo. Jūsų komentaruose radau patarimų pirkti būtent benzininį ir būtent 2,5 (Europietišką) variantą. Gerai, kolkas viskas kaip ir aišku, dujos kaip supratau turi būti taškinės, čia taip pat viskas suprantama. Kas liečia aptarnavimą, kaip ir su visais senesniais automobiliais bėdų neišvengsi, tačiau įtin daug problemų sukelia galinės arkos bei pakaba (savaime suprantama jeigu nebuvo neprižiūrėti). Ilgai dvejojau, bet galų gale apsisprendžiau, kad esu pasiruošes investuoti į tokio tipo automobilį. Dabar problema - jų nėra įtin didėlis pasirinkimas, kainos (bent tų kuriuos žiūrėjau) labai kaitaliojasi, arba prašo per daug, arba per mažai, kas leidžia pačiam spręsti apie kokybę. Nesu joks pirkimo/pardavimo ekspertas, bet ir ne iš medžio kritęs. Kolkas žiūrėjau išskirtinai skelbimus internete, neturėjau galimybės apsilankyti nei viename mašinų turguje (ir tiesa sakant nelabai žinau kur anie randasi, pats esu iš Klaipėdos). Tikrai nesinori valkiotis po visą Lietuvą beieškant idealios mašinos, kai yra šitas puikus forumas su, esu įsitikinęs, puikiais nariais, norinčiais patarti bei galinčiais pagelbėti. Taigi klausimas - kur man pradėti ieškoti savo išsvajotojo Galanto? Optimalus variantas būtų su jau įmontuota dujų įranga bei dugnu, padengtu antikorozine danga. Manau įmanomą rasti auksčiau minėtą iki 6000Lt? Visi komentarai/pasiūlymai labai laukiami.

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2012 07 15, 22:37

Sveikas,
Pakaba jokių problemų nesukelia. Jei remontuoti protingai, antrą sykį prie to pačio mazgo grįžti neteks.
Variklio pasirinkimas geras, patikimas gelžgalys. Pav. dėžę rekomenduočiau automatinę šiam variantui, patikimesnė nei mech., mažiau rūpesčių.
Deja, už 6000 Lt idealaus ir dar su dujom, jokių šansų nupirkti. Niekas neparduoda gerų auto už dyką. Už tiek išeitų tik patenkinamos būklės be dujų, arba su dujom, bet gerokai apspardytas.
Sėkmės
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

Antagonist
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 07 15, 18:04
AutomobilisCOLON Ieskau

Re: Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Neperskaitytas pranešimas Antagonist » 2012 07 16, 11:43

Matyinai ačiū už atsakymą. Na tikrai nesakiau, kad ieškau idealaus, savaime suprantama, jog reikės prie jo rankas pridėti. Tačiau, rasti su dujomis manau visai įmanoma. Davei patarimą dėl automato; anie man nėra labai priimtini, galbūt vėliau, kai bus vaikų, tačiau čia kalba eis visai apie kitą automobilį. Nenukabinsiu nosies, ieškosim.

bugsy
Dalyvis
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 2012 07 22, 12:23
AutomobilisCOLON Mitsubishi

Re: Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Neperskaitytas pranešimas bugsy » 2012 08 10, 13:09

Šiaip mačiau, kad ieškai, tai galvojau gal esi apžiūrėjęs jau vieną kitą.
Paskutinį kartą redagavo 2 bugsy. Iš viso redaguota 2012 kartus.

Antagonist
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2012 07 15, 18:04
AutomobilisCOLON Ieskau

Re: Pirkčiau Mitsubishi Galant nuo 1997 metų

Neperskaitytas pranešimas Antagonist » 2012 08 11, 00:25

bugsy,

Maciau sita tik internete. Kodel klausi?

BUTTON_POST_REPLY