Viskas apie Space Star

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 19, 23:18

Sveiki SS gerbejai, nezinau kelinta karta lankausi siame forume ieskodamas visos imanomos info apie SS, nes.. pirkti panorejau, o kadangi apie automobilius nusimanau tiek pat kiek apie.. zvaigzdes :) tai klausiu jusu patarimo: ka pirkti (jusu objektyvia, subjektyvia nuomone) SS, zafira ar dar viena clio?.. krizes metu ieskau dyzeliuko..

kodel tokie mano pasirinkimai? trumpi argumentai: noriu ekonomiskos (dyzelio), nedideles (clio, SS), miniveno (SS, zafira). Kai sudedu visus kriterijus, tai idealiausia butu SS, bet kai paklausiau draugo mechaniko, kas tai per auto, atsake, kad nieko nezino.. :( kiek perskaiciau internete, tai lyg ir neblogas pasirinkimas, bet gal kas turit dar dagiau info? :roll: buciau labai dekingas, jei atrastumet laisva minutele ir parasytumet :)

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 06 22, 20:19

SS lyginti su Zafira nelabai iseina, gal su Meriva. Pas Opelius bus geresne salono garso izoliacija. SS stovi 1.9 Renault dyzeliai, cia man atrodo minusas. Seip SS man patinka del salono erdvumo, ypac sedint gale, isoriniai gabaritai nedideli - parkuoti lengva. Vaziuokle man problemu nekelia, jau daugiau nei metus vairuoju, pakeiciau tik priekines kaladeles. Seip kaip tokiu gabaritu masina , labai erdvi viduje, Merivoje tokio pojucio nera. Gal kas daugiau ka paporins kas dyzeli vairuoja.
Paskutinį kartą redagavo 1 Spikas. Iš viso redaguota 2009 kartus.
Space Star 1.3 GLX '99m

Vartotojo avataras
Adata
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2007 03 12, 19:44
MiestasCOLON Kaunas

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Adata » 2009 06 22, 20:56

SS minusai

- Važiuoklė nemėgsta LT kelių, per kieta , per jautri. Jei važnėji gerais keliais viskas bus liuks, prastais tada nerekomenduočiau, apačoje daug plasmasės...
- Prastos salono medžiagos, pusėtinas surinkimas.
- Mašina trumpa todėl bagažinė nera labai tapli ir šiaip didesnį šaldytuvą neikištum.
- Dyzelis jautrus kurui, tepalams, nemėgsta buti labai gainojamas, sudėtingas remontas.

SS pliusai

- Jei mašina nesudrošta, ja saugai, negainoji, tai palyginus patikima mašina, didelių problemų neturėsi.
- Kampaktiška iš išorės, erdvi iš vidaus, jei nesi labai stambus.
- Mano nuomone dyzelis labai gerai tinka šiai mašinai, galios per akis, gerai suderintos pavaros, ekonomiška.
- Patogiai telpa 4 žmonės arba 3 + 2 vaikai.
- Gera elektronika.
- Gera aerodinamika, geru keliu iki 140-150 km/h gali važiuoti su komfortu.
- Ant gero kelio labai neblogai stovi, malonu vairuoti. Ant posūkų virsta, vistik aukštoka mašina.

Tai tokia patirtis (nuvažiavęs ~80.000 km su SS)
Paskutinį kartą redagavo 2 Adata. Iš viso redaguota 2009 kartus.
Mitsubishi Space Star DID 2002 m
Subaru Impreza WRX STi 2006 m Black

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 22, 21:00

dekui Spikai, tikejausi, kad neliksi abejingas :D
siaip su meriva negaliu lyginti, nes kainu skirtumai didoki.. todel ir lyginau su zafyra, kuriu kainos panasios i SS, o del to kad renault varikliukai, tai kaip tik siandien vienas pazystamas sake, kad butent 1,9l renault varikliukai yra geri, o vat su 2,2l jau buna problemu..

del garso izoliacijos, tai as neislepintas :) mat dabartinio clio kiekviena garsa girdziu ir man tai netrukdo. mane taip pat zavi SS manevringumas, vidines erdves dar nesu gyvai ismegines.. :roll:

laukiu daugiau patarimu :roll:

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 22, 21:08

dekui Adatele! :)

labai issamus patarimai!!

tik man vienas dalykelis istrigo, ka reiskia lepus degalams? :roll:

dar karta pasikartosiu, kad po mano clio, vargu bau ar gali buti kietesne pakaba :lol: tai cia man ne beda, salonui nesu isrankus, beto kiek maciau gan patogi priekine panele.. saldytuvu nesiruosiu vezioti, tik tris sesutes :D :D :D , tad jos manau tilps :D

o pliusai man visi tinka!! matyt teks dar rimciau imtis paiesku ir oficialiai istoti i si kluba :)

Vartotojo avataras
Adata
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2007 03 12, 19:44
MiestasCOLON Kaunas

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Adata » 2009 06 22, 21:15

Vienu žodžiu man nebuvo problemų, bet..
Kuro siurblys $$$$, purštukai dar daugiau $$$$...
Nu manau supratai ka turėjau minty...

Beje jei vazinėji kaip pensininkas kuro dyzelis vid. ~ 5 - 5,5 l/100km
Mano vidurkis ~6.3, bet as nesistengiu taupyti, + kondicionierius + šviesos, užmiestį laikau ~ 120 - 140 km/h
Paskutinį kartą redagavo 2 Adata. Iš viso redaguota 2009 kartus.
Mitsubishi Space Star DID 2002 m
Subaru Impreza WRX STi 2006 m Black

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 22, 21:17

beje Spikai, papasakok apie savaji 1,3l SS kaip su kuro sanaudom ir trauka? mat dabartinis mano masiniukas yra 1,2l ir dar su tokiu paliegusiu varikliuku, tad sunku i kalniuka lipt buna, bet vat del ekonomiskumo nesiskundziu, bo trasoje iki 6l/100km issitenku, o mieste apie 7l. valgo.. aisku draugas mechanikas sake, kad cia mano vairavimo stilius "kaltas" bo pagal ji vaziuoju kaip pensininkas :D

smalsu, nes labai maza pasiula dyzeliuku ir.. gal teks atkreipti demesi i benzininius SS :roll: beto visi specai man nuolat kalba, kad sunku pagauti dyzeliuka su neuzpjautu varikliuku.. :|

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 22, 21:21

na matai Adatele, visos detales kainuoja, man tik svarbu ar labai jau daznai jas tenka keisti.. mat gal vokisku auto detales ir pigesnes, ir pakeisti jas lengviau, bet jeigu tai reikia daryti pernelyg daznai, tai man netinka, bo kolkas viska remontuoja draugai, o jiems ikyreti nesinori.. :)


na man priimtinesnis ramus vairavimo stilius :) gal kad kitur issikraunu, todel vairuoju megaudamasis 8)

o stai kuro sanaudos labai malonios akiai butu :)

Vartotojo avataras
XoR
Dalyvis
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 2007 05 22, 16:10
MiestasCOLON Kaunas

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas XoR » 2009 06 23, 08:20

benzas 1.3 bus per silpnas jei vazinesi ne vienas ir su kondicionierium etc.

jei realiai isbandysi tarkim i kalna ar starto linijai abu 1.3 ir galingesni SS 1.8/1.9, tai vargiai noresis su 1.3 draugauti.

taciau jei eksploatuojamas SS 1.3 vieno zmogaus, tai per akis tos galios (reikia tik saldytuva issiimti :)

beje, SS kaip tokios formos turi zema svorio centra ir labai gerai isimineja posukius (kaip tokios formos auto), priestarauju WRX nuomonei :)

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 06 23, 13:49

benzas 1.3 bus per silpnas jei vazinesi ne vienas ir su kondicionierium etc.
Taip, sutinku, galios trukumas veikiant kondicionieriui tikrai jauciamas.
beje Spikai, papasakok apie savaji 1,3l SS kaip su kuro sanaudom ir trauka?
Pripratau as jau prie jos, galios irgi pradejo trukti. Kuro sanaudom esu patenkintas, uzmiestyje nevirsijant 110km/h sanaudos nevirsija 6l/100km. (esant normaliom salygom, nera stipraus priesinio vejo irt.t.). Mieste siltu metu laiku per kamscius ir kartais kondicionierius ijungtas ~8-9l/100km. Jei butu galimybe rinkciaus 1.6 varikli. Bendrai kalbant 1.3 variklis gali tureti skirtingas galias. SS padaminti iki 2000. 05 turi 63kw (86HP) veliau gaminti berods 60kw (82HP). Pvz. daugelis senesniu Colt,u, Laneri,u 1.3 varikliai turi tik 55kw. Vazinejant vienam ar dviese galios tikrai pakanka. Jei esi is Vilniaus galim kada susitikti paciupinesi masina is vidaus, gal lengviau bus apsispresti. O cia mano savaitgalio darbas, reanimavau pagrindini sankabos cilindriuka (prie greiciu dezes), buvo pradejes leisti skysti. Vytare viso cilindriuko kaina virs 500lt. Lirostoje kaina ~150lt, tad pirkau Vytare rem. komplekta uz 52lt. Cia foto isimto is masinos. Paveikslėlis
Space Star 1.3 GLX '99m

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 25, 21:28

is vilniaus as Spikai, is vilniaus, tad manau, ji isisgysiu SS nusibosiu as tamstai su klausimais savo :D

siaip butu visai neblogai susitikti ir realiai ivertinti auto + ir -, tad manau kita savaite kaip nors apsikeisim kontaktais bei susimatysim :)


p.s. nelabai supratau to cilindriuko kainu 8O :D

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2009 06 26, 07:42

Sugalvosi tai prasom, duok zinia. Del cilindriuko paaiskinsiu. Pradejo leisti skysti, reikia remontuoti. Budai du, remontuoti ta pati arba pakeisti kitu. Pradzioje bandziau ieskoti remontini komplekta ( i kuri ieina poste auksciau parodytos detales, stumoklis su rieboksliu ir dulkiu apsauga) bet ne viena parduotuve neturejo. I Autovytara pradzioje neskambinau galvodamas kad bus labai brangu. Lirosta pasiule tik visa cilindriuka. Tada sugalvojau paskambinti i Autovytara ir jie mane nudziugino, pasiule rem. komplekta uz 52lt. Is principo uztenka pakeisti tik stumoklio rieboksli, bet tokio atskirai niekas neturi. Dar noriu pridurti gal kas nemate, skiltyje pasidaryk pats idetas aprasymas apie kondicionieriaus garintuvo tvarkyma.
Space Star 1.3 GLX '99m

ginsare1977
Dalyvis
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 2007 04 04, 19:38
MiestasCOLON telsiai

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas ginsare1977 » 2009 06 29, 21:42

Sveiki. Domina space star modelis. Norejau pasiteirauti keleta klausimu. Kokie pakeitimai SS nuo 2003-2006 metu? Vizualiai matau kad skiriasi priekines lempos, groteles ir galines lempos. Ar vaziuokleje yra kokiu patobulinimu? Kaip laiko SS greiciu dezes (nes skaiciau apie carismas tai nekokie atsiliepimai apie pavaru dezes). Mane konkreciai domina 2003-2006 metu modelis su 1.9 DID 75KW o dar geriau 85 KW varikliu. Adata minejo kad vaziuokleje daug plastmases :?: :!: Nesuprantu kur? Gal apsaugos kokios? Lyginant tarkim Audi A4 2000-2001 metu ir SS vaziuokles kurios patvaresnes nes audi draugas per metus jau du kartus remontavo ir keite tas pacias vaziuokles dalis nors zvyrkeliais ir pievomis nevazineja. Kokia SS garso izoliacija? Pries tai turejau Colt GTI CA0 modeli tai is ilgesnes keliones gryzdavau skaudancia galva nuo padangu sniokstimo ir variklio garso :oops: :lol: Ar verti demesio sitie SS ?: http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... /id-312634 ir http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... /id-368358 Dar klausimelis del korozijos? Kaip su ja?

Vartotojo avataras
Adata
Dalyvis
PranešimaiCOLON 65
UžsiregistravoCOLON 2007 03 12, 19:44
MiestasCOLON Kaunas

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas Adata » 2009 06 30, 10:32

Taip visa priekio apsauga (kaip ir daugelio japonų) iš plasmasės. Aišku gali nesaugoti, bet tada, variklis greičiau purvinasi, vanduo gali patekti ant elektros kabeliu ir t.t., +prie didesnių greičių atsiras papildomo trukšmo.
Kitas dalykas, kad priekinių amortizatorių "stoikės" remiasi į plastikinius guolius :!: Aš jau 2 kartus keičiau (šiaip jie nėra brangūs)

Visumoj izoliacija SS prasta, todėl perkant padangas reikia žiūrėti, kad jos būtų tylios. Dyzelio, tylių padangų, dugno plasmasių, variklo garso izoliacijos (jei neišmesta) ir normalaus kelio kombinacija užtikrina tikrai patenkinama komforta iki 140-150 km/h. Ne karta teko įveigti virš 400 km atstuma į diena. Tačiau lyginti su Audi arba kita didesne mašina negalima, tai tikrai kita klasė.

Su pavarom situacija labai paprasta... Jai nemali bile kaip, žūri, kad tepalo nepritrūktų, tai bėgiai super sklandžiai junginėsis ir problemų neturėsi... Bet kadangi daugelis mėksta "pamalti" tai reziltatas atatinkamas, pati dėžė ne prie ko..
Mitsubishi Space Star DID 2002 m
Subaru Impreza WRX STi 2006 m Black

karamba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 2009 06 19, 23:00
AutomobilisCOLON clio..

Re: Viskas apie Space Star

Neperskaitytas pranešimas karamba » 2009 06 30, 11:34

dar vienas klausimukas tau Adatele, kaip minejai jau daugpravaziavai su savo SS, tai speuju jau keitei varikliuko dirzus, gal gali pasakyti ar tikrai taip sunku juos keisti, nes vienas pazystamas man teige, jog namudinem salygom ta padaryti sunku, nes ten turi visas priekis kazkaip isvaziuot.. :?: tikiuos supratai klausima :roll:

BUTTON_POST_REPLY