Mitsubishi Carisma

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
ToRpEdO
Dalyvis
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 2007 04 14, 10:04
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas ToRpEdO » 2007 04 14, 10:40

Carismos myletojai. Turiu elektronine knyga apie Carismos eksplotacija ir remonta, uzima 250 megabaitu (deje tarybine kalba, bet kas ja supranta tam dzin). Carismoje viskas gerai, bet galine pakaba uzknisa, pastoviai barska, ne tik mano Carismoje, kolegos masinoje taip pat. Ir kokio velnio Mitsu konstruktoriai i 1.6 varyklius dejo Reno pavaru dezes? 1.8 varykliai ja eina su normalia japoniska deze. O Kuro filtra pasistate taip, kak tam kad ji pakeist turejau daug ka isardyt. Del techninio aptarnavimo, tai dalys perku Lirostoje- maziausios kainos Klaipedoje. Sevise ju buvau tik karteli keichiau Paskirstymo dirza, itempimo guoli ir pompa, darbu kaina vidutine, bet 100% zemesne nei Autoaibeje.
Mitsubishi Carisma

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 14, 11:24

ToRpEdO rašėCOLONCarismos myletojai. Turiu elektronine knyga apie Carismos eksplotacija ir remonta, uzima 250 megabaitu (deje tarybine kalba, bet kas ja supranta tam dzin). Carismoje viskas gerai, bet galine pakaba uzknisa, pastoviai barska, ne tik mano Carismoje, kolegos masinoje taip pat. Ir kokio velnio Mitsu konstruktoriai i 1.6 varyklius dejo Reno pavaru dezes? 1.8 varykliai ja eina su normalia japoniska deze. O Kuro filtra pasistate taip, kak tam kad ji pakeist turejau daug ka isardyt. Del techninio aptarnavimo, tai dalys perku Lirostoje- maziausios kainos Klaipedoje. Sevise ju buvau tik karteli keichiau Paskirstymo dirza, itempimo guoli ir pompa, darbu kaina vidutine, bet 100% zemesne nei Autoaibeje.
tai gal tu ta knyga kokiu nors budu galetumei pasidalinti???
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!


ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 14, 16:24

labai aciu vakare parpumpuosiu ;]]
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2007 04 26, 21:29

Na ka biciuliai, visi cia tas Carismas turit, tai dabar greitai pasakykit i ka ziureti turguj radus ka nors. Su isvaizda viskas aisku daugmaz, ka su varikliu pasiziurinet? Siaip gera nuomone man susidare ir siaip va teko pasedeti patiko kazkaip viduj, bet vis tik gal yra koks "kabliukas" i kuri verta atkreipti demesi 8) Turbut labiausia domina GDI, nes yra variantas vienas kitas.
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Pavlikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 74
UžsiregistravoCOLON 2007 01 18, 13:37
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Pavlikas » 2007 04 26, 23:16

Na GDI turbut geriausiais pasirinkimas butu ;) tas varikliukas visai neblogai sukasi 8)
o seip pagal savo patirti tai galiu pasakyti, kad daugiausia demesi reiketu kreipti i pakaba. kaip man atrodo, pakaba-silpniausia Carismu vieta, o su kitais dalykais tai kaip ir tvarkoi :)
rudziu kazkaip ir nepastebejau dar 8)
Carisma 1.8GDI (sidabrine)

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2007 04 27, 00:59

Kevinas rašėCOLONNa ka biciuliai, visi cia tas Carismas turit, tai dabar greitai pasakykit i ka ziureti turguj radus ka nors. Su isvaizda viskas aisku daugmaz, ka su varikliu pasiziurinet? Siaip gera nuomone man susidare ir siaip va teko pasedeti patiko kazkaip viduj, bet vis tik gal yra koks "kabliukas" i kuri verta atkreipti demesi 8) Turbut labiausia domina GDI, nes yra variantas vienas kitas.
Na,kaip jau minejo Pavlikas,atkreipk demesi i priekine vaziuokle,galiu beveik garantuot,kad reikes sarnyrus keist,na ir greiciu deze patikrink,nes ivores daznai buna issidevejusios(is savo patirties ir kitu forumieciu pasisakymu..),ai,dar laikrodzio apsvietimo lempute patikrink,nes cia irgi daznas "gedimas" :lol:

O jei rimtai,tai Carisma kazkokiu specifiniu bedu neturi ;) Pats savo neperseniausiai pardaviau,tai visos bedos(o ju buvo tik kelios) buvo su vaziuokle.
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
Rubinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 381
UžsiregistravoCOLON 2007 01 30, 00:05
AutomobilisCOLON Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Rubinas » 2007 04 27, 07:13

Kur tos ivores yra? Pas save reiktu paziureti : :oops:
Carisma HB 98m EXE Pilkuma

Vartotojo avataras
rolkus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 2007 03 31, 00:15
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rolkus » 2007 04 27, 12:46

laba. Kas liecia GDI varikliu,tai manau dar varikli reiktu pziureti, ar traukia ir apsukos nesokyneja. Nes gali buti taip kad oro kanalai uzake. O pravalymas Autovutare kainuoja apie 3500Lt

ZND007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3563
UžsiregistravoCOLON 2006 11 10, 10:25
AutomobilisCOLON Nissan Silvia s14
MiestasCOLON Vilnius/Pashilai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZND007 » 2007 04 27, 13:36

Kevinas rašėCOLONNa ka biciuliai, visi cia tas Carismas turit, tai dabar greitai pasakykit i ka ziureti turguj radus ka nors. Su isvaizda viskas aisku daugmaz, ka su varikliu pasiziurinet? Siaip gera nuomone man susidare ir siaip va teko pasedeti patiko kazkaip viduj, bet vis tik gal yra koks "kabliukas" i kuri verta atkreipti demesi 8) Turbut labiausia domina GDI, nes yra variantas vienas kitas.
o tu ce ka sau ta carisma jemsi??
ash tai kai ieshkojau labai norejejau ta GT versija nusipirkt su 140 arklio ne GDI, bet kadangi tas dalyks retas tai pajemiau 1,8 GDI 16V nu kaip ir nusiskundimu nera tik nervina pakaba jo galine kieta priekine minksta tai ivarius i duobe priekis graziai minkstai ir net pamirsti kad galas gali dantis ishmusht :DD
vat siaip mano kanalai buvo uzsikimse tai bet ne vytare padare ir ta paty ishvale uz 300 lt :DD ten vytare kaina yra didele nes keicia tarpines dirzus ir dar ten kai ka todel taip kaina ishauga. Manishke beje rudyja slenksciai dvejose vietose bet siaip rudziu nera dusle nerudyja buvau po apacia palindes viskas ciki ir po 8 metu gyvenimo masinos.
tik kartais tas GDI supsixuoja bet ce sake vytare taip turi but krc uzvedant kartais vibracija buna varilly kiek supratau nieko bajsaus.
o nieko blogo pasakyt negaliu dinamika super kaip 1,8 varikliui :D tik barska viskas ;(
I'm So JDM thAt JAPAN wants ME BAcK !
Турбина это такая улитка ... но сука очень быстрая!

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2007 04 27, 13:38

rolkus rašėCOLONlaba. Kas liecia GDI varikliu,tai manau dar varikli reiktu pziureti, ar traukia ir apsukos nesokyneja. Nes gali buti taip kad oro kanalai uzake. O pravalymas Autovutare kainuoja apie 3500Lt
nuliu ne per daug? 8O
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 04 27, 19:38

ZND007 rašėCOLON vat siaip mano kanalai buvo uzsikimse tai bet ne vytare padare ir ta paty ishvale uz 300 lt
jei nepaslaptis, cia Vilniuje ? Gal gali tiklesnes kordinates siu darbu servisiuko (gali ir PM)
aciu.

ProXas< ne perdaug. Kaip tik buvau Vytare sian, lelekinau ..bet kai sito paklausiau, tai ..gerai kad sedejau :D :( :evil:
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

Vartotojo avataras
rolkus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 17
UžsiregistravoCOLON 2007 03 31, 00:15
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rolkus » 2007 04 27, 21:40

kas liecia nuliu tai neperdaug. asmeniskai kalbejausi su vyrioku-meistriuku kuris ten dirba :) dabo tai ten tikrai daug. jau kaip ir sake keicia dirzus,tepalus ir dar kazka,nes jau po sitiek metu buna nusideveje.

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 04 28, 10:40

Dirzhai, tepalai, itempejai - 800Lt su darbu 1.8 GDI varikliui...
Ish kur dar 2700? :lol:
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
ral-69
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2007 01 29, 22:29
MiestasCOLON . . .

Neperskaitytas pranešimas ral-69 » 2007 04 29, 00:20

Pravalymo kaina nesusijusi su paskirstymo dirzo pakeitimu
(darbu ir firminiu detaliu kaina Vilniuje mitsubishi atstovybeje ~966 lt.)

Del pravalymo, buvau pasitarti, kalbejausi: Rekomenduotinas valymas kas 100 000km. Valomas ne tik oro padavimo slangutes, bet "lupama" paskir. galva 8O ... su visomis susijusiomis islaidomis. Kaina: nuo 2500 lt iki 3500 lt. :oops:

Anksciau pravalydavo tik oro kanalus "nelupant" galvos. Bet atsiradus "priekaistingu" klijentu, laikomasi gamintoju nurodymu ...
Mitsubishi Star WRC Space GDI edition

BUTTON_POST_REPLY